kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Demazo wszystkich 30 + nie wywalisz w jednym okienku myśl trochę.
0
@Ratamahatta też nie wyobrażam sobie tego że zostanie.
0
@BarcaInfo A co to za jakiś nowy tier :)
1
https://mobile.twitter.com/neurophate_/status/1301284352358309889
0
Jestem bardzo ciekaw jakie przychody generuje nam Messi wliczając Koszulki i ogólnie cały marketing. Ile stracimy jak odjedzie ? Zyskamy na pensji ok ale on nam chyba większe przychodu robił niż pensja co dostawał?
7
No co za jakaś pała bita, niech gnije w więzieniu bydlak. Przepraszam za wyrażenia.
https://gazetalubuska.pl/zielona-gora-wyrok-w-sprawie-mordercy-jezy-mezczyzna-trafi-za-kratki/ar/c1-15156288
1
@Coutinho007 znieczulica już mnie bierze , starczy tych nerwów;D
6
Wincyj burdelu , wincyj !
2
@LuisSalvano on dłużej już czekać nie może bo za rok będzie miał 35 lat więc tu nowy zarząd nic nie pomoże, on chce coś jeszcze osiągnąć, natychmiast.
0
@BarcaInfo normalna sprawa toć się nie będą bic koguciki.
0
Przecież Messi za chiny już nie założy tej koszulki no nie wierzę w to , za daleko to wszystko już chyba zaszło.
0
@Gaucho zgadzam się , oby się to jak najszybciej skończyło.
6
Bez porozumienia w sprawie odejścia/ zostania Leo.
https://mobile.twitter.com/HagridFCB/status/1301235087019827200
1
@ViscaBarca123 Nie strzelaj sobie w kolano z tym Firpo :)
0
@ViscaBarca123 no odwaga która powoduje że człowiek gra bez strachu, spójrz na Firpo który nie ma tej odwagi i gra jak dziecko we mgle nie rozumiem czego nie rozumiesz ?
0
Lucas Digne on kurczę chłopak miał potencjał żeby zastąpić Albe, moze nie tyle potencjal a odwage ktora powodowala ze gral zupelnie bez strachu ,trochę szybko żeśmy się go pozbyli.
1
A co tam z tym naszym Pumtitim ? Przekoczuje jeszcze pewnie z roczek w tej Barcelonie żeby na bułki było dla pokoleń.
7
@BarcaInfo to może taki kuzyn jak ja mam z 10ciu w swojej rodzinie co nawet nie wiedzą że ja żyję, tak to pewnie ten kuzyn.
6
@ShawnC Memczester to 8 lat siedzi tak cicho na dupie że nie wiedzą czy wogole istnieli przez te lata. Nie ma za co ich chwalić:)
2
@blaugrana1980 Dembele może być mega wzmocnieniem ale to tykajaca bomba.
5
La Rambla chwali zarząd Manchesteru za szybki transfer młodego Van Beeka. Tak ten zarząd który 7 lat praktycznie nie może wyprowadzić Memczester na normalną drogę. Swoją drogą ciekawe ile nam się zejdzie zanim osiągniemy jakieś trofeum.
0
@Encore Thiago = Busi, Xavi, Iniesta. 3w1
1
@Warszawiak86 po konferencji Verrattiego
3
Nigdy nie znudzi mi się oglądanie tego filmiku w roli głównej z Wijnaldumem podczas jego ostatniego meczu ;D
0
@Suzu nie chce patrzeć w stronę Gigiego, za miesiąc będzie miał już 30 lat a później znowu za darmo oddać?
3
@Cave narazie to jeszcze sam Koeman nic nie pokazał więc niech korzysta z tego co ma zanim kupi kolejnego 30 latka z nie małym kontraktem , dosyc oddawania za grosze ludzi.
0
Komentarz usunięty
0
@inViNcibl3 obejrzyj ostatni mecz z Arsenalem to zobaczysz co robił Gigi.
0
@cat_r37 reprezentacja a klub to zupełnie inna bajka.
0
Komentarz usunięty