4

@michaleu bo mają po 12 lat, nie muszą odśnieżać samochodu czy chodnika, jeździć w śnieżnych warunkach, dopłacać do ogrzewania czyli być po prostu dorosłym człowiekiem

0

@Popitek12 nie miasto a bazarek I nie Gucci a Guccio

0

@CLS63AMG 2 miesiące w piłce nożnej to wieczność, wszystko może się wydarzyć

1

@July_6_BcN mam hipotezę, że oni się nie rozstaną, boooo Lewy coś odjebał w dalszej bądź bliższej przeszłości i Anka ma asa w rękawie, dlatego może sobie robić i gadać co chce, Robercik nie chce dymów i głośnej sprawy i dla dobra wizerunku na wszystko jej pozwala, ale tak jak mówię, to moje osobiste przemyślenia

0

@Lanosss dziwna ta genetyka, mudźin z blondyną a dziecko eskimos


tak wiem, że to nie jego :P

0

@Giwera a w weekendzik -20

1

@NeroTFP1 myślałem, że to Guler xddd

1

@Kinginiesta zmieniło są jeszcze większym pośmiewiskiem xd

0

@tomek8756 ale wiek biologiczny czy z peselu?

1

@Bernard777 żeby zrobić kolejną wyspe Epsteina

0

Mibibi zamiótł niestety a pewnie jeszcze coś dorzuci

3

Pomyślcie, że są ludzie, którzy oglądali Monaco-Juve

0

@Pedri16Future aż taka straszliwa nie była, dwie setki i poprzeczka, równie dobrze mogło być 3-1

1

@StevenGastonMartin99 lepiej mieć łatwa drabinkę i zarabiać euraski

6

Oglądam sobie powtórkę realowcow tam mogło grubiej się skończyć

0

@narciarz ja tam zawsze tworzę czarne scenariusze a potem mogę się cieszyć jak się nie sprawdzą:)

6

Wielka Benfica już Kszawiego (i jeszcze Kuman był tam zamieszany) wyjaśniła raz, teraz przyszła pora na Arbolede

1

W tej edycji LM każda drużyna z jaką graliśmy strzeliła nam gola, dobrze, że już nie ma zasady promocji bramek na wyjeździe

0

@Andi18 tak było już w tamtym sezonie, trzeba po prostu więcej strzelać

0

@clyde no mówię, że dostaną jakichś placków i się prześlizgną, ale obym się mylił

3

@ali3gator jaki on korzystny, byli na 25

0

Ee lepiej żeby real grał już w 1/8, bo dostali dwa czerwa, a tak na baraże dostaną Bodo czy inny Karabach

0

Co za paraliże xdd

0

PSG albo nowy zamek strzelają i real wypada z top8

0

Co on tam za wylew zrobił

1

Oddało za poprzeczkę Erica

0

@RoberDzik pewnie jeszcze parę razy się to zmieni

0

Spalony raczej będzie
Łoł, nie? :o to ja ślepy

2

Przed meczem mówiłem ziomkowi, że 100% w ciągu 3 minut stracimy bramkę, niewiele się pomylilem

0

@Encore kolejny one-season wonder?:OOO nieeee

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?