0

Komentarz usunięty

6

@Suzu Barcelona sięga DNA.

0

@Geble ostatni mecz to może nie drewniany a już spruchnialy.

2

Do tych zwolenników transferu Wijnalduma, otóż Jurgen Klopp z każdego zawodnika potrafi wyciągnąć maximum umiejętności nawet tak drewnianego jak Wijnaldum. Żeby wam kopary nie opadły ze zdziwienia jak wszystkie mecze w Barcelonie będzie tak kasztanił jak ten ostatni z Arsenalem. Miłego dnia

3

1

Zamienił stryjek siekierke na kijek. Wijnaldum uciekaj ty mi stąd.

3

@Kwiatek67 też za frytki.

0

To jeszcze tylko Messi jutro zostaje.

0

@BarcaInfo rekiny biznesu szaaaapooobaaa...

2

Po tym felietonie Chowanskiego to mi się ryczec zachciało , Bartomeu ty sku....

1

To jutro dzień o nazwie " Future Messi " cały dzień:)

13

@Patrykl145 każdy cieszy się swoim dzieckiem normalna sprawa.

0

@MesQueUnClub_87 ja też właśnie nigdy nie kupowałem na premierę bo też tak uważam ale zamierzam się chyba przełamać i kupić przed premierą , siła wyższa.

1

PlayStation 5 ktoś zamawia przed premierą ??

0

Oriol Busquets, Monchu, Álex Collado i Juan Miranda będą mieli trudno o minuty w pierwszej drużynie i klub potrzebuje pieniędzy, stąd zezwoli im na definitywne odejście. Cała czwórka ma wiele ofert z pierwszych lig Hiszpanii, Włoch, Niemiec, czy Holandii.
@martinezferran

0

@masq też liczyłem ale widzisz jak to jest hehe.

0

Man City całe życie grube miliony wydaje na transfery a tu cyk przylatuje im Messi za darmo do drużyny , toć szejk by z krzesła chyba spadł.

0

2

@Messibestplayerintheworld dokładnie, komentarz napisałem na podstawie kompilacji z Youtube natomiast i tak jakoś cieszę się z tego chłopaka.

9

Trincao trzeba przyznać ma mega dobrze ułożoną lewą goleń, technicznie bardzo dobry, drybling jest , szybkość jest. Na skrzydło idealny oby ten chłopak nas pozytywnie zaskoczył bardzo na niego liczę.

15

@BarcaInfo A dla nas frytki :)

1

@Bykunn no nie powiedzieli tak bo stanowczo mówiłem że wizyta przez telefon mnie nie interesuje bo z katarkiem to ja sobie poradzę ale ten kaszelek to trzeba jednak zbadać, miała oddzwonic i się nie doczekałem. Byłem już prywatnie dziecko ma zapalenie oskrzeli i gardelko czerwone. Także te wizyty telefoniczne niech sobie wsadź w cztery litery.

1

@Bykunn dziecko ma 7 miesięcy to niemowlaczek ma katarek i delikatny nocny kaszelek więc to obowiązek posłuchać dziecka płucka. O zapalenie płuc nie problem.

2

@Bykunn chodzi o to żeby posłuchal też płucka czy tam się nic nie dzieje , od kataru się zaczyna a przez telefon tego raczej nie zrobi.

0

@Ghotti poprostu masz tam normalne osoby które w tym ośrodku siedzą:)

0

@Ghotti ośrodek mam 50 metrów od domu dosłownie, prywatnie też wizyty przez telefon.

22

Skurczybyki lekarze nie chcą mi 7 miesięcznego dziecka przyjąc który ma katarek i delikatny stan podgoraczkowy chce poprostu żeby posłuchali mu płuca z resztą sobie poradzę. Ale jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie.. ta lekareczka z ośrodka przychodzi do mnie po chlebek 3x w tygodniu.. nie wpuszcze jej do sklepu, takiego wała.

1

Minęło kilkanaście lat a ja w sumie wciąż czekam kiedy wreszcie przyda mi się sinus i cosinus.. czego to kuzwa w szkołach uczą.

3

@MarioVeB! Może ktoś nie widział, poprawić??

0

Aguilar chyba po alkoholu jak z takim info wyskoczył:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?