kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mbappe w tym sezonie wskoczył poziom wyżej
Już chyba trzeba stawiać go jako zawodnika ścisłego topu
Co za gość :o
1
@Yosemite ciekawe ile by strzelił gdyby grał od początku i wykonywał karne :D
1
@BarcaInfo Dzięki za wszystko:D
Jesteś jedną z legend tej strony ;)
2
@Fantastyczny Chłopiec te przykłady nie mają żadnego przełożenia. Nie zagrazaja bezpośrednio twojemu zdrowiu.
Choć moim zdaniem to już przesada zeby nie pozwalać komuś palić na balkonie xd
1
@Encore mam nadzieję że Sevilla w następnych sezonach wskoczy poziom wyżej i będzie rywalizować na wszystkich frontach jak najdłużej. Liga hiszpańska potrzebuje takiego 4 mocarza :D
1
@Ronmes przynajmniej nie ma przerwy reprezentacyjnej która by ich wytrąciła z rytmu
Trzeba być dobrej myśli :D
VEB
3
@Encore alba w tym sezonie jest bezkonkurencyjny .
zdecydowanie najlepszy LO/CLS na świecie :D
3
@Pawel13sz luuuuuukasszzszz piiiiszszszczeeeeekk
0
@FCB24 skrzydłowy i pomocnik
3
@amanter na spokojnie ;)
Ligę i tak mają, w kieszeni :D
1
@Yosemite nogę chłopak to ma ułożoną :D
0
@Quavosk ciekawe kto do nas przyjdzie latem.
Mam nadzieję że ten zawodnik będzie wystarczająco dobry, żeby podjąć rywalizację z naszym acestrikerem
1
@LeoMessi1994 kroos
1
@Yosemite teamMonaco :D
0
@Encore nie no ich majster w ttym sezonie to pewniaczek ;P
aż tak sie na pewno nie dadzą ciała :D
4
@Rust_Cohle nadal team superliga ;)
0
Ma ktoś link do tej konferencji z łysym z FIFa?
0
@BarcaInfo kurde
A łysy od kulek wydawał się zawsze być takim sympatycznym gosciem xd
0
@tomono dla mnie to wtedy było święto :D
Bardzo się jarałem
Po przegranym klasyku był strach pójścia do szkoły, żeby koledzy cb nie wyśmiali
Piękne czasy :D
0
@Kacper1432 w sumie to zamiast nich powinna być atalanta i napoli
z angli powinno być leicester zamiast arsenalu
Poza tym takie drużyny jak lion ,sevilla ,monaco ,ajax,porto,benfika też powinny brać w tym udział ;D
0
@MarioVeB! Jeśli za 50 lat wymyśla coś lepszego to czemu nie?
0
@Lukseh ogólnie jestem za
Jedyna rzeczą która mi nie pasuje to będzie Brak spadków drużyn założycieli .
Jeśli one też bd spadać to widzę zmianę na plus ;)
0
@El Madridista. Bicie levante i cadizu a bicie utd i Interu to trochę inna para kaloszy xd
0
@AmigoBlancos wow
to drastyczna zmiana
Ogolnie nie podoba mi sie wzmianka o klubach założycielach xd
to oznacza ,ze one zawsze bd uczestniczych w tych rozgrywkach ?
Jeśli tak to troche mi szkoda innych ambitnych druzyn xd
0
ktos streści skad sie wzieło to poruszenie ?
o co właściwie chodzi ? xd
ja nie w temacie xd
0
@tomek8756 aktyczny kom
1
@tomek8756 ona nawet nie wie czy chce xD
0
@FC1899Barca niesamowite :D
Podobne do twarzy hokage w naruto :D
1
@Pawel13sz teraz po dublet :D
2
W lidze już do końca wlatują same winki
I majster jest robiony
Patrząc na problemy realu nie ma szans żeby nie stracili punktów
Co tu dużo mówić BARCA GUROM
Ciśniemy po dublecik :D