karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Co za gówno ten mecz
2
@Fake69 no way, chłop z emeryturki wraca od wielbłądów na odcinanie kuponów, a tu ktoś widzi w nim wybawiciela
1
Dawajcie wszystko Yamalowi może coś wyczaruje
0
@FanBarcy22 no taa, chłopa nie ma na boisku, ale "gorszy od Balde nie będzie"
4
Nie no Pedri bez sensu :/
0
Ale ten mecz jest poryty
2
No rzeczywiście Cancelo kot w tej obronie
1
Yamal dziś gotuje, powinien mieć 47282 asyst
0
Dobrze, że nie strzelił bo chyba spalony
0
Nie no dziś nic nie wpadnie
0
@DonAndresFCB na razie to wygląda jakby nie widział co się dzieje na boisku
0
Cancelo coś tam trenował z wielbłądami? Boje się że chłop nie jest gotowy
0
Cubarsi a klasa, byle wyjebac przed siebie
0
@ali3gator a co my źle gramy?
0
Jakiś szaman coś tu poczarowal bo to niemozliwe że jeszcze nie wygrywamy
0
To jest niemożliwe
0
Trochę smutne by było jakbyśmy nie pokonali najgorszego bramkarza w lidze
0
Pedri coś mało widoczny dziś
0
@ProMILs myślę, że jeszcze dwie
1
jak tu już z 2,3-0 powinniśmy wygrywać
2
@July_6_BcN z negatywnych odejście Puyola, Iniesty, Messiego
2
@July_6_BcN "czy to jest ta akcja?! tak, to jest ta akcjaa!! tak, to jest Iniesta! tak, to jest Barca! tak, to jest ten cud!"
ogólnie każdy finał LM, oglądam powtórki i zawsze ciary na plecach i spocone oczy, plus MŚ Messiego
0
@Giwera ciekawe ile Messi by miał tych asyst gdyby zawsze je liczono jak teraz, kiedyś po trzech (czy nawet dwóch dotknięciach) asysty już nie zaliczano, i też pytanie kto liczył
0
@Encore trzeba przyznać że turas ma niezłe te lewą nogę ułożona szczególnie ze stojącej piłki
4
@tbas tak czy inaczej nie czaje po co był ten wślizg, mekambe się już wywalił do boku pod końcową linie
1
@Eklerek nooo jestem ciekaw czy jakby jakaś 'matura to bzdura' zapytała randomowej dziewczynki na ulicy czym jest O2 to by odpowiedziała tlen
0
Nie wiem co biedny Flick wymyśli z tymi klockami w obronie, ich na szybko nauczyć się grać to nie da, w LM chyba musimy wszystko na jedną kartę postawić jak z Interem i po prostu starać się strzelić więcej bramek od przeciwnika
31
Ale słodkie jak Yamal spieprzył podanie do Lewego i go potem wymownie przeprasza, pewnie bał się,że Polak za ucho go wytarga
0
Laminek zabrał Robercikowi gola
1
Weźcie tego Cubarsiego