karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda, że Martin to nie Aston bo by się zabrał z tym podaniem od Rasha
0
Wojtuś w aut na uwolnienie, pewnie kopał kiedyś w okręgówce
0
To jest drugą żółta
0
Wczoraj w gazetach pisali o tym zagraniu Olmo
1
Ajajaj ale obsrani jesteśmy:/
1
Hakimi i Mendes, nieźle te boki obrony mają
0
Ciekawe jakby wyglądała ta konfrontacja gdyby to PSG było bankrutem a Barca napompowana szejkowym hajsem
1
Dotrwać do przerwy, bo średnio to wygląda
0
@beter2 Puyol w jego wieku to w Barcy B gdzieś się pałetał
1
Wojtek już poddymia
0
Ehh sam Mendes robi im gre
0
Lol, Blondi połamał Mendesa w białych rękawiczkach
2
Ale Mendes to bestia
3
Lamala uwelbają
1
Oj Aston Martin będzie potrzebował aviomarin
0
@Piotrek1993 1999 ♥️ seksowne czasy
1
@Arden pamiętam jak tak mówiono po Valverde... A potem po Setienie... A potem po Koemanie... A teraz po Xavim. Ciekawe zatem jak wyglądały treningi u Ernesto
0
@Arden w sumie przegrana nic nieznacząca, bo po zdobyciu Mistrzostwa
14
Panie Simeone takiego Atleti potrzebujemy, jebiącego real i tracącego punkty na leszczach, dziękujemy
0
@barcelonaLM bez sensu zestawiać zdarzenie całkowicie losowe z takim, na które ma wpływ masa różnych czynników, a jeśli chcemy wziąć totalna losowosc przy tej tabeli 16 drużyn to tu nic nie trzeba udowadniać, wystarczy chat gpt i masz "Masz około 1,5 miliona razy większe szanse trafić szóstkę w Lotto niż zgadnąć dokładną kolejność 16 liczb."
0
@Czyhrynski bring her back, weapons
27
@Kgorecki2500 w Europie jest to raczej normą że możesz dostać wodę z kranu w restauracji za darmo, wg mnie spoko motyw
1
Do wszystkich płaczków, o wynikach tego PLEBISCYTU decydują ludzie, którzy kierując się swoimi indywidualnymi preferencjami, dziękuję, pozdrawiam
0
@MagdJanko no wow, dzień dobry kapitanie
0
@July_6_BcN zależy kto co lubi
0
@July_6_BcN *samogwałtu
0
@Rifek teoretycznie mówił :|
0
O dzizez, przed sekunda podszedł do mnie Szkot z szotem tequili i do tej pory myślałem, że ogarniam angielski jako tako... Chłop stał i gadał a ja się tylko uśmiechałem i nie zrozumiałem ANI JEDNEGO SŁOWA xd tylko tyle że chce ze mną wypić :p
6
Bardzo lubię Hiszpanie, w miarę regularnie bywam na Teneryfie, aktualnie jestem na Ibizie od kilku godzin iiii zawsze, wszędzie widzę koszulki Barcy, naprawdę sporo z Lewym na plecach, głównie dzieciaki i chociaż nie jestem jakimś wielkim patriotą to miło, czuję dumę, za to białych prześcieradeł jest stosunkowo mało, cieszy ten trend
25
Elegancko mordę mi zamknął, dziękuję