0

@Songo91 potężny bait :D

0

Szacun dla logana paula za wczorajszą walkę
Myślałem ,że o wiele gorzej się zaprezentuje

2

@IronSanHybrid ale kozacka :o

0

@Gaucho kogo by nie wzięli byłbym zadowolony :D

0

@EleanoR jeśli zamierzasz regularnie wrzucać takie ciekawostki to możesz mnie oznaczać :D

0

@patrykzmc2000 czas zacząć im kibicować
Należy im się
Jeśli go kupią to bd moja ulubiona drużyna z anglii :D

2

@masq marzenie to barella Tielemans

0

@Masti_Real_Madryt oj oj niestety nie masz racji
Zdanie były podzielone, nawet bym powiedział że więcej osób było negatywnie nastawionych ;)

0

@Davvd Modrić przynajmniej trzymał poziom przez cały sezon
Natomiast Kante gra dobrze od dwóch miesięcy.
Nie rozumiem dlaczego jest brany pod uwagę xd

3

@GeneralXavi nie grałem nigdy ale kiedyś mg pograć :D

0

Belmondo usunął wszystkie nuty na featach z kazem z yt (*) :((((

1

Długo staliście w kolejce na szczepienie?

0

@martin3131 ney to totalny kozak ;)

0

Lecimmyy dalej
Jutro bd szczepiony także trzeba się uodpornic :D

0

@10SzymonBarca10 pau Torres to powinien być nasz cel numer 1

0

@Janas11224 uważam że od pewnego wieku powinni przechodzić testy które sprawdza czy są w stanie dalej prowadzić

0

@michal26 jasne że tak :D

2

@LeoMessiah siebie nie xD
To długa historia XD

0

@Colon szkoda że nie chciał reprezontowac Hiszpanii :/

0

Jak myślicie kto ma aktualnie lepsza kadrę
Reprezentacja Argentyny czy Barcelona?

1

@FC1899Barca no to już wiadomo co będzie trzeba spróbować na nastepnym wyjściu na bojo :D

0

Ten wirtz w przyszłości może być najlepszym piłkarzem na świecie
Co za talent :oo
Ponoć jest kibicem Barcelony :D
Kiedyś trzeba po niego uderzyć :D

1

@SaulGoodman jeśli strzeli więcej bramek to zasluzy ;)
Nie wierzysz w potęgę wielkiego oliviera

1

@Kengo i to się nazywa talent :D

0

@Kusco15 kiedy będzie

0

@marcin000019giroud zdecydowanie zasługuje na pierwsze miejsce

0

@adambądkowski93 chciałbym żeby ten Kozłowski kiedyś był na takim poziomie co Jude i Jamal są teraz xd

0

@adasko1998 wkurza mnie to że zawsze po jakieś poważnej serii w której ash dorasta, rozwija się itd dają potem jakaś dziecinna xd
Podoba mi się ten nowy turniej, niektórzy rywale są pokazywani w ciekawy sposób, no i większość pokémonów które złapał ash.
Jeśli chodzi o wady to ten/ta go jest mega irytujący/ca, no i zejście z poważniejszego klimatu jaki był w 6 generacji :/

2

@adambądkowski93 co za gość :o

0

@igor69 mobbyn głownie młody gdynianin
quebo
eripe
keke
oki
zeus
ostr
góral
malik monana no i diho
major spz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?