0

Mbappe w tym sezonie wskoczył poziom wyżej
Już chyba trzeba stawiać go jako zawodnika ścisłego topu
Co za gość :o

1

@Yosemite ciekawe ile by strzelił gdyby grał od początku i wykonywał karne :D

1

@BarcaInfo Dzięki za wszystko:D
Jesteś jedną z legend tej strony ;)

2

@Fantastyczny Chłopiec te przykłady nie mają żadnego przełożenia. Nie zagrazaja bezpośrednio twojemu zdrowiu.
Choć moim zdaniem to już przesada zeby nie pozwalać komuś palić na balkonie xd

1

@Encore mam nadzieję że Sevilla w następnych sezonach wskoczy poziom wyżej i będzie rywalizować na wszystkich frontach jak najdłużej. Liga hiszpańska potrzebuje takiego 4 mocarza :D

1

@Ronmes przynajmniej nie ma przerwy reprezentacyjnej która by ich wytrąciła z rytmu
Trzeba być dobrej myśli :D
VEB

3

@Encore alba w tym sezonie jest bezkonkurencyjny .
zdecydowanie najlepszy LO/CLS na świecie :D

3

@Pawel13sz luuuuuukasszzszz piiiiszszszczeeeeekk

0

@FCB24 skrzydłowy i pomocnik

3

@amanter na spokojnie ;)
Ligę i tak mają, w kieszeni :D

1

@Yosemite nogę chłopak to ma ułożoną :D

0

@Quavosk ciekawe kto do nas przyjdzie latem.
Mam nadzieję że ten zawodnik będzie wystarczająco dobry, żeby podjąć rywalizację z naszym acestrikerem

1

1

@Yosemite teamMonaco :D

0

@Encore nie no ich majster w ttym sezonie to pewniaczek ;P
aż tak sie na pewno nie dadzą ciała :D

4

@Rust_Cohle nadal team superliga ;)

0

Ma ktoś link do tej konferencji z łysym z FIFa?

0

@BarcaInfo kurde
A łysy od kulek wydawał się zawsze być takim sympatycznym gosciem xd

0

@tomono dla mnie to wtedy było święto :D
Bardzo się jarałem
Po przegranym klasyku był strach pójścia do szkoły, żeby koledzy cb nie wyśmiali
Piękne czasy :D

0

@Kacper1432 w sumie to zamiast nich powinna być atalanta i napoli
z angli powinno być leicester zamiast arsenalu
Poza tym takie drużyny jak lion ,sevilla ,monaco ,ajax,porto,benfika też powinny brać w tym udział ;D

0

@MarioVeB! Jeśli za 50 lat wymyśla coś lepszego to czemu nie?

0

@Lukseh ogólnie jestem za
Jedyna rzeczą która mi nie pasuje to będzie Brak spadków drużyn założycieli .
Jeśli one też bd spadać to widzę zmianę na plus ;)

0

@El Madridista. Bicie levante i cadizu a bicie utd i Interu to trochę inna para kaloszy xd

0

@AmigoBlancos wow
to drastyczna zmiana
Ogolnie nie podoba mi sie wzmianka o klubach założycielach xd
to oznacza ,ze one zawsze bd uczestniczych w tych rozgrywkach ?
Jeśli tak to troche mi szkoda innych ambitnych druzyn xd

0

ktos streści skad sie wzieło to poruszenie ?
o co właściwie chodzi ? xd
ja nie w temacie xd

0

@tomek8756 aktyczny kom

1

@tomek8756 ona nawet nie wie czy chce xD

0

@FC1899Barca niesamowite :D
Podobne do twarzy hokage w naruto :D

1

@Pawel13sz teraz po dublet :D

2

W lidze już do końca wlatują same winki
I majster jest robiony
Patrząc na problemy realu nie ma szans żeby nie stracili punktów
Co tu dużo mówić BARCA GUROM
Ciśniemy po dublecik :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?