1

Oglądałem wcześniejszych 20 meczy realu i uważam że mieli więcej szczęścia jak umiejętności. Wczorajszy mecz faktycznie im się udał.

0

Zaraz będzie ze Messi czlapie, drepcze; )

1

No chłopie bez formy jesteśmy człowieku to normalne trudno być cały czas w formie. Ciesz się aby ta przyszła w najciezszej części sezonu.

0

Athletic strzelilo na 2:0 podczas gdy kibice zaczeli klaskac wspierajac Yeraya u ktorego wykryto raka jader. Przypadek ?

0

Zaraz by drugiego Suareza chcieli ;d

3

Luzujcie gatki trochę walczymy o wszystkie trofea na razie ;)

0

Wyjdź z tej strony z tymi żartami śmiesznymi.

2

No trudno mecz do zapomnienia z jednej strony się ciesze bo bałem się ze wystrzelimy z formą za wcześnie. Obym mial racje i formę zachowamy na wiosnę.Dobry mecz Neymara.

7

Neymarowi brakuje tylko gola żeby zakończyć ten dobry mecz w jego wykonaniu to on dziś jest liderem i to on rozdaje karty.

0

Dobra spokojnie panowie początek roku lepiej wystrzelic z formą w późniejszym etapie ;)

0

Klopp ale to nie realne i w sumie zgadzam się z tobą niech zostanie Lucho.

0

Ja bym wolał kogoś z topu ;)

11

Co tu się denerwować Real bardzo ładnie gra to tylko pokazuje że coś nie tak jest z drużyną kiedy w składzie mają Cristiano ;)

3

Nie ma co real bez Cristiano to lepszy Real to nie tylko oddawanie wszystkich piłek krzysiowi to w tej chwili na prawdę fajny zespół.

0

Kandydaci do zastąpienia Luisa Enrique,jeśli zdecyduje się na odejście z Barcy: Unzue,Valverde,Eusebio,Blanc,Koeman,F.De.Boer.[Marca]

A według mnie Sampaoli albo Tuchel.

0

Giroud póki co murowany kandydat do Złotej Piłki nie ma co ;)

7

Dobrze prawisz bracie ;)

0

Cancelo - Bellerin oni są podobni do siebie pod względem piłkarskim tak samo szybcy a mimo to obydwaj dziś dali ciała jednak w obydwóch drzemie duży piłkarski potencjał którego nie ma nasz Alex Vidal dlatego uważam ze Cancelo to jednak byłby dobrym wzmocnieniem.

0

Cancelo się nie popisal ale i Bellerin przed chwila w meczu z ekipą Boruca tez za mocno się nie popisal i Arsenal przegrywa.

0

Ja tam jestem zwolennikiem Stop transferom z Valencii.

0

Munir to sobie może z Alacerem rękę podać ten sam poziom ten sam żenujący poziom.

0

O chłopie chińczyki to go zabiorą jeszcze za grube miliony.

0

Real tym teoretycznie słabszym składem często gra dużo lepiej niż tym podstawowym także nie oczekujcie ze Sevilla będzie miała łatwo.

24

2

Również jestem za Sampaolim pozytywny gość i bardzo dobry trener nie wiem tylko czy zarząd ma ten sam tok myślenia co my.

1

Po co ci zmieniać masz fajny nick; )

0

Draxler piłkarzem PSG czy będzie mógł zagrać z Barca ?

0

Sampaoli jak dla mnie ;)

1

Żyję na tym świecie 26 lat od 14 roku życia uczyłem się od ojca fachu. W wieku 19 lat otworzyłem własną działalność. Wiem jedno gdyby nie ciężka praca to nie byłoby mnie stać na nic a ten nasz śmieszny rząd to kupa złodziejow i nic więcej. Dostaną się do koryta na jedno kadencję to kradną ile mogą bo kto wie może na następną kadencję juz się nie dostaną. Z jednej strony ich rozumiem z drugiej strony jestem wściekły ze od kad żyję wiele się nie zmieniło no może mamy lepsze drogi ale jakość życia Polaków pozostawia wiele do życzenia. Szkoda tego kraju ;)

86

Mecz Chelsea - Charlton w 1937 roku został przerwany w 60. minucie przez mgłę. Bramkarz drużyny gości pozostał na boisku jeszcze przez 20 minut, nie mając pojęcia, co się dzieje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?