kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Zadałem pytanie które ma sens i nie jest żadną nagonka na kibiców realu mimo to ta śmieszna redakcja dala mi bana. Zabolala ich sabaka i tyle.
4
Kibice realu są chyba impotentami futbolowymi ze nie widzą magii w tym co zrobił Messi ;) ludzie tu juz nie chodzi o starcia real kontra Barca tylko o piękno futbolu. No ale dalej są ślepi.
7
Zadałem jedno zasadnicze pytanie kibicom Realu na stronie rm.pl w czym lepszy jest Cristiano Ronaldo od Messiego niestety nikt nie potrafił odpowiedzieć w ciągu godziny. Dostałem bana do 2030 roku ;)
13
,,kurde jednak Ronaldo przy Messim wygląda jak lamaga" komentarz kibica realu z RM.pl miał rację zgadzam się.
0
Komentator Eleven : tu juz nie ma co zbierać po Espanyolu.
2
https://mobile.twitter.com/Kowal__30/status/810502228322689024/video/1
Polscy patrioci ;)
0
Heheh gazu akurat nie miałem ale kto wie może kiedyś ;)
1
Jakie zainteresowania macie prócz Barcelony i ogólnie piłki nożnej ? Czy ktoś interesuje się motoryzacja ? Jestem fanatykiem driftu. W swojej stajni miałem bmw e39 4.4 v8 manual i mercedes e500 v8 aktualnie nie posiadam żadnego swojego ze względu na to ze zajmuje się handlem samochodami.
0
Że niby Gomes wygryzl Rakiticia ? Na jakiej podstawie czym się zasłużył na once de gala ?Rakitic może i bez formy ale udowodnił , że jest graczem według mnie na lata. Chłopak niesamowicie waleczny ,lata po całym boisku do tego posiada dobry strzał z daleka. Gdzie Gomesowi do Rakiety ? Chyba te ponad 35 baniek zaczyna robić swoje.
1
Rakitic ewentualnie Denis.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Mądrego to dobrze posłuchać ;)
0
Zastanawiadomo mnie co czuli kibice Realu jak Messi odbierał złota piłkę 4 razy pod rząd ;)
2
Nie widzę tu nic złego kolego w tym komentarzu prócz trochę prawdy o ich zachowaniu nie byłeś nigdy na tej stronie ?
1
Jest tu u nas jakiś haker ?;D weźcie usuncie im ta stronę beznadziejna RM.pl bo ani ona wyglądu nie ma a użytkownicy to chyba swoją kultura przypominają małpy z warszawskiego Zoo (nie ublizajac oczywiście )
9
Kto to głosuje to dziennikarze czy dzieci z bullerbyn? Bo chyba gorzej by nie zagłosowali. Oni chyba nie śledzą piłkarzy.
2
Nie ma co się śmiać Pepe osiągnął tyle samo co Cristiano i przynajmniej nie robił za trenera w finale Euro. Dlaczego nie ma 1 miejsca skoro osiągnął tyle samo a nawet pokazał lepszy poziom ?;)
4
Motyw przewodni głosowania to Euro 2016. Jak taki śmieszny Rui Patricio wyprzedza Roberta Lewandowskiego to wiadomo o co kaman.
2
To tylko pokazuje na jakim poziomie jest ta cała ta nagroda.
1
Widać ze Euro to główny argument brany pod uwagę Krzysiu Ronaldow Złota Piłka ;)
A mówili że Złota Piłka to trofeum za osiągnięcia indywidualne.Indywidualnie Messi go zjadł drużynowo zaś lepszy był Ronaldo.
9
Pary 1/8 finału Realu Madryt w ostatnich latach :
2013/14 - Schalke
2014/15- Schalke
2015/16- Roma
2016/17- Napoli
1
Tak czy siak PSG w formie to groźna drużyna.
0
Pierwszy mecz gramy w walentynki heh ;)
0
Nie no ogólnie taki żarcik ,,całe życie z wariatami" zmieniłem na ,,całe życie z ogorami" tak mi przyszło na myśl nie ublizajac oczywiście Napoli ;)
0
Real w tym sezonie jak sami wiecie moi mili ma więcej szczęścia niż umiejętności no i ma Sergio Ramosa. Nie jestem szczególnie zmartwiony Napoli bo jak Legia Warszawa gdzie cała drużyna jest warta mniej niż Nurek potrafiła ośmieszyć wielki Real to Napoli może to zrobić z podwójną siłą.Mam nadzieje tylko ze będą w formie.
1
Motto Realu !! Całe życie z ogórami! ;d
0
Jak grać to z najlepszymi !! ;)
0
Lata mu te włosy wypierdzialy; )
0
Ja tam mimo wszystko jestem przekonany ze to dzis los sie usmiechnie do naszego klubu i trafimy na slabszego przeciwnika.
1
Szczęśliwy dzień dla kibiców realu o 12 losowanie i zapewne najłatwiejszy rywal później ostatnia Złota Piłka dla Cristiano ;)