karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jeszcze coś burka pod nosem śmieć
6
Wyglądają jakby chlane było wczoraj, powolnie, bez jaj
0
Super kontra 4 na 3 truchcikiem, oni urwa nie jedli dziś nic czy co jest?
1
Marcus impostor na razie
0
Szkoda że tak szybko strzelili na 1-1 nie zdążyłem hajsu postawić aj
0
@JohnKennedy no ja czekam do drugiej połowy i stówka na real
2
@kanver_ [zobacz jak]
3
Swoją drogą Bernal asysta :))
6
dobra gruby otwieraj Camp Nou bo już bym chciał się przejechać na meczyk
0
jest druga brameczka Lewusa
0
Valencia to będzie miała koszmary przez te Barcelonę
1
Olmo z Ferranem to sie kiedyś połamią na tej piłce
1
ale to jest kot :O Ferminek pokłony
0
to by chyba wpadło jakby nawet Rapha nie poszedł na wślizgu :) ładna piłka
0
do momentu strzału niezłe zachowanie Ferrana
2
jezusie czy Pedri sie łapie za dwójkę?
3
wybitny mecz xdddd
0
@ShawnC chłop co dzieciak wyzywa od pierwszego meczu xd brawo takich kibiców ten klub potrzebuje
0
uuu Fermin tak w stylu Henriego bym powiedział :) ciekawe czy Ferran chciał tak zgrac
2
ale bramkarz do podbił powinien być rożny
0
ale Ferran to zmaścił :/
0
aj Marcus tak było trzeba w poprzedniej akcji zrobić jak chłop juz na dupie siedzial
0
Lamine zabrał ziomków z liceum na mecz?
1
madryt w pigułce
0
Moim skromnym zdaniem to nie jest karny wyskok do piłki ręka ułożona naturalnie
2
@marcin62 czytaj ze zrozumieniem
0
@tadzik447 tak jak lubię słodkie przełamanie do wytrawnych dań to tutaj chyba akurat nie pasuje
2
Właśnie wymyśliłem pierwsze polsko-meksykanskie danie, kanapka z pasztetem (od babci) z marynowanym dżalapino, polecam serdecznie
1
@macio_944 w action są już kalendarze adwentowe
1
@Cvzx pisałem już pod innym filmikiem, amatorka straszna