2

Jeszcze coś burka pod nosem śmieć

6

Wyglądają jakby chlane było wczoraj, powolnie, bez jaj

0

Super kontra 4 na 3 truchcikiem, oni urwa nie jedli dziś nic czy co jest?

1

Marcus impostor na razie

0

Szkoda że tak szybko strzelili na 1-1 nie zdążyłem hajsu postawić aj

0

@JohnKennedy no ja czekam do drugiej połowy i stówka na real

2

@kanver_ [zobacz jak]

3

Swoją drogą Bernal asysta :))

6

dobra gruby otwieraj Camp Nou bo już bym chciał się przejechać na meczyk

0

jest druga brameczka Lewusa

0

Valencia to będzie miała koszmary przez te Barcelonę

1

Olmo z Ferranem to sie kiedyś połamią na tej piłce

1

ale to jest kot :O Ferminek pokłony

0

to by chyba wpadło jakby nawet Rapha nie poszedł na wślizgu :) ładna piłka

0

do momentu strzału niezłe zachowanie Ferrana

2

jezusie czy Pedri sie łapie za dwójkę?

3

wybitny mecz xdddd

0

@ShawnC chłop co dzieciak wyzywa od pierwszego meczu xd brawo takich kibiców ten klub potrzebuje

0

uuu Fermin tak w stylu Henriego bym powiedział :) ciekawe czy Ferran chciał tak zgrac

2

ale bramkarz do podbił powinien być rożny

0

ale Ferran to zmaścił :/

0

aj Marcus tak było trzeba w poprzedniej akcji zrobić jak chłop juz na dupie siedzial

0

Lamine zabrał ziomków z liceum na mecz?

1

madryt w pigułce

0

Moim skromnym zdaniem to nie jest karny wyskok do piłki ręka ułożona naturalnie

2

@marcin62 czytaj ze zrozumieniem

0

@tadzik447 tak jak lubię słodkie przełamanie do wytrawnych dań to tutaj chyba akurat nie pasuje

2

Właśnie wymyśliłem pierwsze polsko-meksykanskie danie, kanapka z pasztetem (od babci) z marynowanym dżalapino, polecam serdecznie

1

@macio_944 w action są już kalendarze adwentowe

1

@Cvzx pisałem już pod innym filmikiem, amatorka straszna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?