kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Busi ładnie dzisiaj ;)
0
@chudymc amatorskich :D
Choć to i tak nie ma różnicy xd
1
@chudymc indywidualne treningi to nie to samo.
1
@Ojciec5tkidzieci juz z tego co pamiętam jest jakoś Seven sezons Wonder xd
0
@BarcaInfo ten hag musi kiedyś u nas wylądować :D
0
@Mathew86 tylko tu jest różnica taka że suarez miał konkretną pozycję, był dziewiątka i jego brak jest mega odczuwalny natomiast gryzek nie ma konkretnej pozycji jest rzucany po wszystkich kątach. Moim zdaniem jego brak nie będzie aż tak odczuwalny.
Jeśli go sprzedamy i w jego miejsce wleci Depay to nawet wyjdzie na plus.
0
@Pressinho opaska to tylko symbol .
Nie oznacza to, że Messi jest jedynym ktory ma się udzielać, jedynym ktoremu ma się dostawać za porażki ( nie licząc trenerów bo to ,,zawsze"ich wina jak coś pójdzie nie tak xD) poza tym w większości z wyżej wymienionych meczy Messi grał dobrze. Piłka nożna to sport w którym w twojej drużynie nie licząc cb gra 10 zawodników. Jeśli z tych 10 umiejętności na poziomie top ma tylko 3/4 to nie ma sie szans na osiągnięcie czegoś więcej.
1
@Kgorecki2500 poszedlby gryzek na wymianę i klasa :D
1
@Damiano27psk Mega pozyytywny gość
Nie spodziewałem sie ,ze jest taki wygadany
Przyjemnie sie słuchało ;D
1
@PIWOSZ89 otóż tak ;)
0
@banann16 mi pasuje obecna formuła ;)
Mogliby tylko trochę więcej doliczac czasu i gitara
2
@martin3131 chciałbym go u nas
Możliwe że grając w naszej drużynie uwolnilby pełnię potencjału a wtedy byśmy mieli topke pomocnika.
Poza tym kończy mu się kontrakt ;D
0
Jak myślicie Granada strzeli bramkę? :D
9
zgadzam sie w 100% jesteśmy barcelona. elitarym klubem który wyznaczył pewną ere w footballu .Nie mozemy pozwalać sb na pólsrodki i jakieś żałosne wymówki.
Mam nadzieję ,że laporta wraz z koemanem posprzątają smród po bartomeu, odpowiednio przewietrzą szatnie ,zrobią odpowiednie ruchy na rynku tansferowym i znowu będziemy sie cieszyć z wielkiej Barcelony .
3
@Yosemite jakby nie patrzeć dobry trener
Szkoda ,zę tylko dla europejskich średniaków / dobrych drużyn a nie tych eliarnych ;/
0
@barcowy1899 leciutko
0
@LeoMessi1994 mi się wydaje że suarezowi kolana noe pozwalają na inny styl gry ;/
0
@Colon jest genialnym napastnikiem
Wszędzie by się odnalazł
0
@LeoMessi1994 nie no stary Lukaku ładnie cisnął w Anglii
Epizod w menczesterze to skaza na jego karierze ( pomimo nie najgorszych liczb) . Źle się prowadził, duża nadwaga itd. Po prostu brak profesjonalnego podejścia go zgubił.
Poza tym w tamtym czasie w United marnowali się wszyscy zawodnicy xD
Di maria, Lukaku, Sanchez
Pewnie jeszcze by się paru znalazło .
1
@kolo123 stawiam wyżej Suáreza
Ale zawodnicy porownywalni
Cieszę się że obaj reprezentowali nasze barwy :D
0
@Kengo ale mocne xD
2
@wojopancer Mbappe
1
@okiemtypera_lucaxx95 ale awansik hiszpanów ma sie rozumieć;P
Chciałbym, żeby wygrali te ligę europy ,niestety united wydaje sie poza zasięgiem ;/
1
@IronSanHybrid za c*uj xD
zniszczyłeś mi głowe tym faktem :D
Nie wyobrażałem sb ,zę to może być polskie :D
0
@jeyx77x poza tym on w tych meczach nie gra źle
zabiera przeciwników ,notuje jakieś asysty ,wygrywa pojedynki
całkiem nieźle jak na 20 latka bez formy ;P
0
@MeMyselfAndI coś za mały ten kurs na city xdd
1
@IronSanHybrid @Encore są gusta i guściki
dlatego moim ulubionym raperem jest quebo
Jest mega wszechstronny punche ,freestyle spiewanki ,bądz teksty z przekazem
uwielbiam cos takiego ;P
0
@IronSanHybrid o kurdę ale sie poryłem
Nie wiedziałem ,że to polska nutka xDD
1
@Tasde liverpool gra to samo xD
1
@Mario96w z drugiej strony szansa na awans do polfinału ligi mistrzów nie zdaża sie codziennie ale zęby zawsze mozna wsawic na następny dzień ;P