kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Songo91 potężny bait :D
0
Szacun dla logana paula za wczorajszą walkę
Myślałem ,że o wiele gorzej się zaprezentuje
2
@IronSanHybrid ale kozacka :o
0
@Gaucho kogo by nie wzięli byłbym zadowolony :D
0
@EleanoR jeśli zamierzasz regularnie wrzucać takie ciekawostki to możesz mnie oznaczać :D
0
@patrykzmc2000 czas zacząć im kibicować
Należy im się
Jeśli go kupią to bd moja ulubiona drużyna z anglii :D
2
@masq marzenie to barella Tielemans
0
@Masti_Real_Madryt oj oj niestety nie masz racji
Zdanie były podzielone, nawet bym powiedział że więcej osób było negatywnie nastawionych ;)
0
@Davvd Modrić przynajmniej trzymał poziom przez cały sezon
Natomiast Kante gra dobrze od dwóch miesięcy.
Nie rozumiem dlaczego jest brany pod uwagę xd
3
@GeneralXavi nie grałem nigdy ale kiedyś mg pograć :D
0
Belmondo usunął wszystkie nuty na featach z kazem z yt (*) :((((
1
Długo staliście w kolejce na szczepienie?
0
@martin3131 ney to totalny kozak ;)
0
Lecimmyy dalej
Jutro bd szczepiony także trzeba się uodpornic :D
0
@10SzymonBarca10 pau Torres to powinien być nasz cel numer 1
0
@Janas11224 uważam że od pewnego wieku powinni przechodzić testy które sprawdza czy są w stanie dalej prowadzić
0
@michal26 jasne że tak :D
2
@LeoMessiah siebie nie xD
To długa historia XD
0
@Colon szkoda że nie chciał reprezontowac Hiszpanii :/
0
Jak myślicie kto ma aktualnie lepsza kadrę
Reprezentacja Argentyny czy Barcelona?
1
@FC1899Barca no to już wiadomo co będzie trzeba spróbować na nastepnym wyjściu na bojo :D
0
Ten wirtz w przyszłości może być najlepszym piłkarzem na świecie
Co za talent :oo
Ponoć jest kibicem Barcelony :D
Kiedyś trzeba po niego uderzyć :D
1
@SaulGoodman jeśli strzeli więcej bramek to zasluzy ;)
Nie wierzysz w potęgę wielkiego oliviera
1
@Kengo i to się nazywa talent :D
0
@Kusco15 kiedy będzie
0
@marcin000019giroud zdecydowanie zasługuje na pierwsze miejsce
0
@adambądkowski93 chciałbym żeby ten Kozłowski kiedyś był na takim poziomie co Jude i Jamal są teraz xd
0
@adasko1998 wkurza mnie to że zawsze po jakieś poważnej serii w której ash dorasta, rozwija się itd dają potem jakaś dziecinna xd
Podoba mi się ten nowy turniej, niektórzy rywale są pokazywani w ciekawy sposób, no i większość pokémonów które złapał ash.
Jeśli chodzi o wady to ten/ta go jest mega irytujący/ca, no i zejście z poważniejszego klimatu jaki był w 6 generacji :/
2
@adambądkowski93 co za gość :o
0
@igor69 mobbyn głownie młody gdynianin
quebo
eripe
keke
oki
zeus
ostr
góral
malik monana no i diho
major spz