karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pedri powinien skończyć mecz z dwiema asystami i bramką...
0
Olmo każde zagranie psuje
3
Ehh dobry mecz wystarczyło ze dwie setki wykorzystać i ławę zwycięstwo:/
1
@blakkudium pierwszym kontraktem powinien dać bliżej środka i na lewą noge, za bardzo się wyrzucił do boku
0
Raphaaaa na lewą schodzi!!!!
0
Ile ten typ ma wzrostu? 3metry?
0
Inigo z piłką przy nodze nie ma pojęcia co z nią zrobić
0
Jakie to lebiody są
0
Pedri to już chce za każdym razem zrobić cos magicznego:/ a czasem przydałoby się coś prostego i skutecznego
1
@Coutinho007 w sensie sędziowie?
3
Może niech niemrawy Holender wejdzie bo Casado gra padlinę aktualnie
1
Ciekawe czy w drugą stronę też by była ręką
1
Ehh tak gnieść i nędzy remis mieć :// Setki się zemściły, oby wcisnąć jakiegoś farfocla na 2-1, Lenglet pokaż na co Cię stać
0
@Rewolucja123 o czym Ty mówisz? Casado powinien to wyeebać w aut po prostu
0
@Rewolucja123 obyś się nie doczekał:))
4
Rapha co joga bonito odpalil
2
To jest niesamowite, że na poważnych rywali wychodzimy tacy naładowani a męczymy się z ogórkami
0
Alba na trybunach?
0
@bartas97 sędzia pokazał, że ręka Inigo się nie liczy bo nabił ja sobie nogą
0
Fermin paralityk
2
@Kapitan hawk widzę z komentarzy, że wszyscy mieli lajtowo i tylko ja walczyłem o życie na tej kozetce, mam mega wrażliwe gardło i mocny odruch wymiotny, 20min agonii, pielęgniarka mówiła, że jak się nie uspokoję to nie zrobią badania, a ja po prostu miałem NONSTOP yyy yyyy yyyyyy, tragedia, nigdy więcej niech już włażą druga strona :|
0
@betonito tak samo kiedyś myślałem o Coutinho, że taki gość nie może być nie wypałem...
0
@DonCarletto ale to tylko jeden mecz jest?
0
Co to był za mecz w ogóle z tą paczucho? Serio pytam, to coś na kształt kmś?
1
@19Macio93 jeszcze nie widziałem trenera który rozpracował autobusy
1
Dobra ten co chciał żebyśmy grali jak City przed sezonem niech mu się już odechce
0
@Kengo w pierwszej połowie było 13 strzałów
8
Lewy chociaż dochodził do sytuacji…
5
Kocham Gaviego ale chłopak z ławki nie powinien się podnosić
0
Inigo w takim meczu jest useless moglibyśmy na jednego stopera przejsc