0

@Coutinho007 Bruno też znika w meczach z wielkimi

1

@Janiama fajnie by było tylko ,ze nie ma powodu ,żeby lewy do nas przychodzi łxd

2

@Pawel13sz kiedyś to było xdd

0

@saczers438 jak sprzedadzą sterlinga to poza ferranem nie będą mieć żadnego skrzydłowego z gazem w nogach .
Jackowi bliżej do fodena/kdb niz sterlinga xd

1

@Coutinho007 jeśli z taka drużyna niewygralibysmy co najmniej wszystkiego
To trener do zwolnienia ;)

1

@Lionel_Messi10 obie opcje :D

1

@Lionel_Messi10 marzenie
Chciałbym mieć podobnie ;d

2

@Pawel13sz dziękować :D

0

@Mns21 fati na atak
No i Depay w rotacji na ls i n
Mając na bokach takich piłkarzy jak messi i Neymar napastnik będzie miał sporo miejsca dzięki czemu fati wykorzysta swoje najlepsze atuty czyli wykończenie, timing i to że piłka go szuka.
Dla mnie opcja idealna :D

1

@Mns21 nawet na 3/4 lata się opłaca
Poza tym ponoć się sportowo prowadzi
A w lidze hiszpańskiej nie grają tak ostro jak we Francji
Więc powinien być częściej dostępny do gry

1

@Yosemite czemu grał u nas tylko jeden sezon?

0

@Hubertusk jestem w szoku ze nie ma
Kdb

0

@damiano996 jasne że tak
Czyli niech wygra każdy poza Realem ;)

0

@hihotohuj za drogi
poza tym on jest stworzony do bezposredniej gry
liga angielska mu służy :D

0

@DonMatteo901 niech idzie do nas :D
Pewniejsza opcja od aguero :D

2

@Colin94 moze on chciał poznać naszą opinie ?
Nie ma nic złego w zapytaniu sie ;p

0

@cat_r37 w sumie ciekawi mnie czy odnalazł by się w grze w aaku pozycyjnym ;D

0

@FCB24 opowiesz co się stało?

1

Ale Villareal odwaliłxd dać sb strzelić bramkę kiedy grają jednego więcej xd

0

Ciekawe czy Cavani by chciał u nas pograć ;p

0

@clyde no to sb nie poogladasz ;)
Prosta sprawa :D

0

Ehh trudno się mówi
Następne mecze trzeba wygrywać i tyle
Plan się nie zmienia
VEB!!

0

@Ratamahatta obecność Roberto nie przeszkadza w sprowadzeniu Emersona
Dzięki wszechstronnosci Hiszpana
Dla obu się znajdzie miejsce ;)

0

@msmsms niekoniecznie
Lepiej przynajmniej moim zdaniem przyjmuje się wiedzę mając bezpośredni kontakt z nauczycielem. Poza tym kontakt z rówieśnikami , kolegami z klasy też jest bardzo ważny.
To czego nie idzie wyłapać na lekcji zdalnej potem trzeba wałkować w domu także czas też nie jest niewiadomo jak zaoszczedzony.
Kiedy siedzi się w domu przez tyle czasu często traci sie motywację do różnych rzeczy np. Ja zawsze po szkole chodziłem na silke natomiast po zajęciach zdalnych nie mam aż tyle chęci jak wcześniej, czuje się o wiele bardziej zmęczony i wychodzę z mniejsza wiedzą.
Oczywiście można się spiąć i że wszystkim sb poradzić jednak większość uczniów nie jest w stanie tego zrobić.

0

jest to jakis plan ;)
Depay jako zmiennik na te obie pozycje
Wykorzystamy wtedy ciąg na bramkę i wykończenie fatiego .
Poza tym messi i neymar bd absorbować uwagę obronców dzięki czemu fati będzie miał miejsce i nie będzie musiał sie tyle przepychać
Oczywiscie jeśli messi zostanie i neymar przyjdzie ;P

0

@Barca_Big_Moment mahrez powinien dostać motma

0

@izabella dublecik
Nawet jakby real miał wygrać ligę mistrzów ;)

0

@Ronaldinho10VB a co niby źle zagrał xd?

0

@Encore hazard już jest
Kto wie może złapie formę :D

0

@Encore myślę że reale tanio skóry nie sprzedadzą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?