0

@Rewolucja123 nie ma sensu bawić się w półśrodki :/

0

@Herato szansa jest zawsze
ale wydaje mi się ,że bruno nie będzie tym który ich pociągnie

1

@doc szkoda że idzie do united :/

0

@clyde możesz oznaczać ;)

0

@Yosemite nawet jakby należały do dobrych
To sam nic nie zrobi :/

1

@NaFazieHitman prawdziwy romantyk :d

1

@FC1899Barca nie byłem do niego przekonany ale jakby nie patrzeć potencjał ma ogromny
dodatkowo drugi sezon nie schodzi poniżej pewnego poziomu
pasowałby do nas mocno sie trzymana nogach potrafi odegrać , mega waleczny, piłka go szuka, porafi minac przeciwnika i nie znika w ważnych meczach
jeśli byłaby okazja to można spróbować ;P

0

@MarioVeB! maliny ;D

0

@marcin000019 od takich rzeczy jest specjalista jaca góralski :D
Chyba że go nie powołał xd

1

@FanKFC boski olivierek da rade lekko.

1

@Pawel13sz no i to jest fachowiec :D

4

szkoda,że ten romero zszedł
wtedy pewnie by utrzymali ten wynik xd

0

@Barca1992 dla neutralnego kibica nie jest źle :D
dużo się dzieję ;p

5

Dziś całkiem ciekawie grają ;)

0

@Kengo ładna brameckza :D
przypadkiem ktoś nie podbił jeszcze tej piłki głową ?

0

@matirix20 przed przeżyłem ale jak jest po to ci nie powiem xD

0

@dv7wisnia w sumie jeśli ty dorastales oglądając ich tez nie możesz dać rzetelnej opinii na ten temat ponieważ patrzysz przez sentyment na tych zawodników
Ciezko żebyś obiektywnie ocenił

0

@Kwasiak98 obrona gorsza pomoc narazie też choć za pare lat pewnie bd lepsi no i atak lepszy
Plus mają o wiele więcej utalentowanych zawodników niż wtedy
Myślę że za pare lat nie będzie wątpliwości że to najlepsza generacja Anglików ;)

0

@Gaz u mnie właśnie leci 4 dzień i dalej boli xd
Denerwuje mnie to bo chciałbym sb pójść na silke xd
Też się tym szczepilem także mogę założyć, że dziś ostatni dzień poboli mnie ręką i od jutra jazda :D

0

przez ile dni po szczepionce bolała was ręka ?

0

@Corr pogba verratti neymar

0

ktoś z was ogląda juventus ?
Czy de ligt jest naprawde tak dobry jak ludzie tu piszą czy jest przehypowany i kazdy dalej wspomina jego grę w ajaxie , nieparząc na formę ktora prezentuje ( chyba ,ze ta forma jest dobra :D)

1

@puyol_presidend5 kto w tych czasach nie ma protrakcji barków xd

0

@Barca1992 ponoc w czerwcu ma wyjśc następna część :D

0

@kodi77 my natomiast szybko ogarnęliśmy aguero :D

0

@BarcaInfo niby tak ale po co city 3 naszych zawodników ;D

1

@Bocheno1 czyli laporte albo de ligt ?
ciekawie ;p

1

@LeoMessiah z tych co oglądałem to messi neymar hazard iniesta
no i dam jednego mniej popularnego ben arfa :D

0

@Kuubs21 tak (15 znaków)

0

@Dembouz1899 ponoć inter masprzedać kluczowych zawodników więc uderzyłbym po barelle
Natomiast potrzebujemy drygenta w srodku pola wiec brałbym kogokolwiek o takim profilu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?