0

Dobrze żeś zawinil jak na 10 dni bana zarobiles; d

3

Moje ciche marzenie Dybala i Coutinho ;)

17

7

Pytanie tylko kiedy oni grali dobrze. Według mnie za czasów Ancelottiego dla mnie teraz to jest totalny bajzel w ich drużynie. Ale szczęście sprzyja lepszym

0

Trzeba powiedzieć ze te rezerwy realu wyglądają bardzo dobrze ;)

9

Dokładnie to samo co robią kibice Barcelony na ich stronie nic w tym dziwnego. Inteligentni kibice realu wymieniają poglądy na temat drużyn a ci mniej inteligentni trolluja nie tak ?

0

Tak słabego Realu z takim szczęściem świat nie widział od lat ;)

1

Jeżeli ktoś uważa że Gomes gra lepiej od Rakiticia jest w wielkim błędzie do rakiety brakuje mu jeszcze wiele.

15

Messi w 2016: Najwięcej goli: 58,️Najwięcej asyst: 34, Najwięcej goli w sezonie: 22,Najwięcej goli w La Liga: 11️,Najwięcej goli w LM: 10

0

Przeczytaj moje posty wszystkie sympatyczny kolego z przebiegu całej pierwszej połowy dopiero wystawiaj komentarz bo błazna robisz z siebie ;)

10

I co już nie placzecie?

18

Brak Ronaldo to akurat wzmocnienie.

0

Mam nadzieje ze wszyscy ci którzy krytykowali Barcelone za pierwszą połowę właśnie chowają głowy pod poduszkę wstydzić się ;)

1

Pozdrowienia dla hejterow; )

0

Zazwyczaj najgorzej dostaje się w tym wypadku trenerowi.

0

A teraz polecam hejterom zapiąć pasy i oglądać 45 minut spektaklu :D

0

Ja tylko uważam ze Andre się nie nadaje a o wynik cały czas jestem spokojny odrozniasz te dwie rzeczy ? ;)

0

Napisałem ze irytuje mnie tylko Andre reszta jest dla mnie ok. Coś dziwnego ?;)

0

Nie no racja w zupełności co mecz zwalanie na autobus może poprstu lucho musi znaleźć antidotum na autobus a może już nie ma pomysłu.

0

Irytuje mnie tylko ten Gomes chłopak może lizać pięty wszystkim pomocnikom Realu Madryt tu nie ma co owijac w bawełnę.

0

Chociaż jeden ;)

5

Polecam meliskę co niektórym ;)

0

W drugiej połowie wpadną ze dwie. Pierwsza połowa do zapomnienia. Denis za Andre.

1

Przypomnę ze wiekszosc naszych meczy rozstrzygamy po 60 minucie i uważam że tak będzie w tym przypadku wpadnie cos.

1

Mecz trwa 90 minut nie bądźcie jak koledzy z rm.pl.

0

Spokojnie pany wygramy na bank to tylko ludzie ;)

0

Fakt może i Rakitic bez formy ale Gomes tez jej nie ma druga sprawa gdzie mu jeszcze do Rakitica. Lucho chyba bardziej faworyzuje Gomesa.

5

Należy kupić typowego obrońcę nie napastnika z zadatkami na obrońcę. De Sciglio.

1

Nie myślcie panowie i panie ze te statystycznie gorsze drużyny tanio sprzedadzą skórę realowi.

0

Życie jednak płata figle. Każdy był przekonany że to Cristiano po samym jednym meczu z Legia zapewni sobie koronę króla strzelców ligi mistrzów tymczasem nie potrafił nawet strzelić jednej bramki. Faza grupowa Messi 10 , Ronaldo 2. Pogrom.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?