0

@norbi77 to Ferran dochodził do tej piłki? dlaczego on przyjmuje w stronę przeciwnika? szkolny błąd

0

@MirusAmisz nie lubić to można ciepłej wódki albo kożucha na mleku a takie śmietniki ludzkie jak najbardziej można nienawidzić

0

@adamek20151 no właśnie chyba jakieś bobry zapore postawiły

0

Ktoś wie gdzie można obejrzeć Hiszpanie?

0

@Pablozeusz a drugi mu asystuje

0

@Eklerek był tolu faul zagwizdany?

1

@NeroTFP1 2-6 na SB też było dobre, oglądałem powtórkę ostatnio i tam mogło być z 8 spokojnie

4

https://vm.tiktok.com/ZNdV5DqoG/

Żefren Żefren Żefren!!! Ale to był piękny meczyk i ten paskudny ryj The Special Five

0

Co oni niby sprawdzają

0

fajnie mieć broniacego bramkarza

0

w sumie zapomniałem o meczu i zacząłem oglądać od drugiej połowy ale kąpiel oczu tu będzie potrzebna

4

@RosjaninBut nie ma nic bardziej wkur###ącego niż te śmiechy na filmikach

8

@Dejvo co znaczy wysokie brutto? brutto górnika czymś się różni od jakiekolwiek innego pracownika?

0

@jogas88 o panie, to było trzeba myśleć wcześniej, ja od razu wziąłem jak były dostępne, jedne z najpiękniejszych wyjazdowek, sprzedam za mieszkanie w większym mieście:p

0

@ViscaelBarca2007 może to siostra... Stępująca

0

@esem91 z ciekawości wlazłem i tam z opłatami najtańszy bilet wychodzi 300e

0

@kacperFCB_ patrzyłem ceny biletów lotniczych do Pragi to przyznam że nie jest kolorowo, 1k za lot z wawki bezpośredni a już z przesiadka w Londynie 500zl xd ale podpinam się pod pytanie bo chyba się wybiorę

3

@Safrani ja sobie robię kefir za pomocą grzybka tybetańskiego, też daje radę, do tego starty ogórek kiszony, cebulka, sól pieprz, me gusta :))

0

@Herato ale akurat Barce musieli wywalić z LE :/

1

Nie ogarniam tego, to przez upały jakie panują w Hiszpanii, czy o co chodzi? W Polsce jest raz mróz, raz upał, ulewa potem susza, gradobicie i jeszcze dziki ci się wpier##lą na boisko a w czwartej lidze (a nawet w okręgówce) na PODLASIU nie widziałem nigdzie tak słabego boiska, ba! Niektore płyty są jak stół do bilarda

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

@blakkudium też czasem w tej koszulce wpadam na trening w okręgówce, wielkie mi halo :p

4

O Kazachstan w LM, i teraz dostajesz taki meczyk w listopadzie/grudniu, jeszcze lot tam to jakieś 9h
Edit: o widzę już jest artykuł o tym

1

@esem91 ja grosze wrzuciłem, teraz mam ok 10k PLN w eth i btc i sam nie wiem co z tym robić, nie są to jakoś mocno potrzebne pieniądze z drugiej strony ciekawe czy kiedyś to nie jebnie wszystko o ziemie

0

@clyde akurat z kwaśnych to dzik zero jabłko jest naprawdę spoko, chociaż ja to w ogóle raz na pół roku pije takie rzeczy

0

@clyde ok, myślałem, że jesteś typem człowieka, co pije parę puszek dziennie kolek czy innych dzików

0

@Eklerek no właśnie jest spoko, w stylu z lat 90', fakt to logo fify do wyebania, już wiem dlaczego PSG tego nie wygrało, nie chcieli szpecić koszulek

0

@clyde tak z ciekawości, bo ja całe szczęście dzięki rodzicom nigdy nie wpadłem w nałóg cukrowy, wy po prostu lubicie ojebać sobie puszkę (albo 5, nie wiem jakie to wartości) kolki? dla mnie te wszystkie gazowane napoje mogłby nie istnieć, łyche wtedy bym musiał czystą pić ale nawet lubię więc tragedii by nie było

1

@clyde widzę, ze nikt nie wymienił Fenomena, dlatego, ze to słabe? czy mało znane? ja za małolata lubilem, miałem nawet kasetę i słuchało się na walkmanie :P

3

mogliby gdzieś na próbę (na jakich KMŚ) wprowadzić ten czas zatrzymywany albo chociaz ostatnie 10-15 min i wtedy na przyklad nie ma doliczonego, ciekawe jak wtedy by wyglądała "gra na czas"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?