3

Zadałem pytanie które ma sens i nie jest żadną nagonka na kibiców realu mimo to ta śmieszna redakcja dala mi bana. Zabolala ich sabaka i tyle.

4

Kibice realu są chyba impotentami futbolowymi ze nie widzą magii w tym co zrobił Messi ;) ludzie tu juz nie chodzi o starcia real kontra Barca tylko o piękno futbolu. No ale dalej są ślepi.

7

Zadałem jedno zasadnicze pytanie kibicom Realu na stronie rm.pl w czym lepszy jest Cristiano Ronaldo od Messiego niestety nikt nie potrafił odpowiedzieć w ciągu godziny. Dostałem bana do 2030 roku ;)

13

,,kurde jednak Ronaldo przy Messim wygląda jak lamaga" komentarz kibica realu z RM.pl miał rację zgadzam się.

0

Komentator Eleven : tu juz nie ma co zbierać po Espanyolu.

0

Heheh gazu akurat nie miałem ale kto wie może kiedyś ;)

1

Jakie zainteresowania macie prócz Barcelony i ogólnie piłki nożnej ? Czy ktoś interesuje się motoryzacja ? Jestem fanatykiem driftu. W swojej stajni miałem bmw e39 4.4 v8 manual i mercedes e500 v8 aktualnie nie posiadam żadnego swojego ze względu na to ze zajmuje się handlem samochodami.

0

Że niby Gomes wygryzl Rakiticia ? Na jakiej podstawie czym się zasłużył na once de gala ?Rakitic może i bez formy ale udowodnił , że jest graczem według mnie na lata. Chłopak niesamowicie waleczny ,lata po całym boisku do tego posiada dobry strzał z daleka. Gdzie Gomesowi do Rakiety ? Chyba te ponad 35 baniek zaczyna robić swoje.

1

Rakitic ewentualnie Denis.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Mądrego to dobrze posłuchać ;)

0

Zastanawiadomo mnie co czuli kibice Realu jak Messi odbierał złota piłkę 4 razy pod rząd ;)

2

Nie widzę tu nic złego kolego w tym komentarzu prócz trochę prawdy o ich zachowaniu nie byłeś nigdy na tej stronie ?

1

Jest tu u nas jakiś haker ?;D weźcie usuncie im ta stronę beznadziejna RM.pl bo ani ona wyglądu nie ma a użytkownicy to chyba swoją kultura przypominają małpy z warszawskiego Zoo (nie ublizajac oczywiście )

9

Kto to głosuje to dziennikarze czy dzieci z bullerbyn? Bo chyba gorzej by nie zagłosowali. Oni chyba nie śledzą piłkarzy.

2

Nie ma co się śmiać Pepe osiągnął tyle samo co Cristiano i przynajmniej nie robił za trenera w finale Euro. Dlaczego nie ma 1 miejsca skoro osiągnął tyle samo a nawet pokazał lepszy poziom ?;)

4

Motyw przewodni głosowania to Euro 2016. Jak taki śmieszny Rui Patricio wyprzedza Roberta Lewandowskiego to wiadomo o co kaman.

2

To tylko pokazuje na jakim poziomie jest ta cała ta nagroda.

1

Widać ze Euro to główny argument brany pod uwagę Krzysiu Ronaldow Złota Piłka ;)
A mówili że Złota Piłka to trofeum za osiągnięcia indywidualne.Indywidualnie Messi go zjadł drużynowo zaś lepszy był Ronaldo.

9

Pary 1/8 finału Realu Madryt w ostatnich latach :

2013/14 - Schalke
2014/15- Schalke
2015/16- Roma
2016/17- Napoli

1

Tak czy siak PSG w formie to groźna drużyna.

0

Pierwszy mecz gramy w walentynki heh ;)

0

Nie no ogólnie taki żarcik ,,całe życie z wariatami" zmieniłem na ,,całe życie z ogorami" tak mi przyszło na myśl nie ublizajac oczywiście Napoli ;)

0

Real w tym sezonie jak sami wiecie moi mili ma więcej szczęścia niż umiejętności no i ma Sergio Ramosa. Nie jestem szczególnie zmartwiony Napoli bo jak Legia Warszawa gdzie cała drużyna jest warta mniej niż Nurek potrafiła ośmieszyć wielki Real to Napoli może to zrobić z podwójną siłą.Mam nadzieje tylko ze będą w formie.

1

Motto Realu !! Całe życie z ogórami! ;d

0

Jak grać to z najlepszymi !! ;)

0

Lata mu te włosy wypierdzialy; )

0

Ja tam mimo wszystko jestem przekonany ze to dzis los sie usmiechnie do naszego klubu i trafimy na slabszego przeciwnika.

1

Szczęśliwy dzień dla kibiców realu o 12 losowanie i zapewne najłatwiejszy rywal później ostatnia Złota Piłka dla Cristiano ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?