0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

7

Ja nie wiem czy Wy wszyscy, którzy piszecie "za kogo będzie grał", "kto na ławkę" jesteście aż tak głupi, czy tylko udajecie? Jakim trzeba być kretynem, żeby w obecnej sytuacji kadrowej Barcy móc napisać coś takiego? Ludzie, mamy w tej chwili 12 piłkarzy zdolnych do gry na jako takim poziomie, z czego może z 3 jest w jako takiej formie. Reszta albo gra piach, albo ma kontuzje. Przestańcie wrzeszcie pisać te bzdury o ławce bo mnie normalnie krew zalewa.
Kurde no uniosłem sie, matoły...

1

Nasze obecne problemy wynikają z błędów zarządu jeszcze z poprzedniego sezonu. Wiedząc już o zakazie transferowym zostawili w pomocy tylko Xaviego, Rakitica i Inieste. Moim zdaniem to cud, że osiagnęliśmy tak genialne wyniki.
Teraz Xaviego już nie ma, doszły kontuzje i brak formy i mamy to co mamy. Już na początku sezonu pisałem, że ligę trzeba odpuścić, bo do stycznia straty będą tak duże, że nie da się ich odrobić. No chyba że Real też będzie grał piach i nie odjedzie. To powinno być dla nich najłatwiejsze mistrzostwo od wielu lat.
A w styczniu koniecznie transfer gwiazdy do pomocy. Nawet jeżeli nie będzie mógł grać w LM. W lecie drugi transfer, niestety nie możemy żałować grosza, bo Iniesta zwyczajnie się już kończy.
Każde trofeum w tym sezonie będzie dla mnie pozytywnym zaskoczeniem, w tym składzie nie wymagam on naszej drużyny nic, poza KMS.

0

Dobrze że w LM mamy łatwe mecze i w ogóle łatwą grupę. Powinniśmy spokojnie wyjść z pierwszego miejsca, a na fazę pucharową będziemy już wzmocnieni.
Co do ligi będę się upierał, że nie damy rady ciągnąć na wszystkich frontach w 12 piłkarzy, coś trzeba będzie odpuścić.

0

W złym momencie napisałem przed meczem moją poprzednią wypowiedź... FIFA dopięła swego i wreszcie nas wykończyła. W 11 do grudnia będzie potwornie ciężko, zwłaszcza że wielu naszych gra zdecydowanie poniżej swojego poziomu. Nie mam w zwyczaju roztaczać czarnych scenariuszy, ale tym razem naprawdę czarno widzę naszą grę.

1

Wystarczy już tylko pogratulować fifie, zamordowała nam Barcelonę. Ja już w poprzednim sezonie stwierdziłem że wybaczę naszym piłkarzom brak trofeów, oni jednak zaskoczyli mnie i zapewne większość kibiców. W tym sezonie tym bardziej wybaczę. Wymagam tylko wygrania KMS. Moim zdaniem powinniśmy odpuścić ligę, z tak silnym Realem w 12 piłkarzy nie wygramy. No chyba że Madryt całkowicie się posypie, na razie jednak na to się nie zanosi. W styczniu dołączy 2 nowych piłkarzy, w lecie potrzebujemy 2 światowej klasy pomocników i znowu będzie dobrze.

1

Odpadła połowa składu, ale Barca dalej wygrywa. To znamienne. Mogło się wydawać, że wraz z odejściem kolejnych symboli ery Pepa Barca będzie grała coraz słabiej, jest jednak inaczej.
Ja osobiście nie stawiam Barcy żadnych zadań na ten sezon, każde trofeum będzie dla mnie tylko pozytywną niespodzianką (może poza KMS). Zakaz transferowy dopiero teraz nam doskwiera i dociągnięcie do zimy może być trudne.
Mimo wszystko możemy patrzeć w przyszłość z optymizmem, 2-3 udane transfery w lecie i znowu możemy nawiązać do rekordów.

0

Priorytetem powinien być dla nas zakup pomocnika klasy światowej. A tak naprawdę nie jednego, a dwóch. W ataku może grać Arda i ewentualnie Iniesta, ale to w pomocy mamy największy dramat.

3

Ja tylko czekam na kolejnego idiotę z tekstem, że Pogba, Reus czy inny pomocnik nie jest nam potrzebny, bo "kto będzie siedział na ławce?". To macie kretyni naszą potężną ławkę. Nasze 2 mega talenty w pomocy znowu pokazały na co ich stać. O ile w poprzednim sezonie zakaz transferowy nam nie zaszkodził, to w tym możemy go odcierpieć.

1

Na okładkach Sportu i MD zawsze jest albo to samo zdjęcie, albo przynajmniej ten sam motyw. Oni mają wspólnego fotografa?

7

No rzeczywiście, jeden mecz. Zmieniam zdanie. Munir i Sandro do pierwszego składu, Neymar i Suarez na ławkę.

3

Moim zdaniem ani Sandro ani Munir nie dają nam żadnych opcji w ataku. Można im dawać minuty, mogą zagrać gdzieś w pucharze, ale nie są to zawodnicy, którzy wejdą i zmienią oblicze meczu.

3

Męczące strasznie jest to biadolenie. Skoro ponad połowa głosujących socios zagłosowała na Barto, to znaczy że odpowiada im jego polityka. To tak jak w Polsce. Ostatnio promowana jest opinia, że wszyscy głosujący na PO to głupki i lemingi, którzy nie mają pojęcia, że Polska jest na skraju przepaści.
Podobnie z Barto, jeżeli tyle ludzi na niego zagłosowało, to znaczy że nie przeszkadza im Katar, poziome pasy itd. i trzeba się z tym pogodzić.
I jeszcze jeden paradoks... przeciwnicy poziomych pasów twierdzą, że koszulki są ciulowe. Jednocześnie zarzucają Barto że zmienił pasy dla zysku. Skoro koszulki są tak brzydkie to kto je kupi dla tego zysku? Jeżeli ludzie je kupują, to znaczy że im się podobają.

0

Socio Barcy w koszulce Figo i to tej madryckiej. Bardzo ciekawe.

0

Tylko i wyłącznie sprzedaż z opcją odkupienia. Przestańmy wreszcie wypożyczać w nieskończoność naszych graczy tylko po to, żeby na końcu oddać ich za darmo. Trzeba wreszcie zacząć na nich zarabiać.

0

Powiem tak: oskarżanie o porażkę człowieka wybranego najlepszym piłkarzem turnieju samo w sobie jest nie na miejscu. Oskarżanie Messiego o porażki Argentyny jest podobne do oskarżania Cristiano o porażki Portugalii. Jak to mówią z chu** orła nie wyrzeźbisz...

0

Suarez nie ma takiej klauzuli, mówił że jak by Barca chciała to by podpisał.

0

No to skoro jesteś w stanie zaakceptować reklamę, to dlaczego nie możesz poziomych pasów? Jak dla mnie ważniejsza była tradycja reklam niż tradycja pasów i z nią jakoś trudniej było mi się oswoić. a tok myślenia? Skoro aż tak bardzo Ci to przeszkadza, a jak wszyscy wiemy ani Ty ani ja ani nikt inny nie jesteśmy w stanie nic z tym zrobić to zasugerowałem przerwę.
Ostatnio były przebąkiwania o zmianie Nike i myślę że to by Barcie dobrze zrobiło.

0

Ronaldinho miał talent do wykonywania nietypowych, sprytnych wolnych. Do "codziennego" wykonywania z tych trzech wybrałem Becksa, wybór w całej historii jest praktycznie niemożliwy. Juninho, del Piero, wcześniej Platini.. Mega ciężki wybór.

0

Jakie pieniądze co wy pierd**cie? Zaczęliście mnie atakować jakbym co najmniej kazał napisać na koszulce "Allah jest wielki". Idąc waszym tokiem powinniście przestać kibicować Barcelonie i wrócić dopiero jak pasy na koszulkach wrócą na odpowiedni kierunek. A pieniądze w dzisiejszej piłce są niezbędne, w sprawie reklam złamała się Barca, złamało się Bilbao. Rozumiem że Wy wolelibyście żeby nasze koszulki pozostały czyste kosztem np trypletu w ostatnim sezonie. Ja wybieram trofea, niestety, może jestem jakiś dziwny.

5

Podobnie jak parę osób nie mogę już czytać tego biadolenia. Co to kogo obchodzi jakie są pasy? Co to kogo obchodzi jaka jest reklama? Prawda jest taka, że w dzisiejszych czasach liczą się pieniądze i bez nich taki klub jak Barcelona sobie nie poradzi. No chyba że chcecie żeby walczyła o LIgę Europejską. O tradycjach mogą mówić Katalończycy i to nie ci młodzi, tylko ci, którzy pamiętają jeszcze Franco i zamierzchłe czasy. Wtedy tradycja walczyła z systemem a Barca była "więcej niż klubem" bo oprócz wartości sportowych utożsamiała walkę z reżimem. A teraz? Co my tu w Polsce możemy o tym wiedzieć? Dlatego proponuję zacząć kibicować klubowi a nie koszulkom i reklamom. Kibic Barcelony, który mówi że nie założy koszulki swojego klubu tylko dlatego że pasy są nie w tą stronę nie jest dla mnie kibicem, sorry.
Real zrobił rzecz 100 razy gorszą, usunęli krzyż z herbu i tam nie było takiego biadolenia jak u nas z powodu tych koszulek.

1

A moim zdaniem zostawił naszą pomoc w bardzo złym stanie i tylko dzięki genialnej dyspozycji MSN i zamęczeniu Realu przez Ancelottiego zdobyliśmy to co zdobyliśmy. Ale nie ma co gdybać, Zubi na stanowisko na pewno już nie wróci.

4

Kluczem nie jest sprzedaż koszulek, tylko udział w prawach do wizerunku. Dodatkowo im więcej gwiazd, tym więcej można wynegocjować od Nike. Ciężko to wprost przeliczyć na ilość koszulek.

2

Stadiony Realu i Barcelony są inne niż wszystkie. Ja sobie tłumacze to tak, że ludzie przychodzą tam bardziej na spektakl niż na mecz, bardziej do teatru czy filharmonii niż na stadion. Dlatego nie ma ciągłego dopingu, tylko oklaskiwanie poszczególnych akcji.

1

Ja nie wiem jak można mówić o kimś, kto ma 22 że jest przereklamowany. Cała Europa walczy o niego, prawie wszystkie wielkie kluby chciałyby mieć go u siebie, ale na szczęście są polscy kibice Barcelony. Oni wiedzą, że tak naprawdę to on jest niewiele wart. Wszyscy działacze się mylą, mylą się też ci, którzy przyznali mu nagrodę "Złotego Chłopca" obok takich piłkarzy jak Messi, Isco, Goetze, Rooney, Balotelli czy Cesc.
Szczęście że mamy tak mądrych kibiców, oni nas pilnują.

0

Nie wiem co Wy macie z tym grzaniem ławy. Pomocnik, który do nas przyjdzie ma gwarancje zagrania w 45-50 meczach w sezonie. Jeżeli to jest dla kogoś grzanie ławy, to ja serdecznie gratuluje. Do tego część komentujących wyraźnie zapomina, że nowy gracz będzie mógł zagrać dopiero w styczniu, a zapewne zagra dopiero w następnym sezonie. Wtedy Iniesta będzie miał 32 lata i powoli będzie myślał raczej o końcu kariery a nie jej rozkwicie. Zresztą bądźmy szczerzy - forma Andresa w tym sezonie (poza końcówką) pozostawiała wiele do życzenia.

0

Suarez ani na ławkę się nie łapie...

0

Dlatego uważam, że z niczego wynikła niezdrowa podnieta. Jaki zarząd by nie był i niezależnie jaki przyjdzie, to moim zdaniem będą się trzymać "porządku" płacowego w Barcelonie i nikt nie da Pogbie tyle ile się mówi.

0

Nie wiem skąd te zachwyty nad naszą młodzieżą. Przypomnę, że właśnie polecieli z ligi. Oczywiście są tam perełki, nie zaprzeczam. Ale gracze typu Rafinha, Sergi Roberto, Samper, Munir i jeszcze kilku innych, wszyscy mają już po (albo ponad) 20 lat, a nie pokazali nic co mogłoby zwiastować ich nagłą ekplozję talentu.
W ich wieku powinni być dużo, dużo lepsi jeżeli mają stanowić o sile Barcy. Mogę się założyć że żaden z nich (wymienionych) nie wywalczy nigdy miejsca w pierwszym składzie Barcelony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?