kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@pt9 miałem to samo xD
Jeszcze inter nie lubiłem xD
Moja niechęć do Chelsea przeszła wraz z przyjęciem Hazarda
A niechęć do Interu wraz z odejściem mou xd
0
@David_Beckham Team peseżę ;)
0
szkoda ,ze live nie strzeliło bramki ;/
Zasłużyli ;) poza tym ciekawie by się oglądało :D
0
@Catalanian1991 zadnego karnego niebyło
0
Plan był dobry trencik ;)
0
@tomek8756 jasne że tak
Chce żeby przegrali w finale ;)
0
@Thoms94 Szacuneczek ,zę grasz na tak wysokim poziomie w niemczech ;)
Ogólnie mój trener miał podobną sytuacje jak ty i wybrał karierę
I niestety skończyło sie to dla niego totalną klapą. w niemczech dostał poważnej kontuzji która wykluczyła go z grania na wysokim poziomie ( nie pamiętam co to dokładnie było ) A narzeczona czy dzięwczyna ( nie pamietam dokładnie ale był z nia kilka lat ) zdradziła go .
wyszło nie ciekawie :/
Ja osobiście mimo wszystko wybrałbym karierę
Jeśli oboje spełniacie swoje marzenia to powinniście się zrozumieć :D
Niezależnie od decyzji życzę ci powodzenia ;)
0
@el_bidinho to zależy
Dembele w fifie też jest kozakiem xd
2
@kuz @neeed co można powiedzieć
Obaj macie rację xdd
1
@Adamski69 jedyny piłkarz który jest w stanie rywalizować z martinkiem
1
@AmigoBlancos mocne XDD
Ale jakie prawdziwe :D
0
@sokot Neymara teraz bardziej ciągnie do środka także alba miałby miejsce na skrzydle
0
@joloskyy z drugiej strony gdyby wbił te bramki to pewnie byłby jeden z najlepszych indywidualnych występów w historii LM
0
@Encore jak dla mnie jedynym logicznym powodem jest liga .
Bedzie mogł udowodnic swoja wartosć częsciej niz tylko w lidze mistrzów
Poza tym w hiszpanii nie grają tak ostro jak we francji takzę jest mniejsze ryzyko złapania kontuzji .
0
@GuerillaAthletic co takiego trenujesz?
1
@David_Beckham wyrównany meczyk się szykuje ;)
0
@VenoM aa no to lipa xD
0
@Ogorinho1974 zalezy czy city przejdzie borussie jeśli tak to
mbappe de bruyne
Bezposredni pojedyynek :D
1
Lucas Hernandez to jedyny piłkarz Bayernu który jest w stanie zabrać piłkę Mbappe i neymarowi ;D
Szkoda że przez kontuzje tak mu zastopowala kariera :/
0
W historii piłki byl jakiś lepszy bramkarz od Neuera?
0
@D10SLEO dobry bejcik mordo
0
@zenoowity dobry piłkarz to dobrze gra :p
Przeciwko nam kiedy grał w realu też zwykle grał dobrze :D
0
@haryveb944 trenera maja bardzo dobrego także tanio skóry nie sprzedadzą ;D
4
Szkoda że Messi nie ma swojego Mbappe :/
Niesamowicie gra dziś ney i Mbappe
0
Ten chopo w tym dwumeczu naprawdę robi robotę :D
Dziwnie to moze zabrzmi ale nie jestem pewien czy lewy dałby więcej xd
0
@AmigoBlancos my z ziomkami też wykupilismy w poprzedni wtorek
I jeszcze przy okazji na final się załapie pakiecik także moim zdaniem warto :D
A o mecz możecie zagłosować albo zrobić jakieś losowanie :D
1
@Sulimo proszę o oznaczenia :D
0
@Sulimo możesz mnie oznaczać :D
0
@BorzyKrzys trenuje celownik
zawsze jest to jakis sposób :D
0
@itmustbejoke taktyczny komentarz