6

Trzeba przyznać że ten leszcz w binoklach w postaci Bartomeu to zajebiscie ale to zajebiscie silnie psychiczny człowiek, miliardy osób włącznie ze mną w tej chwili obdarli by go ze skory na żywca a on dalej robi ten swój specyficzny uśmiech, zapamiętam chyba już do końca życia tego sukinsyna.

0

@LuisSalvano Barto nawet jak sam nie padnie na zawał to ktoś mu w tym pomoże.

0

Niech ten cyrk się już kończy albo wóz albo przewóz.

1

@IronSanHybrid zgadzam się w 100 % wuj w Bartomeu ale kibiców szanuj.

3

Ja mimo wszystko dalej będę stał przy swoim , nie ucieka się z tonącego statku Kapitanie.

1

Klub mem dosłownie:)

1

Skoro właścicielem klubu są socios to co jeszcze tutaj robi Bartomeu to nie mam zielonego pojęcia.

1

Take Kubo by pasował;D

0

Niedługo w sumie prezentacja Trincao , zobaczymy czy coś powie na temat odejścia Leo ten pseudo Prezydent.

0

Mimo wszystko obstawiam że pierwszy Barcelone opuści Bartomeu.

7

Za darmo wesprzeć Europejskiego Giganta to trzeba się nazywać Bartomeu.

0

To się dziś nie wyjaśni na bank :)

0

@BarcaInfo bombazo piękne info niech.

0

No to Messi czy Bartomeu Jak stawiacie?;)

2

Tak się nie robi Panie Kapitanie za pomocą faxu to się żegnaj z Bartomeu Ale nie z nami:)

1

Hehe ten moment musiał kiedyś nadejść, zaczynamy nową erę Barcelony post Messi.

0

Messi nie przybędzie na testy 30 sierpnia. Decyzja jest definitywna.
@Alfremartinezz

3

Krótsze życie każdej Hanki to kartooon :)

0

@LuisSalvano też mi się wydaje że teraz nie realne :)

2

Dziwne tylko że hiszpańscy dziennikarze siedzą cichutko i to mocno.

0

To zobaczymy kto lepszy tier Toni Freixa czy ten argentyński pismak.

34

Johan Cruyff:
- Jeśli musisz zastanawiać się dwa razy nad grą dla Barcelony, nie jesteś już jej pomocny.

1

Może ogłosi że wypełni kontrakt i później bajos;)

3

Mam dziwne przeczucia że Messi odchodzi :)

0

Jeszcze tak będzie że Suarez zostanie:)

2

Oczywiście że Busquets musi zostać czy to się komuś podoba czy nie. Skoro ruszamy z dwoma defensywnymi pomocnikami De Jong + Pjanic to ktoś musi być na zmianę, bo kogo innego dacie ? Puig, Pedri , Coutinho się nie nadają. Chciał nie chciał to obowiązek tymbardziej że Rakieta odpala już z Barcelony i Vidal tak samo.

0

@Coutinho007 A niech dają ;D

0

Manchester City is doing numbers to know if they could face Lionel Messi's signing without breaking the rules of financial fair play, different sources reported to ESPN.
@moillorens

Ogółem City sprawdza różne możliwe sposoby na ominięcie financial fair play żeby ściągnąć Messiego.

3

Ajax stara się o Suareza, ale pensja to duży problem.
@MaxNerozzi
#FCB

0

@BarcaInfo trzeba jeszcze dac szansę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?