0

Szkoda, że Martin to nie Aston bo by się zabrał z tym podaniem od Rasha

0

Wojtuś w aut na uwolnienie, pewnie kopał kiedyś w okręgówce

0

To jest drugą żółta

0

Wczoraj w gazetach pisali o tym zagraniu Olmo

1

Ajajaj ale obsrani jesteśmy:/

1

Hakimi i Mendes, nieźle te boki obrony mają

0

Ciekawe jakby wyglądała ta konfrontacja gdyby to PSG było bankrutem a Barca napompowana szejkowym hajsem

1

Dotrwać do przerwy, bo średnio to wygląda

0

@beter2 Puyol w jego wieku to w Barcy B gdzieś się pałetał

1

Wojtek już poddymia

0

Ehh sam Mendes robi im gre

0

Lol, Blondi połamał Mendesa w białych rękawiczkach

2

Ale Mendes to bestia

3

Lamala uwelbają

1

Oj Aston Martin będzie potrzebował aviomarin

0

@Piotrek1993 1999 ♥️ seksowne czasy

1

@Arden pamiętam jak tak mówiono po Valverde... A potem po Setienie... A potem po Koemanie... A teraz po Xavim. Ciekawe zatem jak wyglądały treningi u Ernesto

0

@Arden w sumie przegrana nic nieznacząca, bo po zdobyciu Mistrzostwa

14

Panie Simeone takiego Atleti potrzebujemy, jebiącego real i tracącego punkty na leszczach, dziękujemy

0

@barcelonaLM bez sensu zestawiać zdarzenie całkowicie losowe z takim, na które ma wpływ masa różnych czynników, a jeśli chcemy wziąć totalna losowosc przy tej tabeli 16 drużyn to tu nic nie trzeba udowadniać, wystarczy chat gpt i masz "Masz około 1,5 miliona razy większe szanse trafić szóstkę w Lotto niż zgadnąć dokładną kolejność 16 liczb."

0

@Czyhrynski bring her back, weapons

27

@Kgorecki2500 w Europie jest to raczej normą że możesz dostać wodę z kranu w restauracji za darmo, wg mnie spoko motyw

1

Do wszystkich płaczków, o wynikach tego PLEBISCYTU decydują ludzie, którzy kierując się swoimi indywidualnymi preferencjami, dziękuję, pozdrawiam

0

@MagdJanko no wow, dzień dobry kapitanie

0

@July_6_BcN zależy kto co lubi

0

@July_6_BcN *samogwałtu

0

@Rifek teoretycznie mówił :|

0

O dzizez, przed sekunda podszedł do mnie Szkot z szotem tequili i do tej pory myślałem, że ogarniam angielski jako tako... Chłop stał i gadał a ja się tylko uśmiechałem i nie zrozumiałem ANI JEDNEGO SŁOWA xd tylko tyle że chce ze mną wypić :p

6

Bardzo lubię Hiszpanie, w miarę regularnie bywam na Teneryfie, aktualnie jestem na Ibizie od kilku godzin iiii zawsze, wszędzie widzę koszulki Barcy, naprawdę sporo z Lewym na plecach, głównie dzieciaki i chociaż nie jestem jakimś wielkim patriotą to miło, czuję dumę, za to białych prześcieradeł jest stosunkowo mało, cieszy ten trend

25

Elegancko mordę mi zamknął, dziękuję

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?