3

@kubix05 To po jego dołączeniu do Barcelony zacząłem kibicować temu klubowi... i tak się to ciągnie już 47 lat:-)

1

@Kapitan hawk Pamiętam czasy, jak się z basenu w upalne lato o 3 po południu uciekało... bo Dynastia.
Obie miały to "cóś" w sobie:-)

10

Wygooglujcie sobie Valley of Fire, ja jestem podjarany tym widokiem:
https://zapodaj.net/023301065fb05.png.html
nie wiem na ile podrasowane zdjęcie... ale za kilkanaście dni sam się przekonam:-)

11

2 godziny temu pisałem, że wybieram się do Valley of Fire. Zabukowałem hotel w Las Vegas... i popatrzcie jacy złodzieje w tych hotelach, niby cena za pokój niska... to dowalą ci inne opłaty lokalne:-)))
https://zapodaj.net/f985e17cbc2d3.png.html

1

@Ojciec5tkidzieci Kalifornia, miasto masz w moim profilu:-)

2

Nocka w Vegas z soboty na niedzielę 309$ a z niedzieli na poniedziałek tylko 29$. Zainteresowałem się bo wybieram się do Valley of Fire w połowie maja i nocka w drodze powrotnej... (i przerżnąć kilka dolców) by pasowała:-)

15

Dostałem wczoraj od syna na urodziny:
https://zapodaj.net/a0a230008190f.jpg.html
Nie macie nawet pojęcia, jakie to jest "smaczniawe", miód, malina!!!
Zapytałem ile dał, powiedział tylko, że ponad stówkę $... a ile ma to ponad, nie wiem... ale każda kropla warta tej ceny:-)

1

@kubix05 Pamiętam jak ojciec kupił (chyba) Rubina w 1966 roku, to był 1 tv na całej ulicy i sąsiedzi gromadnie schodzili się na oglądanie... a jak już był jakiś mecz, to od oparów gorzałki w głowie mi się kręciło:-)

64

Dziękuję Idze i naszym chłopakom za miłe prezenty na moje 64-te urodziny:-)))

0

@kubix05 ...i, o ile się nie mylę Pawlicki w ciemnych okularach:-)

1

@Keson Mówiąc bardzo delikatnie - nie lubię gościa:-(

0

@El dominatore Steve Ballmer biedny nie jest. Stać go było wyłożyć prawie 3 mld na nową halę, to pewnie będzie go stać na to, żeby zapełniać tą halę kompletując jakiś zwycięski skład. Ma jeszcze rok czasu... :-)

0

@SinMistico W każdej drużynie byłoby to samo, jeśli wypada Ci dwójka najlepszych zawodników:-(

0

@HighestInTheRoom Bardzo dobrze, że to puścili... tylko trzeba używać mózgu... a z tym Polacy (wolacy) mają problem:-(

3

Nasze dziewczyny miały jeszcze słupek po strzale głową, wynik końcowy 1:0 i rewanż na Camp Nou:-)

1

@Krzysztof1987 Fakt... ale nawet w Chelsea jest kilka panienek, którym chętnie umyłbym plecy po meczu pod prysznicem:-)))

3

@Encore To boli... może w pełnym składzie Clippersi zgasili by Słońca w 4-5 meczach:-(

4

Nasze dziewczyny prowadzą z Chelsea 1:0 do przerwy:-)

1

@esem91 Filmy na Filmy i TV od Windowsa, muzykę (koncerty) na VLC Media Player.

0

@Encore Wyjmij Booka i KD ze Słońc, to może byś zobaczył ile dostałyby w dupę od rezerwowych Clippersów:-(

2

@LionelM95 Ja ostatnio ćwiczę - raz Corona, raz Heineken... i działa:-)

10

@tomek8756 ... a ile kasy przytuli ten pisiorek, który będzie dostawcę wybierał:-)))

2

@takisobiektos Moi grają a Ty mnie nie oznaczasz??? :-)

1

1

@Kinginiesta Może nie najnowszy, ale obczaj ten - Bent - Złe psy (2018), albo ten dokument - Bestia znad Green River [2020]

1

@kubix05 Miałem takie:-)

3

Pan szef dzisiaj!!!


1

@czółkovsky Pierwsze koty za płoty... ale uwaga na moich pupili. Szkoda tylko PG, że wypadł:-(

1

Ci sami (lepiej ich nie nazwę po imieniu, co by bana nie wyłapać), którzy dzisiaj nie zostawiają suchej nitki na Xavim, będą pierwsi do wychwalaniu go po jakiejś serii dobrych meczów, ech...:-(

0

@Medium Napisz jakąś sensowną analizę naszej gry a nie powielaj bzdur wypisywanych tutaj przez "fifaczy", słabiutkie to jest:-(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?