kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Panowie , Panie czy to przypadek ? Real przegrywa po samoboju Ramosa i golu w 92 minucie hmmm gdzie ja to widziałem .
0
Ojojojoj Ramos to dziś chyba będzie płakał całą noc.
0
W końcu pójdę spać spokojny ;)
0
Nurek mu się załączyl.
0
To już będzie remis ,Ramos w końcówce strzelił także nie ma co się bać ;d
0
O w mordę jeża to teraz zyleta musi dobrze balowac.
0
No chyba właśnie robią wodę z mózgu dzieciom , które nie oglądają piłki nożnej a później opowiadają, że Cristiano jest najlepszy.
19
Onet to chyba tez za Realem ze dają takie komentarze ,, niezawodny Cr7 daje prowadzenie realowi" a nie powinno przypadkiem być ,, Najgorszy Cr7 na boisku daje prowadzenie Realowi "?
0
Ronaldo na pewno nie jest jak wino, im starsze tym lepsze oj nie nie nie ;)
0
Co racja to racja ;) nie jestem w stanie zrozumieć tego dlaczego Ronaldo jest uważny za najlepszego piłkarza , jestem w stanie wymienić kilku lepszych piłkarzy nie licząc Messiego.
7
Piękny i boski Cristiano nurek nurkowski w tej chwili nie nadaje się nawet na ławkę Realu.
33
Nie mam pojęcia jak można porównywać Cristiano do Messiego ;)
1
Suarez niska nota , jego zadaniem jest strzelanie nie rozgrywanie.
13
Luis Suarez w La Lidze:
- 79 występów
- 70 goli
- 34 asysty
- 8 hat-tricków
0
Takiego Aleixa chcemy oglądać ! Powodzenia !
0
Słabo szukałem ;)
34
Po kolejnym słabym, ale zwycięskim meczu Atletico Diego Simeone zwrócił uwagę, że to wyniki, a nie pojedyncze występy są najważniejsze wbijając jednocześnie szpileczkę w Cristiano Ronaldo.
Czy jedyne, co się liczy w futbolu to wyniki? - spytał na konferencji prasowej dziennikarz.
A są, co do tego jakieś wątpliwości? Zobacz kto wygrał ostatnią Złotą Piłkę - odpowiedział Cholo.
Cholo ty kocie !!!!
1
Przykładowo maja remis , 90 minuta w pole wbiega Ramos i gol.... no ewentualnie Krysia przewali się w polu karnym i dostaną jedenastkę.
0
Daj spokój z przecinkami lepiej spójrz na swój najbardziej polecany komentarz mistrzu ,, jak byś " pisze się łącznie nie oddzielnie. Nie ucz ojca dzieci robić.
0
Nie ma problemu heheh jestem człowiekiem honoru ;D
0
Ktoś z naszeej La Rambli wierzył jeszcze w Vidala ? Osobiście juz go skreslilem czego żałuję ;)
14
Ciesze się jak dzieciak , że widziałem w tym meczu takiego Vidala jakiego chciałem. Przypomniał mi trochę Daniego Alvesa z początku grania w Barcelonie.
0
Heh wysyłam kurierem ;)
43
Stawiam kratę browara, ze Aleix Vidal nie będzie powołany na następny mecz zakłada się ktoś ?;D
1
Meczu nie oglądałem ale domyślam się , że Vidal man of the match? ;)
0
Nie wierzę w to po pierwsze Ramos a po drugie te ostatnie dołączone minuty i wiadomo o co chodzi.
1
Po jednym meczu z Gomesa wirtuoza nie będzie.
0
Podejrzewam , że trafiłeś ; )
1
Messi ma wątpliwości,czy Barca chce przedłużyć z nim kontrakt.[Cope]
0
No i dobrze frajera usadzili.