kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobrze żeś zawinil jak na 10 dni bana zarobiles; d
3
Moje ciche marzenie Dybala i Coutinho ;)
17
https://mobile.twitter.com/Kowal__30/status/807978781747056641/video/1
Ależ ten Dybala jest fenomenalny ;)
7
Pytanie tylko kiedy oni grali dobrze. Według mnie za czasów Ancelottiego dla mnie teraz to jest totalny bajzel w ich drużynie. Ale szczęście sprzyja lepszym
0
Trzeba powiedzieć ze te rezerwy realu wyglądają bardzo dobrze ;)
9
Dokładnie to samo co robią kibice Barcelony na ich stronie nic w tym dziwnego. Inteligentni kibice realu wymieniają poglądy na temat drużyn a ci mniej inteligentni trolluja nie tak ?
0
Tak słabego Realu z takim szczęściem świat nie widział od lat ;)
1
Jeżeli ktoś uważa że Gomes gra lepiej od Rakiticia jest w wielkim błędzie do rakiety brakuje mu jeszcze wiele.
15
Messi w 2016: Najwięcej goli: 58,️Najwięcej asyst: 34, Najwięcej goli w sezonie: 22,Najwięcej goli w La Liga: 11️,Najwięcej goli w LM: 10
0
Przeczytaj moje posty wszystkie sympatyczny kolego z przebiegu całej pierwszej połowy dopiero wystawiaj komentarz bo błazna robisz z siebie ;)
10
I co już nie placzecie?
18
Brak Ronaldo to akurat wzmocnienie.
0
Mam nadzieje ze wszyscy ci którzy krytykowali Barcelone za pierwszą połowę właśnie chowają głowy pod poduszkę wstydzić się ;)
1
Pozdrowienia dla hejterow; )
0
Zazwyczaj najgorzej dostaje się w tym wypadku trenerowi.
0
A teraz polecam hejterom zapiąć pasy i oglądać 45 minut spektaklu :D
0
Ja tylko uważam ze Andre się nie nadaje a o wynik cały czas jestem spokojny odrozniasz te dwie rzeczy ? ;)
0
Napisałem ze irytuje mnie tylko Andre reszta jest dla mnie ok. Coś dziwnego ?;)
0
Nie no racja w zupełności co mecz zwalanie na autobus może poprstu lucho musi znaleźć antidotum na autobus a może już nie ma pomysłu.
0
Irytuje mnie tylko ten Gomes chłopak może lizać pięty wszystkim pomocnikom Realu Madryt tu nie ma co owijac w bawełnę.
0
Chociaż jeden ;)
5
Polecam meliskę co niektórym ;)
0
W drugiej połowie wpadną ze dwie. Pierwsza połowa do zapomnienia. Denis za Andre.
1
Przypomnę ze wiekszosc naszych meczy rozstrzygamy po 60 minucie i uważam że tak będzie w tym przypadku wpadnie cos.
1
Mecz trwa 90 minut nie bądźcie jak koledzy z rm.pl.
0
Spokojnie pany wygramy na bank to tylko ludzie ;)
0
Fakt może i Rakitic bez formy ale Gomes tez jej nie ma druga sprawa gdzie mu jeszcze do Rakitica. Lucho chyba bardziej faworyzuje Gomesa.
5
Należy kupić typowego obrońcę nie napastnika z zadatkami na obrońcę. De Sciglio.
1
Nie myślcie panowie i panie ze te statystycznie gorsze drużyny tanio sprzedadzą skórę realowi.
0
Życie jednak płata figle. Każdy był przekonany że to Cristiano po samym jednym meczu z Legia zapewni sobie koronę króla strzelców ligi mistrzów tymczasem nie potrafił nawet strzelić jednej bramki. Faza grupowa Messi 10 , Ronaldo 2. Pogrom.