0

On chyba ma coś wspólnego z Realem może szpieg ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Chłopie ja mam czas na przecinek myślisz ;D

1

No nie na co gadać byłem zachwycony nim ale szybko spadł z meczu na mecz ;)

7

Jednak Sergi Roberto nie jest Danim Alvesem i daleko mu do niego. Mój zachwyt początkowy juz minął i uważam że potrzebny nam prawy obrońca.

2

Oni z takim fartem śmiało do 50 meczy będą gonić ;) obecny real nie jest wielki tak samo jak Zizou nie jest wielkim trenerem. Real ma farta i Zidane równiez go posiada. Farciarze roku.

3

Łysy Zizou miał więcej szczęścia jak umiejętności trenerskich. Faktycznie chłop urodzony pod szczęśliwa gwiazda. To się nadaje do programu nie do wiary.

0

Patologia pilkarska; )

11

Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy , są piłkarze i jest Messi ;)

0

Nie na moje nerwy do zobaczenia po meczu koledzy i koleżanki ;)

1

Wygrane tytuły:
Messi - 31
Ronaldo - 20 [MD]

https://mobile.twitter.com/Kowal__30/status/819073402912829440/photo/1

1

Zgłoś do niebieskich Misiaków bo ci ktoś jeszcze kredytów nabierze w providencie; (

9

Piotrowi Zielińskiemu się Messi załączyl ładny rajd tak trzymaj Piotrek !

0

No mowie chłopak myśli ze to wpływa w jakiś sposób na nasze życie. Może wpływa przez godzinę dziennie kiedy mam czas siedzieć na tej stronie. Resztę kilkanaście godzin mam co robić.

0

Nie ma szans na Roberto w pomocy. Na bank będzie to rakieta , 30% na wyjście w pierwszym ma Denis.

0

Jak sam nie znajdziesz sposobu na życie to rząd ci nie pomoże nie licz na nich kombinuj jak możesz ;)

13

W sumie słusznie po co strzepić ryja jak i tak nic się w tym kraju nie zmieni jak kradli tak kradną aby swoje koryto utrzymać i tyle w temacie.

1

To ty słaby kibic jesteś patrze. Nikt z nas pójścia do lekarza nie wymaga. Obecnie prowadze działalnosc mam wspaniała rodzine i ciesze się życiem. A ty nie będziesz mówił mi ze moje emocje w stosunku do Barcelony mogą wpłynąć na moje życie prywatne gościu. Takie jest hobby a więc kiedy coś jest nie po mojej myśli w sprawie mojej druzynki to dużo narzekam ale nie przekłada się to na coś co robię na codzień masz bujną wyobraźnię. Jestem tu po 11 godzinach pracy a ty śmiesz mi gadać ze depresji dostane przejmujac się takim czymś. Otóż wyjaśniam ci kolego ze nie ma takiej opcji po tylu godzinach pracy wchodzę tu by wyrazić swoją opinię trochę pogadać a później idę spać i lecę dalej zarabiać na lepsze życie także hamuj bajere małolat.

0

Te nagrody są śmieszne tylko szkoda że przez takie chore media młodzi ludzie są uswiadamiani ze Ronaldo jest lepszy niż Messi ;)

0

No to właśnie powinni to zmienić chłopie co ty wogole gadasz. Pirlo Iniesta , Buffon itd w swojej karierze mieli też fonomenalne sezony i nic nie dostali.

0

Dla mnie to jedna wielka propaganda jest i promowanie nie tego kogo trzeba. Kasa robi swoje

2

Panowie spokojnie jadę samochodem pisze na telefonie a takie dziury ze nie widać co pisze proszę wybaczyć ;d aaa i nie kieruje ;d

0

Tam dziwi mnie cholernie to bo gość ani w finale ligi mistrzów ani w finale mistrzostw Europy nie istnial statystyki klubowe miał słabe strzelał bramki tylko ogórkom, nie strzelił bramki nawet legii dostaje złota piłkę itd. Za co ? To wszystko dzięki jego kolegom. Messi go miażdży.

5

Wszędzie tylko jaki to Ronaldo jest fenomenalny czy to WP czy też Onet czy TVP to samo tyczy się Realu Madryt nie wiem tylko dlaczego ta drużyna i ten przereklamowany Ronaldo są bardziej lubiani. Nie ogarniam i chyba już nie ogarnę ;)

15

Real w świecie piłki jest bardziej faworyzowana druzyna Ameryki nie odkryłem ale nawet TVP się spuszcza nad nimi ;)

1

Ale się afera z ta nasza Barcelona zrobiła ;) mam nadzieje ze piłkarze zamkną usta całemu światu który krytykuje Barcelonę i wygra chociaż Ligę Mistrzów w pięknym stylu ;)

5

0

Kupić aby kupić to i ja potrafie uważam ze taki klub powinien trzymać poziom bez przerwy a tymi transferami ten poziom obniżamy, powtarzam to muszą być gracze z topu Coutinho ,Verartti, Bellerin czy nawet Dembele.

0

Sam nie wiem już denerwuje mnie to że Realowi idzie i się wyzywam na naszych ;)
Patologia z mojej strony ;d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?