kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie wiem ale mnie te nasze transfery bolą strasznie... pewnie za chwile zostane mocno zjechany za te słowa ale uważam że Umtitiemu póki co trochę do Varana brakuje i biorę na klatę każda opinie ;)
2
Ja tylko mam nadzieje ze Real nie obroni Ligi Mistrzów a mam takie przeczucia ze może tak być są mega zmotywowani.
1
Idź klaunie nie pajacuj; )
0
Ja tam już zdania nie zmienię w tych czasach w tym świecie musisz robić grube transfery żeby być na czele tylko oczywiście trzeba mieć później konkretny sztab żeby umieć tych ludzi wykorzystać. Zaczynam rozumieć do czego zmierzał Perez w tej chwili mają najmocniejsza kadrę na świecie. Nasze transfery są tragiczne wyłączając z tego Umtiti. Za resztę wolałbym kupić Coutinho.
1
Wiek zawodników Barcy w przyszłym sezonie:
Iniesta - 33
Mascherano - 33
Messi - 30
Pique - 30
Arda - 30
Rakitic - 29
Busquets - 29
Suarez - 30
0
Podejrzewam ze sam Luis Enrique juz powoli ma dosyć presji związanej z prowadzeniem pierwszej drużyny i podejrzewam ze odejdzie sam. Chciałbym żebym został jeszcze chociaż na 1 sezon no ale jego decyzja. Jeżeli odejdzie widzę kogoś z trójki Koeman , Sampaoli, Tuchel.
0
Real nie straci punktów teraz w Sevilli z racji tego że tam jest teraz taki prykaz od Pereza żeby zrobili wszystko by pobić rekord Barcy i żeby osiągnięcia Pereza zapisały się na zawsze w historii klubu on ma fiola na punkcie sukcesów za jego kadencji. Zresztą czuje ze sami zawodnicy tez ten rekord chcą pobić.
0
Nowi zawodnicy mieli dać świeżość naszemu zespołowi albo chociaż dać odpocząć zawodnikom podstawowym. Tymczasem gdy chłopaki z Once de gala są bez formy Rakitic , Suarez to nasi nowi zmiennicy albo podtrzymują ich poziom albo są gorsi bo weź tu takiego Alacera za Suareza wstaw.
0
Luis Suarez totalnie bez formy ale co zmienisz go ? Za kogo ? Za nasz najnowszy nabytek Paco Alacera? Taki transfer kocur ze go Lucho na ławce oszczędza jak diament nie daj Bóg wstawić bo jeszcze bramki pomyli.
0
Po dwóch pierwszych meczach Realu widać u nich mega motywację ktoś to musiał z nich wyciągnąć. Taki stary dobry Real. Oni nie żartuja oni grają ;)
7
Jest jedną sprawa z której klub powinien czerpać przykład z Realu Madryt otóż chodzi mi ze szybko potrafią dać zawodnikom do zrozumienia ze albo zaczną grać w piłkę bo grasz w wielkim klubie albo siadasz na ławę ewentualnie kibice mieszają cie z błotem. U nich każdy daje z siebie więcej jak 100 % dla mnie nasi nowi zawodnicy to porażka totalna.
15
Jestem za tym by Arda zaczął rzucać butem w sędziów należy im się...
0
Nie wiem czy nie dwóch ;)
0
Uważam ze nasze transfery to jeden wielki niewypał wyłączając z tego Umtiti. Denis jest bezjajeczny i tym nowym Xavim nie będzie. Xavi w jego wieku miał na tyle odwagi by ciągnąć grę , Denis jest wydygany nie potrafi uciagnac presji spotkania.
0
Jest źle to już można powiedzieć dużo osobników którzy grali dziś w 11 nie grali na poziomie nawet Barcy B ;)
0
No co fakt to fakt ta kadra nie jest wcale kompletna i brakuje jej jeszcze gości typu Veratti Coutinho, Dembele, Bellerin.
1
Syn Wałęsy nie żyje ciało znaleziono w jego mieszkaniu w Gdańsku.
3
Chyba to czego nikt z nas nie chce jest nie uniknione transfery za gruba kasę i zawodnicy z topu czyli gruba kasa nie unikniona.
0
Ehhhhh tęskno mi za Xavim , Fabregasem, Pedro , Alexisem; )
1
Czy od jutra będzie juz w gazetach kryzys Barcy ?
2
Ani jeden ani drugi to nie poziom Barcy.
0
Dobrze rok zaczynamy ;)
1
A mówili że Zubi nie umiał robić transferów ;D
4
Miała być najlepsza kadra mówili ;d
0
Tak jak mówię płacimy za gościa tyle kasy ze ty i cala la rambla żyłaby w luksusach do końca życia a on gra piach rozumiem złość wszystkich.
1
Ja tam dobrze rozumiem użytkowników tej strony co do rozczarowania w stosunku do Gomesa. Płacimy za gościa tyle ze wszyscy użytkownicy tej strony byliby bogaci a gość gra piach dokładnie to rozumiem i potwierdzam gość jest okropny.
1
Denis powinien grać z racji tego nawet ze grał w tej drużynie Lucho tez bez formy.
1
Nie broń go to nie miejsce dla Gomesa. Nie ta kasa i nie te rejony.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
No widać ten zapał do gry który mają zawodnicy Realu Madryt a którego brakuje naszym zawodnikom szczere gratulacje dla nich ale uważam że dla nas lepiej będzie jak forma nadejdzie później i również będziemy cieszyć się z gry naszych zawodników. Barca i Real jak są w formie to dwie najlepsze drużyny świata nie ma co gadać obecnie to Real ma lepszą formę i to widać ale czuje ze spuchna.