kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Oglądałem wcześniejszych 20 meczy realu i uważam że mieli więcej szczęścia jak umiejętności. Wczorajszy mecz faktycznie im się udał.
0
Zaraz będzie ze Messi czlapie, drepcze; )
1
No chłopie bez formy jesteśmy człowieku to normalne trudno być cały czas w formie. Ciesz się aby ta przyszła w najciezszej części sezonu.
0
Athletic strzelilo na 2:0 podczas gdy kibice zaczeli klaskac wspierajac Yeraya u ktorego wykryto raka jader. Przypadek ?
0
Zaraz by drugiego Suareza chcieli ;d
3
Luzujcie gatki trochę walczymy o wszystkie trofea na razie ;)
0
Wyjdź z tej strony z tymi żartami śmiesznymi.
2
No trudno mecz do zapomnienia z jednej strony się ciesze bo bałem się ze wystrzelimy z formą za wcześnie. Obym mial racje i formę zachowamy na wiosnę.Dobry mecz Neymara.
7
Neymarowi brakuje tylko gola żeby zakończyć ten dobry mecz w jego wykonaniu to on dziś jest liderem i to on rozdaje karty.
0
Dobra spokojnie panowie początek roku lepiej wystrzelic z formą w późniejszym etapie ;)
0
Klopp ale to nie realne i w sumie zgadzam się z tobą niech zostanie Lucho.
0
Ja bym wolał kogoś z topu ;)
11
Co tu się denerwować Real bardzo ładnie gra to tylko pokazuje że coś nie tak jest z drużyną kiedy w składzie mają Cristiano ;)
3
Nie ma co real bez Cristiano to lepszy Real to nie tylko oddawanie wszystkich piłek krzysiowi to w tej chwili na prawdę fajny zespół.
0
Kandydaci do zastąpienia Luisa Enrique,jeśli zdecyduje się na odejście z Barcy: Unzue,Valverde,Eusebio,Blanc,Koeman,F.De.Boer.[Marca]
A według mnie Sampaoli albo Tuchel.
0
Giroud póki co murowany kandydat do Złotej Piłki nie ma co ;)
7
Dobrze prawisz bracie ;)
0
Cancelo - Bellerin oni są podobni do siebie pod względem piłkarskim tak samo szybcy a mimo to obydwaj dziś dali ciała jednak w obydwóch drzemie duży piłkarski potencjał którego nie ma nasz Alex Vidal dlatego uważam ze Cancelo to jednak byłby dobrym wzmocnieniem.
0
Cancelo się nie popisal ale i Bellerin przed chwila w meczu z ekipą Boruca tez za mocno się nie popisal i Arsenal przegrywa.
0
Ja tam jestem zwolennikiem Stop transferom z Valencii.
0
Munir to sobie może z Alacerem rękę podać ten sam poziom ten sam żenujący poziom.
0
O chłopie chińczyki to go zabiorą jeszcze za grube miliony.
0
Real tym teoretycznie słabszym składem często gra dużo lepiej niż tym podstawowym także nie oczekujcie ze Sevilla będzie miała łatwo.
24
Lucho w Messiego się bawi ;)
https://mobile.twitter.com/Kowal__30/status/816258774746984448/video/1
2
Również jestem za Sampaolim pozytywny gość i bardzo dobry trener nie wiem tylko czy zarząd ma ten sam tok myślenia co my.
1
Po co ci zmieniać masz fajny nick; )
0
Draxler piłkarzem PSG czy będzie mógł zagrać z Barca ?
0
Sampaoli jak dla mnie ;)
1
Żyję na tym świecie 26 lat od 14 roku życia uczyłem się od ojca fachu. W wieku 19 lat otworzyłem własną działalność. Wiem jedno gdyby nie ciężka praca to nie byłoby mnie stać na nic a ten nasz śmieszny rząd to kupa złodziejow i nic więcej. Dostaną się do koryta na jedno kadencję to kradną ile mogą bo kto wie może na następną kadencję juz się nie dostaną. Z jednej strony ich rozumiem z drugiej strony jestem wściekły ze od kad żyję wiele się nie zmieniło no może mamy lepsze drogi ale jakość życia Polaków pozostawia wiele do życzenia. Szkoda tego kraju ;)
86
Mecz Chelsea - Charlton w 1937 roku został przerwany w 60. minucie przez mgłę. Bramkarz drużyny gości pozostał na boisku jeszcze przez 20 minut, nie mając pojęcia, co się dzieje.