5

Nawiązując do odejscia Leo Messiego to przypomniało mi się coś co za kazdym razem mega mnie wzrusza.
Ależ to było piękne pożegnanie przez Włodka Szaranowicza:)

"Już nie będzie Adama Małysza na następnych Mistrzostwach Świata. Pożegnanie Adama Małysza z Mistrzostwami Świata… Sześć medali: cztery złote, jeden srebrny, jeden brązowy, tu zdobyty jeszcze. Kilkanaście lat startów. Fenomen sportowy. Powtarzalność sukcesów przez lata, przez dekadę, a przecież pierwsze zwycięstwo w Holmenkollen odniósł tu, na tej skoczni jako osiemnastolatek i było to przecież piętnaście lat temu. Coś niewiarygodnego! Co tydzień siadaliśmy, jak do telenoweli, żeby właśnie oglądać tę rywalizację. Fenomen socjologiczny! Ileż rzeczy można było mu przypisać podczas tej kariery? Że można w życiu wygrać ewidentnie bez układów. Że jest człowiekiem rzetelnym, solidnym, posłańcem wielkich wiadomości, wielkiej nadziei. Zaczynał jako idol kryzysowy, który miał nas prowadzić jako ambasador wspaniałego skoku cywilizacyjnego do Europy. Fenomen społeczny. Przecież my, dzięki tym transmisjom, żyliśmy życiem zastępczym. Był powodem ogromnej zbiorowej radości. Dał nam wiele. Bardzo wiele... Mam nadzieję, że z tych młodych chłopaków, którzy dzisiaj mają aspiracje, którzy oglądali Adama na całym świecie, jak Mistrz Świata Gregor Schlierenzauer, który powiedział, że Adam go natchnął. Że uwierzą, że nie zmarnujemy tego fenomenu, jaki się stworzył przy oglądaniu skoków. Tego fenomenu popularności - 14,5 miliona, rekordowa telewizyjna widownia, kiedy zdobywał srebrny medal w Salt Lake City. Trzynaście przeszło milionów - Puchar Świata w Zakopanem. To Jego ostatnie zwycięstwo i ta wielka radość nas, ludzi, którzy go oglądaliśmy. Państwo przed ekranami krzycząc, skacząc... Ja także krzycząc, skacząc... Po prostu... Było pięknie i coś się niewątpliwie zamknęło, ale miejmy nadzieję, że w sporcie będzie jakaś próba kontynuacji. Małyszomanii już nie będzie nigdy. Natomiast ważne, żeby były sukcesy sportowe i żeby coś po Adamie trwałego, bardzo trwałego, zostało. Dziękujemy Ci bardzo, Adam! Dziękuję Państwu. Do usłyszenia.


0

@BarcaInfo rac1 o Depayu, Tv3 Lauatro i Van Beek.. kto lepsze źródło?

1

@magic10 aktualnie to Fc Barcelona mordo ;D

1

@Coutinho007 myślę że odpowiednie transfery na nasze finanse:)

28

Van de beek, Eric Garcia , Depay .. jestem w 7 niebie , nie żartuję:)

0

Najpierw W sumie to niech oni zaczną sprzedawać zawodników A dopiero później pomyślmy o kupnie. Bo my biedaki.

1

Skończyły się czasy kupowania za grube miliony;D my teraz biedny klub trzeba brać tanioszki a noż widelec wypali.

1

@BarcaInfo aha to jednak dziękuję za kolejną szklankę.

7

Wolę Depaya niż Lautaro za 100 baniek.

1

@eckov przecież odrazu mówiłem że to zwykły clickbajt na zarabianie kasy.

3

@Coutinho007 nie dobijaj;D

0

@Janiama Leo odchodzi za rok za darmo po wygraniu Ligi Mistrzów.

0

@BarcaInfo tak tylko przypomnij sobie co wtedy odwalał np Gerard Romero.

0

Rac1 i inne źródła zwykłe clickbajty oni na nas zarabiają im więcej osób to polubi to oni mają więcej mamony, rok temu wszystkie niby mega źródła pokazały klasę z telenowelą Neymara. Nie ufam nikomu.

0

Chyba nie do końca on wiarygodny:)

Tlumaczcie sobie :d

https://mobile.twitter.com/HagridFCB/status/1296496268399738883

0

No ciekawe czy wypożyczą Pedriego czy zostanie w pierwszej drużynie:)

14

Brawo za obywatelską postawę!

https://zapodaj.net/ab0cbde6197a3.jpg.html

0

8.2 Lyon tak sądzę:)

13

Van Beek , Garcia + sprzedanie Rakitica, Vidala, Umtitiego i dla mnie będzie już to spory sukces na więcej nie liczę.

2

Darować sobie narazie dyrektora sportowego. Trener z prezydentem niech działają.

1

Bardzo dobra decyzja z całym szacunkiem do tego co robił na boisku to jako dyrektor był kompletną odwrotnoscią.

5

Szumowski rezygnuje z funkcji ministra zdrowia ;)

3

Ciężko będzie znaleźć odpowiednią 9 za normalną kasę. Zawsze można Messiego przesunąć na dziewiąteczke w przypadku sprzedania Luisa do Ajaxu

Ansu Messi Trincao
Puig de Jong Pjanic
Alba Lenglet Garcia Emerson
Ter Stegen

4

@MateS żeby dyche dostać?;)

2

@kewin może być i za 3 dni :)

0

Czekam na pierwszą konfe Rudego:)

14

W dupie z takim wywiadem wszystko będzie ułożone pod Bartomeu.

https://mobile.twitter.com/J_Krecidlo/status/1295646609540362242


1

@socha Nie jest wymysłem Alfredo Martinez o tym informował.

2

@MesQueUnClub_87 nie no może nie będzie tak źle heheheh ;zd

23

Kuzwa się rozmarzylem o tym Van Beeku;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?