0

Nie wiem co biedny Flick wymyśli z tymi klockami w obronie, ich na szybko nauczyć się grać to nie da, w LM chyba musimy wszystko na jedną kartę postawić jak z Interem i po prostu starać się strzelić więcej bramek od przeciwnika

31

Ale słodkie jak Yamal spieprzył podanie do Lewego i go potem wymownie przeprasza, pewnie bał się,że Polak za ucho go wytarga

0

Laminek zabrał Robercikowi gola

1

Weźcie tego Cubarsiego

1

W pucharze króla nie ma JUZ słabych drużyn

0

@LAMC_10 Barca jest na poziomie Albacete :/ factos

0

Nieee noooo, ja sobie kolacyjke robiłem, myślę "doooobra przecież ten real nie przejebie z amatorami jakimiś nie ma co odpalać w tle" ajajaja, gdzie powtórkę obejrzę?

1

@LAMC_10 za plecami każdego mężczyzny, który odniósł sukces stoi kobieta... Stoi i pier60li

9

@Laminedependencia dobra za wodę to rozumiem ale dlaczego masz płacić za szatnie realu?

1

@Kgorecki2500 jako kociopsiarz dementuje, chociaż fakt kot śpi ze mną w łóżku, to pies grzecznie czeka aż wstanę, zjem śniadanko i wtedy idziemy do lasu na spacer, jak ma się zwierzęta od "szczeniaka" to one wchodzą w tryb właściciela, kiedyś coś mi się przestawiło i wstałem o 7 kiedy zazwyczaj była to 10 i mój Samoyed był zdezorientowany, że chce z nim iść na spacer tak wcześnie

14

@urbipl dla mnie czepianie się na siłę, bo taka "moda", żeby po nim jechać, nic tu nie zawalił. przeszkodził zawodnikowi z piłką a ta akurat wpadła pod nogi Karesasa (czy jak mu tam) bo ja widać na załączonym obrazku prawie całą drużyną siedzieli w naszym polu karnym

2

@Consigliere trochę nie rozumiem tego "wypominania" wieku, jak masz 37lat to się nie cieszysz gdy zdobywasz nawet NAJMNIEJ ZNACZĄCE trofeum? będą w najpiękniejszym klubie świata? pokonując odwiecznego rywala? co on miał zaklaskać i powiedzieć "no fajnie fajnie, pora na CSa"

0

@Encore mekambe rozumie po hiszpańsku?

5

Josep Maria Minguella, z tego miejsca chciałbym podziękować temu Panu, to om sprowadził w 1996 roku Luisa Nazario de Lime do Barcelony, dzięki Brazylijczykowi zakochałem się w najpiękniejszym klubie świata i ta miłość trwa po dziś dzień, dziękuje za uwagę, dobrej nocy :))

3

Araujo dobra odłóż bo popsujesz jeszcze

2

Ciekawe co tam wuja El Capitano gada do uszka?

0

@MaVii a Araujo na współe

2

Typy w białych prześcieradłach dają medale drukarzom, pszypadeg?

0

O i Niemiec jaki szczęśliwy

0

Zakład że będziemy grać do 98'?

0

@Seledynowy no zjebał koncertowo, zachciało się zabawy zamiast grać z głową

0

Brawo Laminek za to że gramy w 10

0

Co znowu mamy skrzydłowego bez dryblingu

0

Mógłby ktoś kiedyś temu brzydkiemu turasowi w nos dać lepa

0

@Merton i to za taktyczny

0

Kurde no prosi się zrobić jeden większy zryw, nie wiem czy już tacy zmęczeni, czy chcą to dowieźć

10

Real na stojąco, możnaby było to zamknąć

0

Gdzie tu faul był

0

@Filipem no tak, łatwizna :) wystarczy tak zrobić

0

Bramka padła a realizator na sędziego xd bo wie że może coś wymyślić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?