kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barca_Big_Moment mahrez powinien dostać motma
0
@izabella dublecik
Nawet jakby real miał wygrać ligę mistrzów ;)
0
@Ronaldinho10VB a co niby źle zagrał xd?
0
@Encore hazard już jest
Kto wie może złapie formę :D
0
@Encore myślę że reale tanio skóry nie sprzedadzą
0
W dzisiejszym meczu jest mi wszystko jedno jeśli chodzi o wynik .
Liczę na spektakl taki jak dwumecz bayernu z psg .
Mam nadzieje ,że zwycięzca tej pary wygra Ligę Mistrzów
Miłego oglądania ;)
1
@Pawel13sz ma kopyto chłopak :D
0
@LeoMessiah przygotowywałeś się już wcześniej czy dopiero teraz zaczynasz ?
2
@skype77 do dupy xD
1
@neeed pff a miałem go za dobrego trenera xd
0
@Quavosk spoko opcja
aktualnie byłby naszym najlepszym napastnikiem i lewo skrzydłowym w kadrze .
Jesli natomiast nie odpali zawsze możemy na nim zarobić .
0
Dobre to Chelsea przynajmniej na razie
Ostatnio też wygrali z City w Pucharze
Może to oni zgarną w tym roku ligę mistrzów :d
0
@BarcaInfo komenarz taktyczny
1
@Yosemite mysłałem że będzie jednym z najlepszych pomocników na świecie .Miał wszystko , idealny pomocnik .
Swego czasu chciałem, żęby reprezentował nasze barwy
Jednak znacząco obnizył loty :/ a szkoda :v
0
@POLAK12345 raczej odwrotnie :D
0
@Roobo kevinek zdecydowanie :D
0
@Chakalaka to może teraz argumenty za przyjęciem Neymara? :D
0
@kamilop moim zdanie w formacji na 3 środkowych obrońców idealnie się nadaje na pso
0
@Transu96 ładne ładnie
chociaż będzie grał ?;p
bo z tego co pamiętam masz potężny skład także cięzko przewidzieć :D
1
@Fawrf moim zdaniem sa spoko
zawsze mozna sie czegoś ciekawego dowiedzieć
poza tym jest się na bieżąco ze wszyskim co sie dzieję plus nie trzeba tracic czasu na szukanie ciekawych tematow :D
1
@Chakalaka fajnie by było jakbyś mnie oznaczał :D
0
@Conradxc nie wiem kim sa ci dwaj pierwsi ale lahm na pewno nie był lepszy od alvesa
1
@banann16 genialny serial
A właściwie pierwszy sezon :d
0
@matirix20 jest dobry technicznie
w ten sposó nadrabia braki w grze 1 na 1
0
@msmsms jakby nie patrzeć od repry Hiszpanii i euro 2008
Jeszcze wtedy śledziłem Liverpool ze względu na Torresa
Jednak po odkryciu pewnego argentyńskiego maga stało się wszystko jasne :D
0
@TylkoBarca7273 messi busi alba
0
@kkbarca robi liczby
Co nie zmienia faktu że mogliśmy lepiej zainwestować pieniądze na niego wydane.
Chłopak nie gra na swojej pozycji przez co po prostu się marnuje i nie wykorzystuje pełni swojego potencjału. Uważam że zarówno dla Barcy jak i dla niego lepsze będzie odejście francuza.
0
no gryzek a pierwsza bramka to klasa ;D
Przy drugiej też ładnie przeczytał grę ;)
0
@vangoor o to w tym chodzi :D
tylko pierwsze części to było czyste wyścigi (z tego co pamiętam)
0
@sonek w sumie cięzko powiedzieć czego oczekuje;D
Nawet podobały mi się części do śmierci walkera (chyba 6)
Potem oglądałem 7 i już mi się srednio podobało
Wiec poźniejsze części są lepsze od 7 ?