kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Trzeba przyznać że ten leszcz w binoklach w postaci Bartomeu to zajebiscie ale to zajebiscie silnie psychiczny człowiek, miliardy osób włącznie ze mną w tej chwili obdarli by go ze skory na żywca a on dalej robi ten swój specyficzny uśmiech, zapamiętam chyba już do końca życia tego sukinsyna.
0
@LuisSalvano Barto nawet jak sam nie padnie na zawał to ktoś mu w tym pomoże.
0
Niech ten cyrk się już kończy albo wóz albo przewóz.
1
@IronSanHybrid zgadzam się w 100 % wuj w Bartomeu ale kibiców szanuj.
3
Ja mimo wszystko dalej będę stał przy swoim , nie ucieka się z tonącego statku Kapitanie.
1
Klub mem dosłownie:)
1
Skoro właścicielem klubu są socios to co jeszcze tutaj robi Bartomeu to nie mam zielonego pojęcia.
1
Take Kubo by pasował;D
0
Niedługo w sumie prezentacja Trincao , zobaczymy czy coś powie na temat odejścia Leo ten pseudo Prezydent.
0
Mimo wszystko obstawiam że pierwszy Barcelone opuści Bartomeu.
7
Za darmo wesprzeć Europejskiego Giganta to trzeba się nazywać Bartomeu.
0
To się dziś nie wyjaśni na bank :)
0
@BarcaInfo bombazo piękne info niech.
0
No to Messi czy Bartomeu Jak stawiacie?;)
2
Tak się nie robi Panie Kapitanie za pomocą faxu to się żegnaj z Bartomeu Ale nie z nami:)
1
Hehe ten moment musiał kiedyś nadejść, zaczynamy nową erę Barcelony post Messi.
0
Messi nie przybędzie na testy 30 sierpnia. Decyzja jest definitywna.
@Alfremartinezz
3
Krótsze życie każdej Hanki to kartooon :)
0
@LuisSalvano też mi się wydaje że teraz nie realne :)
2
Dziwne tylko że hiszpańscy dziennikarze siedzą cichutko i to mocno.
0
To zobaczymy kto lepszy tier Toni Freixa czy ten argentyński pismak.
34
Johan Cruyff:
- Jeśli musisz zastanawiać się dwa razy nad grą dla Barcelony, nie jesteś już jej pomocny.
1
Może ogłosi że wypełni kontrakt i później bajos;)
3
Mam dziwne przeczucia że Messi odchodzi :)
0
Jeszcze tak będzie że Suarez zostanie:)
2
Oczywiście że Busquets musi zostać czy to się komuś podoba czy nie. Skoro ruszamy z dwoma defensywnymi pomocnikami De Jong + Pjanic to ktoś musi być na zmianę, bo kogo innego dacie ? Puig, Pedri , Coutinho się nie nadają. Chciał nie chciał to obowiązek tymbardziej że Rakieta odpala już z Barcelony i Vidal tak samo.
0
@Coutinho007 A niech dają ;D
0
Manchester City is doing numbers to know if they could face Lionel Messi's signing without breaking the rules of financial fair play, different sources reported to ESPN.
@moillorens
Ogółem City sprawdza różne możliwe sposoby na ominięcie financial fair play żeby ściągnąć Messiego.
3
Ajax stara się o Suareza, ale pensja to duży problem.
@MaxNerozzi
#FCB
0
@BarcaInfo trzeba jeszcze dac szansę.