kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
No to Panowie , Panie przymruzyc oczęta i szukać różnicy!
https://zapodaj.net/c89d82a1d4038.jpg.html
4
Za tydzień ruszamy już do treningów cała ekipa a poki co zero konkretów tylko dziennikarze sobie clickbajty nabijaja.
0
@BarcaInfo pieprzą pierdoly zwykle clickbajty na zarabianie kasy nic narazie się nie dzieje.
17
Philippe Coutinho: „Muszę teraz wracać [do Barcelony], nie myślałem o tym, ponieważ skupiałem się na finale. Mój kontrakt tutaj się skończył. Naprawdę chcę zabłysnąć, przeżyć wspaniały sezon w przyszłym roku i pracować nad tym, by wszystko działo się tak, jak wydarzyło się w tym roku ”. #FCB
37
Śmieszny będzie ten powrót Coutinho , poszedł na wygnanie wraca z Trypletem.. jeszcze uczestniczył w legendarnym pogrązeniu Barcelony 8.2 dokładając 2 brameczki i asyste.
1
Xavi - Busi - Iniesta = Thiago , jednak można mieć 3w1 , pozamiatal chłopak wszystkich i pokazał światu jak powinien wyglądać pomocnik.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Wstydu końca nie ma ! Miłej nocy.
https://zapodaj.net/f8ea2a78ba50b.jpg.html
1
I Barcelona spada na 5 miejsce pod względem najwięcej wygranych trofeow w LM.
2
Coutinho tu nie będzie chciał Nawet wracać;D amatorzy
0
Barca już by ze 3 dostała:)
17
Tak a propos tegorocznego Mikołaja:)
https://zapodaj.net/4874d381f319b.jpg.html
2
Neymar w takiej formie jest w stanie zawstydzic całą Barcelonę i sam rozstrzygnąć spotkanie , Bayern go nie zatrzyma.
14
@BarcaInfo jak wielu innych chłopaków którzy nie zarabiają nawet 1/4 tego co Braithwait, też mam zapał i mogę przyjść nawet 2 tyg wcześniej.
2
Nie wiem czemu ale serce się raduje że świadomością że to Koeman jest trenerem Barcelony. Oby to był dobry znak.
6
Rodrygo przestań koksowac bo skończysz jak Adama Traore ;D
https://zapodaj.net/2b0f235d4e757.jpg.html
2
@mkord po co nam Angelino który nie ogarnia gry w defensywie?
4
Za 30 mln brać Angelino to już wolę kuzwa spowrotem 30 za Cucurelle dac. Fuck logic Bartomeu.
55
Ronald Koeman powiedział swojemu otoczeniu, że "jeśli nie wprowadzę zmian, to nie zostanę tutaj dłużej niż miesiąc." [Joan Josep Pallas - RAC1]
2
@Coutinho007 pytanie co z firpo, narazie nikogo nie sprzedalismy jeszcze;D
0
Angelino w obronie bardzo słabo a myślę że trzeba nam gracza który będzie lepszy w defensywie niż ofensywie.
1
@LuisSalvano dokladnie na telefonie mam ten problem , nigdy nie miałem w sumie.
0
Jest jakaś możliwość odświeżenia , restartu tej strony? Jako jedyna coś ostatnio mi się przycina ,nigdzie indziej problem nie występuje.
4
@Janiama nie wiem ale chyba nie ogladamy tego samego meczu. Lautaro jak dla mnie malo pożyteczny, źle się ustawia, ani to cofnieta 9 ani to klasyczna 9 , mało efektywny , bardzo drogi , zagubiny, bez pomysłu, napewno nie wniesie nic dobrego.
1
@pele1282 bardzo dobry bramkarz kolego.
2
@Coutinho007 dokładnie dla mnie Alba mimo wszystko Top.
0
@marcin62 wydaje mi się że powinien odejść po sezonie w którym zdobędziemy jakieś trofeum a nie po sezonie gdzie siegamy dna.
0
@Comentateiro tak według mnie jeszcze ma :)
0
Najłatwiej jest poprostu dac noge.. Ale uważam że to Messi jako kapitan powinien z tonącego okrętu wysiąść jako ostatni. On nie opuści tego klubu bo ma tu coś jeszcze do udowodnienia.
0
@Ghotti 31 sierpnia to już presezon rusza , dobrze by było kilka spraw już rozwiązać. Kurde A 12 września już liga rusza.