1

@Janas11224 a jak rozbiją Benfice to będzie gadanie, że rozłożyła nogi? Dlaczego wy tak żyjecie tym realem? Patrzmy na siebie, bo bez środka pola i grą jak z Oviedo mecz z Kopenhagą może rożnie się potoczyć

0

@MesQueUnClub_87 obyśmy nie czekali jak antyfani Argentyny na mundialu

3

@sebasarna tydzień, 3 miesiące, dwa lata, nie ma reguły, ale na pewno pomaga zajmujące hobby i... kolejna baba/baby

1

@ProMILs teraz mamy mistrza już, a za tydzień w zależności jak zawieje albo tryplet albo koniec istnienia FC Barcelony

0

@krycha2201 ale gramy gówno i możemy stracić punkty, jakby to był mecz realu to już by była gadka, że mam mistrza bo nic nie grają (nawet jakby wygrali czyli np z Levante)

0

Ale co niektórzy do dziś się śmieją, że real z Albacete przegrał to ich

3

@ViscaelBarca2007 Ramos z Cristiano w prime

3

@APTAPT potwierdzam, kiedyś w areszcie dostałem na kolację risotto z kurczakiem, na obiad jakiś klasyk pieczone udko z puree i marchewką gotowaną, a do szpitala to kiedyś kebsa musiałem sobie zamawiać żeby nie umrzeć

0

@CurryTheGoat30 to jest prawilne info? Dlaczego Barca miała się niby nie zgadzać na oprawę GOSPODARZY? Co tutaj mają do gadania?

16

Stare barcelońskie porzekadło mówi "piłkarz zagra tym gorzej im bardziej labamba będzie się domagała jego gry" ament

2

@macio_944 tylko że Kopenhaga też nam z 2 wrzuci

2

Hahaha Digidong wiedział że będą męczarnie bez Pedriego to się wykartkowal

0

Blisko kompromitacji i Lewego xd

0

Jeszcze Pedri konti, idealnie... To prograne w tym sezonie

1

Macki Negreiry tu nie sięgają

4

Slavia jedyne bramki jakie strzeliła w LM
Bodo: 2
Barcelona: 2

2

Dawajcie się posmiejemy, że real przegrał Albacete

0

@Lisek tak każdy, tylko napisałem, że przed podaniem terminarza :)
@ShawnC polatali i 5 wrzucili Kazachom, po powrocie też zwycięstwo w La Lidze
@tbas to zapytaj Hiszpanów czy Latynosów czy dla nich takie temperatury są komfortowe

0

W ogóle zabawne, że jak real wylosował ałamaty to się podniecaliśmy, że zagrają tak daleko i może trafią na arktyczną pogodę (jeszcze przed podaniem terminarza) a tu karma zgotowała nam meczyk w zimowej aurze, oby nasze gorące chłopaki nie zawiodły

0

@Patinka353 tylko tu (i podejrzewam na notatniku) są humory w zależności od tego jak akurat powieje, albo klęska i rozwiązujemy klub albo potrójna korona nasza, mało kto analizuje na chłodno, na dłuższą metę, w 1/4 czy 1/2 sezonu już są prorocze wnioski co się stanie na jego koniec, dajmy temu Arbeloi zagrać parę spotkań i wtedy będzie można coś powiedzieć, na razie beka bo dostali w pucharze od 2ligowca, ale zbliżyli się do Barcy na 1 punkty i mają mega pewne zwycięstwo w LM i praktycznie zapewniony awans do 1/8 bez baraży

1

@capricornusjrk chyba lepiej tak niż na odwrót? w ogóle nie wiem skąd szydera z realu dzisiaj, nienawidzę ich i też chętnie bym sobie pocisnął ale jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz, a oni maja 6-1 w LM, żebyśmy się nie zdziwili na koniec sezonu, bo podejrzewam, że mistrzostwo będzie na mega styku i wcale nie powiedziane, że zostanie na CN

0

@Eklerek jak to AI

0

@Toretto ale nie mogli sprawdzać tego faulu, bo po nim jeszcze mieliśmy piłkę

0

@Fog_W_1899 wróćcie na stopa

0

@Elvisek *bachate

0

@Dieselzor Cancelo to się rusza jak emeryt, myślę że 45min nie wytrzyma

2

Ależ szkoda tego meczu, oby te punkty nie decydowały o mistrzowstwie

3

@malypuzon bo madrycioki z jaskin wychodzą

2

I madryckie miernoty punkt za nami eeeehhh

1

Xddd to się popisał Cancelo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?