5

Oczywiście że skończy po 30sekundach jak chłop kontuzja w doliczonym i zmiana z dwie minuty trwała

0

@Peniu a tobie ktoś broni siedzieć w domu w niedzielę czy po kościołach latać? Ja bym chciał żeby mnie nikt w niczym nie ograniczał i jak chce sobie zrobić zakupy w niedzielę to chciałbym to móc zrobić

16

I nie wyślą żadnej delegacji? Co za problem, żeby Lapcio poleciał ze świtą

3

Kurde mógł Penia przy tej drugiej bramce faulować typa albo zagrać ręką, dostałby czerwo, wszedłby Wojtuś, wygralibysmy 1-5, później pasmo zwycięstw z czystym kontem do finału LM, tak to widzę :)) dobra już wstaje...

0

@Nazio_87 przykro się na to patrzy, widać, że chłop potrzebuje odpoczynku od piłki

0

Ten pan murzyn to prócz karnego i wturlania piłki do pustej bramki chyba zepsuł wszystko co miał, plus nurkowanie zaliczone a w Niemczech zimno, więc można to pod morsowanie już podpiąć

0

Przydalby się jakiś grilek i mówię całkiem serio, połowa tu wygląda jakby coś im na głowie ciążyło

1

My musimy mieć 100% posiadania bo inaczej ta obrona coś sobie sama wsadzi

0

@PW27 chooopie Pique to kręcił Interem i Realem

0

Jaki to jest kot xddd

1

Inigo jest beznadziejny w wyprowadzeniu piłki

0

Cubarsi drugi gol zawalony?

0

A już stawiałem 50ziko na BVB i zablokowali :p

5

Rumiany chłopiec sobie truchta 2minuty po wejściu na boisko xdd

0

Rapha wycieńczony

0

Super kontra...

0

Ten murzyn jest taki rzadki, szkoda że nie przestrzelił karnego

0

Teraz przetrwać, bo będą nakręceni

0

Czy oni są ślepi dwa razy można było rzucić na drugą stronę

0

Lol Cubarsi presuje na 30metrze połowy przeciwnika :o

0

Mega głupota Inigo, ale takt, że chłop dużo dorzucił od siebie

3

Nie ufam Inigo mam nadzieję że tam nic nie było

1

W sumie to trafił go w kolano :p

1

Co z tym Yamalem od 10min zero dryblingu

3

@macio_944 bo to najpiękniejszy zespół na świecie

2

Kounde miał fajnie ułożona na lewej, niepotrzebnie znowu na prawą przekładał

0

@Comentateiro nie wiem ja siedzę jak na szpilkach :|

0

Uuuf ale fartcik

1

Rapha nie może poprosić sędziego żeby dał mu chwilę na ogarnięcie tej opaski?

3

Spoko można dwiema rękoma pchać w plecy i to nie jest faul...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?