kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
23
Kuzwa się rozmarzylem o tym Van Beeku;)
1
@BarcaInfo póki co tylko Alfredo dał jakieś info odnośnie jego transferu do nas ?
1
@Nolife1899 to już alkoholizm :)
0
@masq alfredo Martinez pisał o van beeku.
0
@ksobi dawać mnie go tu ;D
0
Coś przespałem ? Widzę że piszecie o Van De Beeku jakieś info o nim było?
1
Największe wyzwanie Koemana to będzie właśnie prowadzenie Barcelony, dokładnie tak samo jak w przypadku Setiena co nie wróży nic dobrego przynajmniej w teorii. Poczekamy zobaczymy!
39
Bez bicia przyznaje od godz 7.30 do tej pory wchodziłem na telefonie dosłownie co kilka minut czekając na jakieś pozytywne info , chyba nigdy nie spędziłem tyle czasu na tej stronie.
2
Asystent Koemana ciekawy gość.
https://igol.pl/alfred-schreuder-i-kreta-sciezka-jego-kariery-trenerskiej/
1
Cała nadzieja w asystencie Koemana.
2
Pocieszenie na koniec dnia z tym asystentem trenera :)
2
@Coutinho007 podejrzewam że w innym wypadku by nie przyszedł.
1
@BarcaInfo pocieszające.
12
Najbardziej po dupsko zawsze dostaje najbiedniejszy czyli teoretycznie kibic.. a oni co tam ? No co ? Żaden nie ma jaj włącznie z Leo Messim kapitanem za dyche przemówić,przeprosić wielce poszkodowani , urażeni a pewnie za chwilę będą leżeć do góry fujarą i spijac Jack Danielsa.
2
W Katalonii widocznie im pasuje co tam raptem kilka osób zebrało się pod biurem żeby zwyzywac Bartomeu.. a gdzie zyleta.
5
Niech przemowi kapitan :)
1
Największy sukces Koemana to tytuł menadżera miesiąca w Premiership.
2
Cały dzień świta ostro pracowała to niech znowu zamowią sushi sobie bo się przepracowali , szkoda że nie pracuje w tym sushi to by dostali z wkładką.
0
@Marsmall twoje zdanie Ale szanuje
1
Wracaj na na farmę marzycielu ! Nic z tego co powiedziałeś nie miało miejsca w realu.
8
Regulamin na tej stronie powinien w takim czasie chociaż na jeden dzień nie obowiązywać żebyśmy sobie wszyscy pogadali tak po chłopsku co sądzimy o tej całej sytuacji i nie koniecznie kulturalną polszczyzną.
4
@SeeleyBooth nowy jest rudy :)
2
Czas na zmianę avataru:)
https://zapodaj.net/8662cc7040699.jpg.html
2
Ta za przeproszeniem menda społeczna w postaci Bartomeu robi puzzle z Barcelony i to nie dla dzieci z 15 części tylko z 1000+ a dla utrudnienia porozrzucal je jak smocze kule w Dragon Ballu po całym świecie , długo oj długo będzie sprzątal ten syf nowy Prezydent.
7
Rozwala mnie od środka normalnie.
7
Pieprzony dyktator z Katalonii nygus numer 1.
0
@neeed coś tam będziemy mieli nie koniecznie trzeba wydawać 100 mln.
2
Poczekamy zobaczymy Koeman napewno ma jasno określony plan na młodych, starych i tych których chce sprowadzić.
0
W połowie sezonu wybory :)
0
@alianta2 za wszy ?