karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wiem co biedny Flick wymyśli z tymi klockami w obronie, ich na szybko nauczyć się grać to nie da, w LM chyba musimy wszystko na jedną kartę postawić jak z Interem i po prostu starać się strzelić więcej bramek od przeciwnika
31
Ale słodkie jak Yamal spieprzył podanie do Lewego i go potem wymownie przeprasza, pewnie bał się,że Polak za ucho go wytarga
0
Laminek zabrał Robercikowi gola
1
Weźcie tego Cubarsiego
1
W pucharze króla nie ma JUZ słabych drużyn
0
@LAMC_10 Barca jest na poziomie Albacete :/ factos
0
Nieee noooo, ja sobie kolacyjke robiłem, myślę "doooobra przecież ten real nie przejebie z amatorami jakimiś nie ma co odpalać w tle" ajajaja, gdzie powtórkę obejrzę?
1
@LAMC_10 za plecami każdego mężczyzny, który odniósł sukces stoi kobieta... Stoi i pier60li
9
@Laminedependencia dobra za wodę to rozumiem ale dlaczego masz płacić za szatnie realu?
1
@Kgorecki2500 jako kociopsiarz dementuje, chociaż fakt kot śpi ze mną w łóżku, to pies grzecznie czeka aż wstanę, zjem śniadanko i wtedy idziemy do lasu na spacer, jak ma się zwierzęta od "szczeniaka" to one wchodzą w tryb właściciela, kiedyś coś mi się przestawiło i wstałem o 7 kiedy zazwyczaj była to 10 i mój Samoyed był zdezorientowany, że chce z nim iść na spacer tak wcześnie
14
@urbipl dla mnie czepianie się na siłę, bo taka "moda", żeby po nim jechać, nic tu nie zawalił. przeszkodził zawodnikowi z piłką a ta akurat wpadła pod nogi Karesasa (czy jak mu tam) bo ja widać na załączonym obrazku prawie całą drużyną siedzieli w naszym polu karnym
2
@Consigliere trochę nie rozumiem tego "wypominania" wieku, jak masz 37lat to się nie cieszysz gdy zdobywasz nawet NAJMNIEJ ZNACZĄCE trofeum? będą w najpiękniejszym klubie świata? pokonując odwiecznego rywala? co on miał zaklaskać i powiedzieć "no fajnie fajnie, pora na CSa"
0
@Encore mekambe rozumie po hiszpańsku?
5
Josep Maria Minguella, z tego miejsca chciałbym podziękować temu Panu, to om sprowadził w 1996 roku Luisa Nazario de Lime do Barcelony, dzięki Brazylijczykowi zakochałem się w najpiękniejszym klubie świata i ta miłość trwa po dziś dzień, dziękuje za uwagę, dobrej nocy :))
3
Araujo dobra odłóż bo popsujesz jeszcze
2
Ciekawe co tam wuja El Capitano gada do uszka?
0
@MaVii a Araujo na współe
2
Typy w białych prześcieradłach dają medale drukarzom, pszypadeg?
0
O i Niemiec jaki szczęśliwy
0
Zakład że będziemy grać do 98'?
0
@Seledynowy no zjebał koncertowo, zachciało się zabawy zamiast grać z głową
0
Brawo Laminek za to że gramy w 10
0
Co znowu mamy skrzydłowego bez dryblingu
0
Mógłby ktoś kiedyś temu brzydkiemu turasowi w nos dać lepa
0
@Merton i to za taktyczny
0
Kurde no prosi się zrobić jeden większy zryw, nie wiem czy już tacy zmęczeni, czy chcą to dowieźć
10
Real na stojąco, możnaby było to zamknąć
0
Gdzie tu faul był
0
@Filipem no tak, łatwizna :) wystarczy tak zrobić
0
Bramka padła a realizator na sędziego xd bo wie że może coś wymyślić