2

Busi ładnie dzisiaj ;)

0

@chudymc amatorskich :D
Choć to i tak nie ma różnicy xd

1

@chudymc indywidualne treningi to nie to samo.

1

@Ojciec5tkidzieci juz z tego co pamiętam jest jakoś Seven sezons Wonder xd

0

@BarcaInfo ten hag musi kiedyś u nas wylądować :D

0

@Mathew86 tylko tu jest różnica taka że suarez miał konkretną pozycję, był dziewiątka i jego brak jest mega odczuwalny natomiast gryzek nie ma konkretnej pozycji jest rzucany po wszystkich kątach. Moim zdaniem jego brak nie będzie aż tak odczuwalny.
Jeśli go sprzedamy i w jego miejsce wleci Depay to nawet wyjdzie na plus.

0

@Pressinho opaska to tylko symbol .
Nie oznacza to, że Messi jest jedynym ktory ma się udzielać, jedynym ktoremu ma się dostawać za porażki ( nie licząc trenerów bo to ,,zawsze"ich wina jak coś pójdzie nie tak xD) poza tym w większości z wyżej wymienionych meczy Messi grał dobrze. Piłka nożna to sport w którym w twojej drużynie nie licząc cb gra 10 zawodników. Jeśli z tych 10 umiejętności na poziomie top ma tylko 3/4 to nie ma sie szans na osiągnięcie czegoś więcej.

1

@Kgorecki2500 poszedlby gryzek na wymianę i klasa :D

1

@Damiano27psk Mega pozyytywny gość
Nie spodziewałem sie ,ze jest taki wygadany
Przyjemnie sie słuchało ;D

1

@PIWOSZ89 otóż tak ;)

0

@banann16 mi pasuje obecna formuła ;)
Mogliby tylko trochę więcej doliczac czasu i gitara

2

@martin3131 chciałbym go u nas
Możliwe że grając w naszej drużynie uwolnilby pełnię potencjału a wtedy byśmy mieli topke pomocnika.
Poza tym kończy mu się kontrakt ;D

0

Jak myślicie Granada strzeli bramkę? :D

9

zgadzam sie w 100% jesteśmy barcelona. elitarym klubem który wyznaczył pewną ere w footballu .Nie mozemy pozwalać sb na pólsrodki i jakieś żałosne wymówki.
Mam nadzieję ,że laporta wraz z koemanem posprzątają smród po bartomeu, odpowiednio przewietrzą szatnie ,zrobią odpowiednie ruchy na rynku tansferowym i znowu będziemy sie cieszyć z wielkiej Barcelony .

3

@Yosemite jakby nie patrzeć dobry trener
Szkoda ,zę tylko dla europejskich średniaków / dobrych drużyn a nie tych eliarnych ;/

0

@barcowy1899 leciutko

0

@LeoMessi1994 mi się wydaje że suarezowi kolana noe pozwalają na inny styl gry ;/

0

@Colon jest genialnym napastnikiem
Wszędzie by się odnalazł

0

@LeoMessi1994 nie no stary Lukaku ładnie cisnął w Anglii
Epizod w menczesterze to skaza na jego karierze ( pomimo nie najgorszych liczb) . Źle się prowadził, duża nadwaga itd. Po prostu brak profesjonalnego podejścia go zgubił.
Poza tym w tamtym czasie w United marnowali się wszyscy zawodnicy xD
Di maria, Lukaku, Sanchez
Pewnie jeszcze by się paru znalazło .

1

@kolo123 stawiam wyżej Suáreza
Ale zawodnicy porownywalni
Cieszę się że obaj reprezentowali nasze barwy :D

0

@Kengo ale mocne xD

2

@wojopancer Mbappe

1

@okiemtypera_lucaxx95 ale awansik hiszpanów ma sie rozumieć;P
Chciałbym, żeby wygrali te ligę europy ,niestety united wydaje sie poza zasięgiem ;/

1

@IronSanHybrid za c*uj xD
zniszczyłeś mi głowe tym faktem :D
Nie wyobrażałem sb ,zę to może być polskie :D

0

@jeyx77x poza tym on w tych meczach nie gra źle
zabiera przeciwników ,notuje jakieś asysty ,wygrywa pojedynki
całkiem nieźle jak na 20 latka bez formy ;P

0

@MeMyselfAndI coś za mały ten kurs na city xdd

1

@IronSanHybrid @Encore są gusta i guściki
dlatego moim ulubionym raperem jest quebo
Jest mega wszechstronny punche ,freestyle spiewanki ,bądz teksty z przekazem
uwielbiam cos takiego ;P

0

@IronSanHybrid o kurdę ale sie poryłem
Nie wiedziałem ,że to polska nutka xDD

1

@Tasde liverpool gra to samo xD

1

@Mario96w z drugiej strony szansa na awans do polfinału ligi mistrzów nie zdaża sie codziennie ale zęby zawsze mozna wsawic na następny dzień ;P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?