karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Oczywiście że skończy po 30sekundach jak chłop kontuzja w doliczonym i zmiana z dwie minuty trwała
0
@Peniu a tobie ktoś broni siedzieć w domu w niedzielę czy po kościołach latać? Ja bym chciał żeby mnie nikt w niczym nie ograniczał i jak chce sobie zrobić zakupy w niedzielę to chciałbym to móc zrobić
16
I nie wyślą żadnej delegacji? Co za problem, żeby Lapcio poleciał ze świtą
3
Kurde mógł Penia przy tej drugiej bramce faulować typa albo zagrać ręką, dostałby czerwo, wszedłby Wojtuś, wygralibysmy 1-5, później pasmo zwycięstw z czystym kontem do finału LM, tak to widzę :)) dobra już wstaje...
0
@Nazio_87 przykro się na to patrzy, widać, że chłop potrzebuje odpoczynku od piłki
0
Ten pan murzyn to prócz karnego i wturlania piłki do pustej bramki chyba zepsuł wszystko co miał, plus nurkowanie zaliczone a w Niemczech zimno, więc można to pod morsowanie już podpiąć
0
Przydalby się jakiś grilek i mówię całkiem serio, połowa tu wygląda jakby coś im na głowie ciążyło
1
My musimy mieć 100% posiadania bo inaczej ta obrona coś sobie sama wsadzi
0
@PW27 chooopie Pique to kręcił Interem i Realem
0
Jaki to jest kot xddd
1
Inigo jest beznadziejny w wyprowadzeniu piłki
0
Cubarsi drugi gol zawalony?
0
A już stawiałem 50ziko na BVB i zablokowali :p
5
Rumiany chłopiec sobie truchta 2minuty po wejściu na boisko xdd
0
Rapha wycieńczony
0
Super kontra...
0
Ten murzyn jest taki rzadki, szkoda że nie przestrzelił karnego
0
Teraz przetrwać, bo będą nakręceni
0
Czy oni są ślepi dwa razy można było rzucić na drugą stronę
0
Lol Cubarsi presuje na 30metrze połowy przeciwnika :o
0
Mega głupota Inigo, ale takt, że chłop dużo dorzucił od siebie
3
Nie ufam Inigo mam nadzieję że tam nic nie było
1
W sumie to trafił go w kolano :p
1
Co z tym Yamalem od 10min zero dryblingu
3
@macio_944 bo to najpiękniejszy zespół na świecie
2
Kounde miał fajnie ułożona na lewej, niepotrzebnie znowu na prawą przekładał
0
@Comentateiro nie wiem ja siedzę jak na szpilkach :|
0
Uuuf ale fartcik
1
Rapha nie może poprosić sędziego żeby dał mu chwilę na ogarnięcie tej opaski?
3
Spoko można dwiema rękoma pchać w plecy i to nie jest faul...