0

Panowie skończcie juz o tej Złotej Piłce wiadomo ze wygrał juz Krisztiano podatkowy baron i tyle. Niech się cieszy to już ostatnia raczej ; )

0

Rozum mi mówi dajcie pograc w once de gala Denisowi kosztem Rakiety a będzie nam dane. Serce lecz szkoduje wielkiego wojownika jakim jest Rakitic ;)

0

No no i jeszcze Messiego na bramkę może.

0

Nieee mimo wszystko nie ale szanuje każda wypowiedź ;)

0

Jak można coś takiego stwierdzić po meczu z drużyną 2 klasy niższa ?

0

Co za brednie jak patrze na wypowiedzi ze Arda jest lepszy od Neymara na tej pozycji to mi ciśnienie rośnie blazenada.

1

Szkoda ze oddaliśmy thiago zamiast rafinhi mimo wszystko ma większą jakość ; )

0

Pytanie tez czy będzie miał do czego strzelać prócz puszek po browarze; )

3

Chłopie przecież to CR7 jemu nic nie zrobią da po nowych majtkach z najnowszej kolekcji i będzie spokój.

0

Prawdopodobny skład Barcy na dzisiejszy mecz.

https://mobile.twitter.com/Kowal__30

1

Nie mowie konkretnie o swoim przypadku tylko o tym o czym gadał mi ten człowiek nie zamknąłem mu drzwi przed nosem tylko posłuchalem i opowiedziałem wam bo to jednak temat całkiem nie zły do rozmowy.

1

Panie i panowie otóż dziś swiadek jechowy zapukał do mojego domu i przedstawił mi coś co dało do myślenia. Dlaczego jest tak ze człowiek który ma dobry charakter jest poprostu do rany przyłoż ale niestety cierpi na różne choroby np raka i do tego nie stać go na pasztet i kromkę chleba. A człowiek który jest ostatnim skończonym chamem i prostakiem jest bogaty i zdrowy gdzie w tej chwili jest Bóg takie zadał mi pytanie. Dał do myślenia ale wiary i tak nie zmienię co wy o tym myślicie koledzy i koleżanki ;)

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

Nasza pomoc wola pomocy !

0

Jakoś nie wyobrażam sobie przegranej w el classico no kurde mamy MSN a oni grają biedę. Mam nadzieje ze pokażemy im dobry futbol i będzie to początek dobrej passy Barcelony.

16

Byłem przekonany że będzie to mega transfer ale życie płata figle i wyszło inaczej grube miliony w pupę.

0

Swoją drogą to Douglas ładnie dziś pykal na prawej flance z Realem ;)

0

Ja mimo wszystko pozostanę przy stwierdzeniu ze jest farciarzem roku ale będę go obserwował bacznie. Okaże się.

0

Nie ma co patrzeć na dzisiejszy mecz bo real na Barcelonę wyjdzie lepszym składem stawiam na Navas-Carva,Ramos,Varane,Marcelo-Kovacic,Modric,Lucas,Isco-Benzy,CR7.

0

A według mnie nie ma za Mourinho real grał kontra ,Ancelotti do kontry dorzucił tez dobry pressing i trzymanie piłki, Benitez miał dobrze zorganizowana obronę a real Zidana gra na dużym farcie ja na prawdę nie widzę tam nic dobrego prócz chaosu.

0

Benitez stawiał chociaż na obronę Zidane stawia w tym przypadku na umiejętności graczy bo ja tam nie widzę taktyki. Łysy z brazzers to fenomenalny piłkarz ale fatalny trener.

32

Zidane to tez ma więcej szczęścia niż pojęcia o trenowaniu pierwszej drużyny.

0

Jestem pewny ze jakby real grał dziś z legia dostał by w dziurę ;)

19

Ten zespół powinien dostać Złota Piłkę za farta roku.

1

Gwizdy na bernabeu kibice widzą co się dzieje.

8

Podsumowanie Realu w tym sezonie = fart ;)

4

Może i strzela te bramki ale sposób poruszania się Ronaldo z piłką przy nodze jest śmieszny. Ustanie jeden zwód od tylu lat i oddaje piłkę spowrotem on nie jest w stanie przejść choćby jednego zawodnika. Nie rozumiem jak można go do Messiego porównywać on może mu czyścić buty.

0

Mam nadzieje ze jutro gazety będą pisać :Barca w pięknym stylu odczarowala klątwę Anoeta pogrom !

35

Steven Gerrard :

,, Kiedy będę umierał nie zabierajcie mnie do szpitala , zabierzcie mnie na Anfield tu sie urodziłem i tu będę umierał."

5

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?