4

Panowie , Panie czy to przypadek ? Real przegrywa po samoboju Ramosa i golu w 92 minucie hmmm gdzie ja to widziałem .

0

Ojojojoj Ramos to dziś chyba będzie płakał całą noc.

0

W końcu pójdę spać spokojny ;)

0

Nurek mu się załączyl.

0

To już będzie remis ,Ramos w końcówce strzelił także nie ma co się bać ;d

0

O w mordę jeża to teraz zyleta musi dobrze balowac.

0

No chyba właśnie robią wodę z mózgu dzieciom , które nie oglądają piłki nożnej a później opowiadają, że Cristiano jest najlepszy.

19

Onet to chyba tez za Realem ze dają takie komentarze ,, niezawodny Cr7 daje prowadzenie realowi" a nie powinno przypadkiem być ,, Najgorszy Cr7 na boisku daje prowadzenie Realowi "?

0

Ronaldo na pewno nie jest jak wino, im starsze tym lepsze oj nie nie nie ;)

0

Co racja to racja ;) nie jestem w stanie zrozumieć tego dlaczego Ronaldo jest uważny za najlepszego piłkarza , jestem w stanie wymienić kilku lepszych piłkarzy nie licząc Messiego.

7

Piękny i boski Cristiano nurek nurkowski w tej chwili nie nadaje się nawet na ławkę Realu.

33

Nie mam pojęcia jak można porównywać Cristiano do Messiego ;)

1

Suarez niska nota , jego zadaniem jest strzelanie nie rozgrywanie.

13

Luis Suarez w La Lidze:

- 79 występów
- 70 goli
- 34 asysty
- 8 hat-tricków

0

Takiego Aleixa chcemy oglądać ! Powodzenia !

0

Słabo szukałem ;)

34

Po kolejnym słabym, ale zwycięskim meczu Atletico Diego Simeone zwrócił uwagę, że to wyniki, a nie pojedyncze występy są najważniejsze wbijając jednocześnie szpileczkę w Cristiano Ronaldo.



Czy jedyne, co się liczy w futbolu to wyniki? - spytał na konferencji prasowej dziennikarz.



A są, co do tego jakieś wątpliwości? Zobacz kto wygrał ostatnią Złotą Piłkę - odpowiedział Cholo.

Cholo ty kocie !!!!

1

Przykładowo maja remis , 90 minuta w pole wbiega Ramos i gol.... no ewentualnie Krysia przewali się w polu karnym i dostaną jedenastkę.

0

Daj spokój z przecinkami lepiej spójrz na swój najbardziej polecany komentarz mistrzu ,, jak byś " pisze się łącznie nie oddzielnie. Nie ucz ojca dzieci robić.

0

Nie ma problemu heheh jestem człowiekiem honoru ;D

0

Ktoś z naszeej La Rambli wierzył jeszcze w Vidala ? Osobiście juz go skreslilem czego żałuję ;)

14

Ciesze się jak dzieciak , że widziałem w tym meczu takiego Vidala jakiego chciałem. Przypomniał mi trochę Daniego Alvesa z początku grania w Barcelonie.

0

Heh wysyłam kurierem ;)

43

Stawiam kratę browara, ze Aleix Vidal nie będzie powołany na następny mecz zakłada się ktoś ?;D

1

Meczu nie oglądałem ale domyślam się , że Vidal man of the match? ;)

0

Nie wierzę w to po pierwsze Ramos a po drugie te ostatnie dołączone minuty i wiadomo o co chodzi.

1

Po jednym meczu z Gomesa wirtuoza nie będzie.

0

Podejrzewam , że trafiłeś ; )

1

Messi ma wątpliwości,czy Barca chce przedłużyć z nim kontrakt.[Cope]

0

No i dobrze frajera usadzili.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?