kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wygramy 1.0 na bank.
0
Nie ma co gadać taki Coutnho grę by trochę lepiej pociągnął jak Denis czy Rafinha ale wciąż są młodzi mają czas ;)
3
Juz za dużo tych kublow; )
0
Gramy u siebie wrócili głodni gry Pique i Alba jest też Alacer który będzie polowal na swojego 1 gola damy rade spokojnie 2.0 dla nas ;)
0
Wygra jedrzeczyk ale mocno obita nos zlamany
0
Ależ walka jedrzeczyk zachwiala się szansa dla kowalkiewicz
6
https://mobile.twitter.com/Kowal__30/status/797507089388204032/video/1
Magia Iniesty nie rozumiem tego jak to jest możliwe ze taki fenomen nie zdobył nigdy Złotej Piłki ale dochodzę do wniosku ze nie ma co sobie głowy zawracać ta nagroda dla najbardziej medialnego gracza bo inaczej tego śmiesznego plebiscytu nie można nazwać.
0
Prawda jest taka panowie ze Lucho cały czas mówi ze zawsze musimy wzmacniac kadrę tylko w przypadku Coutinho mój ulubieniec Denis będzie raczej musiał sobie szukać nowego klubu chyba że będzie grał na innej pozycji.
3
Czy naprawdę warto wydawać 70 milionów na Coutinho ? Nie lepiej to Denisa powoli wprowadzać trochę częściej
1
Najważniejsze żeby Cipcie dobrze pilnować ; ) bo jak raz pójdzie to pójdzie i kolejny ;D
0
Transfer Coutinho wiąże się z tym ze Denis na stałe zagoscilby na ławie nie chce tego ;)
0
Pytanko ! Czy jest jakiś piłkarz Realu którego darzycie sympatią ?;)
Osobiście uważam ze Toni Kroos jest w miarę neutralnym gościem.
20
Bramki Ronaldo w ostatnich 7 meczach:
0 Leganés
0 Legia
3 Alavés
0 Bilbao
0 Legia
1 Betis
0 Eibar
"Najlepszy na świecie"
9
Denis do czasu powrotu Iniesty raczej po tym meczu będzie zaczynał w pierwszej 11.
47
Messi nie gra w futbol,Messi jest futbolem.
6
https://mobile.twitter.com/Kowal__30/status/795382437526257664/video/1
Pumtiti; D
0
Ja tam jestem wymagający i wiem ze to przedsmak tego co Denis potrafi trochę więcej pewności siebie i będzie git.
3
jak dla mnie top 3 dzisiejszego meczu :
1.Messi
2.Denis Suarez
3.Mascherano
1
Brawo pany mamy to !!
5
A jak dla mnie Denis najlepszy na boisku na razie.
1
Liczę na blysk geniuszu Messiego
1
Od początku meczu Sergi się nie popisuje; )
0
Po 3 punkty Panie i Panowie !!
0
Stary pij lub bierz po pół ;)
0
No i jest Denis mam nadzieje ze w dzisiejszym meczu jego potencjał wybuchnie; )
0
Cristiano Ronaldo przecież to nagroda za bycie najbardziej medialna osoba
0
A no faktycznie nie zauważyłem furiata; D
6
A tymczasem w Brazylii sędzia dostał w łeb.
https://mobile.twitter.com/Kowal__30/status/795273428517486592/video/1
1
Powiedzcie mi kochani co takiego Real Madryt zyskał mając Cristiano ? ile mistrzostw ligi hiszpańskiej ? liga mistrzów która dzięki niemu wygrana ? kiedy był kluczowy ? Według mnie klub nie zyskał nic a to sam Cristiano się wypromował. on statystyki sobie dobre nabil dzieki temu ze koledzy musza na niego grac ale czy pomógł temu klubowi stać się lepszym ? Real Madryt przed przyjściem Cristiano byl klubem zespolowym a nie klubem jednego zawodnika. Powtarzam według mnie klub dzięki Ronaldo zyskał tylko pieniądze bo jest osobą medialna ale myśląc czysto piłkarsko nie wiele zyskał mając tego piłkarza.
2
Według mnie Cristiano stosuje mobbing w drużynie nie podaj jemu tylko piłki to zaraz macha łapami. dużo razy tak było ze Bale czy Benzema mieli okazję na strzelenie bramki a trzeba było podać krzysiowi bo zaraz afera. Real dużo traci mając Cristiano według mnie.