kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i fajnie raz się strzela raz się asystuje na tym polega piłka :D
7
Gareth Bale dobry piłkarz ale chłopak kruchy jak świeżo wypiekane babcine ciasteczka.
0
Jak mamy grać dobrze skoro strefa która według mnie jest najważniejsza czyli pomoc jest totalnie do pupy; )
0
Da się go zastąpić przynajmniej w jakimś stopniu bo póki co nasza młodzież nie daje rady. Coutinho Veratti ktoś z topu musi być.
2
Panowie co wy gadacie o w miarę dobrej grze Gomesa ? Nasza pomoc kuleje i przez nich kuleje całą drużyna to widać gołym okiem zero kreatywności taki Jordi Alba Pique mimo że są obrońcami robią nie dość ze dużo w obronie to są bardziej widoczni niż nasza śmieszna pomoc. Żeby był taki Xavi z Iniesta i MSN to nie chce myślEC co by się działo.
0
Nie wiem z czego oni się tak cieszą w Realu jest początek sezonu a ich drużyna wcale nie gra tak dobrze jak opisują to media. Ostra zasłona dymna bo prócz meczu z Atletico jechali na takim fuksie ze głową mała. Podzieliłem opinie z moimi kolegami z osiedla którzy są wieloletnimi fanami Realu Madryt i twierdzą że Zidane jest kierowany przez Pereza i jak on nie odejdzie to się nic nie zmieni.Ronaldo tez juz na walizkach bo jednym meczem z Atletico bohatera z niego nie da rady spowrotem zrobić Marca oczywiście robi i tym samym robi wodę z mózgu ludziom ze niby Bóg wrócił. Drużyna jest nieregularna i jak na Real Madryt to futbolu ładnego dla oczu nie grają. Więcej szczęścia mają tak sądzą chłopaki ale mówią ze szczęście sprzyja lepszym.
0
Oficjalnie : Bellerin w poniedziałek przedłuży kontrakt z Arsenalem poinformowała oficjalna strona Arsenalu.
42
Gol Vadis Odjidja z meczu z Realem został wybrany najładniejszą bramką 4. kolejki UEFA Champions League! Gratulacje, Vadis! :)
9
Leo Messi wraca do zdrowia po problemach żołądkowych, które uniemożliwiły mu występ w meczu z Malagą. Mimo, że Leo nie jest jeszcze zdrów w stu procentach, to na mecz Ligi Mistrzów z Celtikiem powinien być gotowy.[Sport]
4
Real rozegrał swój najlepszy mecz do tej pory. Atak pomoc i obrona grała bezbłędnie. Cristiano 3 farfocle ale nie ma co gadać zamknął Calderon
39
https://mobile.twitter.com/Kowal__30/status/800617176856166400/video/1
Schemat taktyczny gry Paco Alacera.
0
Media to frajerzy do nie dawna Ronaldo deptany po glebie teraz Bóg haha frajerstwo roku przypomnę tylko statystyki Boga
Bramki Ronaldo w ostatnich 7 meczach:
0 Leganés
0 Legia
3 Alavés
0 Bilbao
0 Legia
1 Betis
0 Eibar
"Najlepszy na świecie"
1
Tylko według mnie oni też nie mają formy tylko więcej szczęścia. Oby nie było tak ze z formą wystrzelić i Barca i Real w tym samym czasie.
0
Dlatego napisałem ze jeszcze nie czas na oceny. Jestem trochę źle nastawiony do Gomesa Alacera bo byłem przeciwnikiem ich transferu i pewnie wyszukuje jedynie błędów tych zawodników. Andre jeszcze ujdzie ma ten potencjał gość ale Paco póki co jest cieniem samego siebie i tu masz rację może potrzebuje więcej czasu na adaptacje. Poczekamy zobaczymy. Ale zdania nie zmienię według mnie mając Coutinho Barca byłaby lepsza Barca.
9
Lepiej być teraz bez formy i mieć 4 punkty starty do lidera by w najważniejszej części sezonu wystrzelić z formą ;)
0
Busquets to przechodzi samego siebie ostatnio. Powiem tak narzekano na Zubiego za transfery a on odwal kawał dobrej roboty. To nie czas na oceny jeszcze tym bardziej młodych zawodników Alacera, Digne Gomesa ale wydaje mi się ze Umtiti tylko wypali.
0
Powiem Ci szczerze ze wolałbym gdyby taki Denis chociaż próbował ciągnąć na bramkę mijając rywali i mógłby nawet tracić jak Neymar ale chociaż kibice widzieli by w nim jakoś walkę i chęć zwycięstwa. On gra jakby mu brakowało testosteronu.
0
Według mnie brakowało gościa ktory posiada smykalke do zagrania jednego kluczowego podania czyli Messi ,Iniesta , Coutinho oni posiadają magię by odmienić losy meczu.
0
Coutinho Coutinho Coutinho brakuje gościa jak cholera nie można wejść do bramki z piłką to może warto strzelać z daleka a ten gość tak potrafi ;)
1
Odnośnie Ardy według mnie nie nadaje się do tej drużyny wczoraj biegał tak jakby miał uwiazany ciężarek 20 kg do pasa tragedia. To jest Barcelona to nie miejsce dla takich ludzi.
0
Miejmy nadzieje ze wynagrodzą nam te wczorajsza sobotę spędzony w wielkim bólu ;)
0
Onet : kosmiczny Cr7 w pojedynkę rozbił Atletico.
1
Dobrze ze nie jestem sam z tym uczuciem które panuje w moim ciele ;)
0
Od jutra Cristiano Bogiem w gazetach ;)
0
Atletico nie umie grać z Realem ;)
6
Trzeba umieć i fartem strzelić my tego dziś nie potrafiliśmy ;)
11
Munir mordeczko wracaj.
8
Nawet ktoś głupi zrozumie ze potrzebni nam są goście którzy potrafią wziąć na siebie odpowiedzialność i nie bać się minąć dwóch tech rywali i stworzyć tym samym coś gróżnego takim gościem miał być dziś Neymar i Denis. Zdecydowanie potrzeba jest Coutinho.
0
No Messi no party ;)
0
Wiedząc że Real gra dziś z Atletico Barca powinna trochę bardziej się starac.