karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@michaleu bo mają po 12 lat, nie muszą odśnieżać samochodu czy chodnika, jeździć w śnieżnych warunkach, dopłacać do ogrzewania czyli być po prostu dorosłym człowiekiem
0
@Popitek12 nie miasto a bazarek I nie Gucci a Guccio
0
@CLS63AMG 2 miesiące w piłce nożnej to wieczność, wszystko może się wydarzyć
1
@July_6_BcN mam hipotezę, że oni się nie rozstaną, boooo Lewy coś odjebał w dalszej bądź bliższej przeszłości i Anka ma asa w rękawie, dlatego może sobie robić i gadać co chce, Robercik nie chce dymów i głośnej sprawy i dla dobra wizerunku na wszystko jej pozwala, ale tak jak mówię, to moje osobiste przemyślenia
0
@Lanosss dziwna ta genetyka, mudźin z blondyną a dziecko eskimos
tak wiem, że to nie jego :P
0
@Giwera a w weekendzik -20
1
@NeroTFP1 myślałem, że to Guler xddd
1
@Kinginiesta zmieniło są jeszcze większym pośmiewiskiem xd
0
@tomek8756 ale wiek biologiczny czy z peselu?
1
@Bernard777 żeby zrobić kolejną wyspe Epsteina
0
Mibibi zamiótł niestety a pewnie jeszcze coś dorzuci
3
Pomyślcie, że są ludzie, którzy oglądali Monaco-Juve
0
@Pedri16Future aż taka straszliwa nie była, dwie setki i poprzeczka, równie dobrze mogło być 3-1
1
@StevenGastonMartin99 lepiej mieć łatwa drabinkę i zarabiać euraski
6
Oglądam sobie powtórkę realowcow tam mogło grubiej się skończyć
0
@narciarz ja tam zawsze tworzę czarne scenariusze a potem mogę się cieszyć jak się nie sprawdzą:)
6
Wielka Benfica już Kszawiego (i jeszcze Kuman był tam zamieszany) wyjaśniła raz, teraz przyszła pora na Arbolede
1
W tej edycji LM każda drużyna z jaką graliśmy strzeliła nam gola, dobrze, że już nie ma zasady promocji bramek na wyjeździe
0
@Andi18 tak było już w tamtym sezonie, trzeba po prostu więcej strzelać
0
@clyde no mówię, że dostaną jakichś placków i się prześlizgną, ale obym się mylił
3
@ali3gator jaki on korzystny, byli na 25
0
Ee lepiej żeby real grał już w 1/8, bo dostali dwa czerwa, a tak na baraże dostaną Bodo czy inny Karabach
0
Co za paraliże xdd
0
PSG albo nowy zamek strzelają i real wypada z top8
0
Co on tam za wylew zrobił
1
Oddało za poprzeczkę Erica
0
@RoberDzik pewnie jeszcze parę razy się to zmieni
0
Spalony raczej będzie
Łoł, nie? :o to ja ślepy
2
Przed meczem mówiłem ziomkowi, że 100% w ciągu 3 minut stracimy bramkę, niewiele się pomylilem
0
@Encore kolejny one-season wonder?:OOO nieeee