1

@partymaker powinien mieć 4-5 asyst dziś

0

Czy każdy już spieprzył setkę dziś?

1

@Laminedependencia ktoś tu pisał dziś, że Yamal cofa się w rozwoju xd

0

@tbas dziś mega słaby mecz, nic nie wnosi plus 200% zmarnowana

1

O kurde żeby tak męczennika za protesty kartkowali jak Yamala to typ by pauzował co drugi mecz

0

Fermin dziś słabiutki, jego firmowym zagraniem z tego spotkania jest przeskoczenie z nogi na nogę jak mu coś nie wyjdzie

13

Dzieciak ciągnie ten zespół za uszy a ktoś jeszcze ma czelność na niego szczekać xd

0

Idźcie wy wszyscy w pi.... To jest niewyobrażalne

0

Facet w masce kolejny raz łamie linie

0

Dlaczego Yamal po prostu nie zejdzie do prawej?

0

@Filipem w 62' znaki

0

@dzanopl hahaha

0

Mekembe u nas to by rekordy Messiego chyba pobił, jakby miał tyle sytuacji a jeszcze ile sam by sobie strzelił bez asyst do pustaka

1

Fermin i Ferran powinni dostać po 1 za ten mecz, moglibyśmy juz sobie rotować i grać na luzaku a tak będziemy pewnie do końca siedzieć jak na szpilkach, żeby nie poszła jakaś kontra

1

Niech być czarnowidzem ale na Anoeta było identycznie

2

Chłop mógł mieć 4 bramki już

2

Flick się wkur...żył Rash już na rozgrzewce

0

Jakie tu xG jest 4.0?

0

Czy Ferran ma tyle samo bramek w lidze co mibipi nie licząc karnych?

1

@Kessie może nie mleko ale kefirek, do tego ogórek kiszony z cebulką i pieprzem, pyszotka

12

@ViscaelBarca2007 serio nie wiem co wy od niego chcecie w tej sytuacji? Co miał tu zrobić? Ten hejt jest już niezdrowy

4

@michaleu bo mają po 12 lat, nie muszą odśnieżać samochodu czy chodnika, jeździć w śnieżnych warunkach, dopłacać do ogrzewania czyli być po prostu dorosłym człowiekiem

0

@Popitek12 nie miasto a bazarek I nie Gucci a Guccio

0

@CLS63AMG 2 miesiące w piłce nożnej to wieczność, wszystko może się wydarzyć

1

@July_6_BcN mam hipotezę, że oni się nie rozstaną, boooo Lewy coś odjebał w dalszej bądź bliższej przeszłości i Anka ma asa w rękawie, dlatego może sobie robić i gadać co chce, Robercik nie chce dymów i głośnej sprawy i dla dobra wizerunku na wszystko jej pozwala, ale tak jak mówię, to moje osobiste przemyślenia

0

@Lanosss dziwna ta genetyka, mudźin z blondyną a dziecko eskimos


tak wiem, że to nie jego :P

0

@Giwera a w weekendzik -20

1

@NeroTFP1 myślałem, że to Guler xddd

1

@Kinginiesta zmieniło są jeszcze większym pośmiewiskiem xd

0

@tomek8756 ale wiek biologiczny czy z peselu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?