kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 nie ma sensu bawić się w półśrodki :/
0
@Herato szansa jest zawsze
ale wydaje mi się ,że bruno nie będzie tym który ich pociągnie
1
@doc szkoda że idzie do united :/
0
@clyde możesz oznaczać ;)
0
@Yosemite nawet jakby należały do dobrych
To sam nic nie zrobi :/
1
@NaFazieHitman prawdziwy romantyk :d
1
@FC1899Barca nie byłem do niego przekonany ale jakby nie patrzeć potencjał ma ogromny
dodatkowo drugi sezon nie schodzi poniżej pewnego poziomu
pasowałby do nas mocno sie trzymana nogach potrafi odegrać , mega waleczny, piłka go szuka, porafi minac przeciwnika i nie znika w ważnych meczach
jeśli byłaby okazja to można spróbować ;P
0
@MarioVeB! maliny ;D
0
@marcin000019 od takich rzeczy jest specjalista jaca góralski :D
Chyba że go nie powołał xd
1
@FanKFC boski olivierek da rade lekko.
1
@Pawel13sz no i to jest fachowiec :D
4
szkoda,że ten romero zszedł
wtedy pewnie by utrzymali ten wynik xd
0
@Barca1992 dla neutralnego kibica nie jest źle :D
dużo się dzieję ;p
5
Dziś całkiem ciekawie grają ;)
0
@Kengo ładna brameckza :D
przypadkiem ktoś nie podbił jeszcze tej piłki głową ?
0
@matirix20 przed przeżyłem ale jak jest po to ci nie powiem xD
0
@dv7wisnia w sumie jeśli ty dorastales oglądając ich tez nie możesz dać rzetelnej opinii na ten temat ponieważ patrzysz przez sentyment na tych zawodników
Ciezko żebyś obiektywnie ocenił
0
@Kwasiak98 obrona gorsza pomoc narazie też choć za pare lat pewnie bd lepsi no i atak lepszy
Plus mają o wiele więcej utalentowanych zawodników niż wtedy
Myślę że za pare lat nie będzie wątpliwości że to najlepsza generacja Anglików ;)
0
@Gaz u mnie właśnie leci 4 dzień i dalej boli xd
Denerwuje mnie to bo chciałbym sb pójść na silke xd
Też się tym szczepilem także mogę założyć, że dziś ostatni dzień poboli mnie ręką i od jutra jazda :D
0
przez ile dni po szczepionce bolała was ręka ?
0
@Corr pogba verratti neymar
0
ktoś z was ogląda juventus ?
Czy de ligt jest naprawde tak dobry jak ludzie tu piszą czy jest przehypowany i kazdy dalej wspomina jego grę w ajaxie , nieparząc na formę ktora prezentuje ( chyba ,ze ta forma jest dobra :D)
1
@puyol_presidend5 kto w tych czasach nie ma protrakcji barków xd
0
@Barca1992 ponoc w czerwcu ma wyjśc następna część :D
0
@kodi77 my natomiast szybko ogarnęliśmy aguero :D
0
@BarcaInfo niby tak ale po co city 3 naszych zawodników ;D
1
@Bocheno1 czyli laporte albo de ligt ?
ciekawie ;p
1
@LeoMessiah z tych co oglądałem to messi neymar hazard iniesta
no i dam jednego mniej popularnego ben arfa :D
0
@Kuubs21 tak (15 znaków)
0
@Dembouz1899 ponoć inter masprzedać kluczowych zawodników więc uderzyłbym po barelle
Natomiast potrzebujemy drygenta w srodku pola wiec brałbym kogokolwiek o takim profilu