karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@macio_944 dlaczego przy trofeach nie ma ligi hiszpańskiej?
5
@norbi77 xdd 100% karny, przestańcie już zakrzywiac rzeczywistość, jakby w takiej sytuacji nie gwizdneli nam karnego w meczu z Interem na Yamalu to byście pół roku krzyczeli, że escandalo, spisek UEFA i Illuminati
5
@Eklerek szczerze to prawda, oglądałem Balde na żywo, byłem w szoku jakie on przyspieszenie, w tv tego aż tak nie widać
0
@Filipem jak zawodnik biegnie sobie na wprost i kopnie piłkę do przodu a przednim położy się przeciwnik robiąc wślizg i atakujący na nim stanie i się przewróci to, w którą stronę faul?
5
@Aragorn33 nie no szanujmy się, to jest po prostu faul, mekambe kontroluje piłkę i wykonuje zwód a typ robi wślizg pod nogi, to nie jest tak, że on sobie tam leżał od wczoraj i Mapet w niego wstąpił bo mu się nie chciało przejść bokiem, też się brzydzę realem i będę ich eebał po wsze czasy ale tutaj nie ma mowy o spisku, to jest karny
1
@fart trio? a kto tam normalny jest? kiedyś to był jakiś Casillas czy Modric ostatnio a tak to banda ułomów
0
@Kgorecki2500 tak, na pewno parę mocniejszych zyrwow w dniu dzisiejszym by zaważyło na cały sezonie...
0
@Kgorecki2500 bo jesteś zawodnikiem FC BARCELONY, najpiękniejszego zespołu świata
0
@Marcelinho132 grając ponad połowę 11na 9 i nie pokazując jakiejś wielkiej jakości, tak nie pasuje, bo to nie jest byle klub i mam wobec niego wielkie oczekiwania
0
Jako kibic czuje się jakby ten mecz przejebali, zero przyjemności
2
Jak można grać w Barcelonie w meczu 11 na 9 wypierdalać piłki na oślep, ŻE NA DA
12
Ale gramy syf, 11 na 9 i żadnego zagrożenia
0
@turhiay żaden faul nie kwalifikował się na żółtko, przy wślizgu zabierał nogi, a ręką machnął po prostu do tyłu bez żadnego zamiaru, przypadek
0
Komentarz usunięty
6
@4drian0 jak można życzyć źle zawodnikowi swojego zespołu?
2
i w ogóle do Kylianik też dobry as gdyby nie był na spalonym przy strzale tuczmeniego to byłoby 4-4 w doliczonym czasie(w sensie, żeby w ogóle odpuścił tę piłkę), chory mecz, ale chciałbym zobaczyć wynik przy dobrym sędziowaniu
0
@MaziFCB swoją drogą co Rapha dwa ciastka od Yamalka z%%bał, powinien mieć hattricka lekko
0
@Filipem jeśli kibic Barcy to wstyd, dobrze mu tak :P
2
o ale mnie oszukali xd wróciłem do chaty i patrze dokładnie w 84 minucie wynik 0-2, myślę nieźle PSG znowu w cymbał, siadam do kompa teraz i aż brewkę jak Anczelot uniosłem ze zdziwienia
0
@turhiay w jaki sposób faworyzuje? Mówią ludziom na kogo mają głosować?
0
@Azi jest grass keeperem?
1
co Oriol robi jeszcze w klubie?
6
Hahaha co Rashford odjebal xddd
1
Nooo chyba tam był faul do gwizdniecia
0
Chłopaki zostawcie ich, oni mają po 12 lat
0
Jeszcze de Jong jaka pokraczna asysta xd dobrze że nie do przeciwnika na kontrę
0
Hahaha holenderska panienka jak się od piłki chowa, właśnie tak widzę jego grę
1
@KrwawiaceoczyVEB co to flustracja
0
Jak to jest z tą ręką, wczoraj nie gwizdneli mojej drużynie w okręgówce karnego, bo typowi odbiła się nogi i potem w rękę, tutaj de jong dostał w brzuch po czym dotknęła dłoni, w takich ligach są inne zasady?
0
@Herato 20 lat temu w Białymstoku były 4 kluby piłkarskie, które miały swoje boiska, teraz jest z kilkanaście różnych szkółek które grają właśnie na orlikach, mieszkam niedaleko dwóch i zawsze są zajęte przez różne grupy, na pewno masa dzieciaków dzięki temu gra w piłkę i pewnie niejeden będzie w przyszłości zarabiał w taki sposób na życie (przynajmniej w jakimś 1 2 lidze)