karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ale kijowe ostatnie podanie mamy :/
2
Dlaczego sędzia go nie pogoni, chłop schodzi 3minuty z boiska
0
Biały rycerzyk z gwizdkiem hatfu!
0
@Filipem no właśnie tak
0
No oni są pojebani
0
Ale Yamal jest chimeryczny, ładnie się urwał i koncertowo spieprzył
0
Oboziu Rapha :/// co on tu wymyślił
1
Kwita nie dał za to? Xddddd ja pierdole zaczyna się
0
Ale szachy na razie
0
@Cules69 jak oni już chodzą w tych prześcieradłach to przynajmniej nie muszą się specjalnie ubierać
0
@Andi18 o nie! 18latek klika social media :ooo jest skończony
0
@Kgorecki2500 ehh przylezo takie w styczniu tylko maszyny zajmujo :p dobrze, że chodzę na siłkę co ma w nazwie premium to zjawisko postanowień noworocznych nie jest aż tak widoczne
4
Trochę śmiesznie alee chciałbym zobaczyć wszystkich jaśków z labamby jak śmigają po boisku w wieku 63 lat
0
"Gromadzili się tam zawodnicy, przełamując obronę po wewnętrznej i zewnętrznej stronie boiska, więc trzeba było wzmocnić tę stronę." ktoś mi wytłumaczy o co chodzi w tym zdaniu, bo ja jakiś gupi jestem
4
yyy dopiero zobaczyłem powtórke pierwszej bramki, Oblak ustawił mur i schował się za nim?
1
czemu tam na wślizgu nikt nie poszedł
1
ale kopanina jak w gimnazjum
0
nie ma za co, właśnie włączyłem :))
2
@Bolton owszem gorący piaseczek i lazur Morza Śródziemnego
1
@Encore ale ja proszę bez profanacji tej koszulki
1
@Kubsoleon masz przecież artykuł ze skrótem
3
Graliśmy wcześniej w tych koszulkach? Co o nich sądzicie? Pamiętam dużo hejtu było przy wizualizacjach, ale wg mnie (jeszcze do tych czerwonych spodenek, których nie byłem nigdy zwolennikiem) wyglądają zajebiście.
1
@Sysia11 mnie też uczono (jak każdego w tym kraju) a jednak zacząłem zadawać pytania zamiast w to brnąć . To już pogadaj z kolegami wyżej :P czy ktoś musiał czy nie musiał
0
@Sysia11 w sumie przedstawiłaś myślenie wielu ludzi wierzących "boję się, że po śmierci nic ma, zatem wierzę w Boga" i o ile to jeszcze da się zrozumieć, tak wiary w kościół zrozumieć nie potrafię
2
ehh niech on już odejdzie z tego klubu, w pewnym momencie nawet mu trochę współczułem jak było info o POWAŻNEJ kontuzji to myślałem, że to jakieś fatum, ale teraz znowu wszystko wygląda jakby było grubymi nićmi szyte i zaczyna się kombinowanie
1
@macio_944 już myślałem że opisujesz real Madryt...
0
@July_6_BcN a jaki jest Twój stosunek to ludzi wiary ale muzułmanów czy judaistów np
0
@July_6_BcN "Czy jest jedna prawidłowa droga do Boga? Nie. Jest wiele krętych. Każdy ma swoją. Natomiast jeśli wchodzisz w jakąś wspólnotę, która ma Ci pomóc w tej drodze, to bierzesz na siebie też zasady, albo je odrzucasz i siłą rzeczy oddalasz się od tej wspólnoty. Wolna wola." czyli inne wiary są w porządku? Bóg chyba nie lubi jak ktoś wierzy w coś innego niż on sam
0
@July_6_BcN to po co zrobili to dniem wolnym skoro to nie jest nawet święto?
1
@Sinirsey ha! mogłeś się domyślić, nie ma chyba bardziej scamowej kasty społecznej jak gorole