kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@paweldunajecfcb z tego co słyszałem od ludzi to w tamtym roku była łatwiejsza :p
Także zdania ekspertów są podzielone xd
0
Wam też na ipli tak dziwnie przycina się obraz?
0
@Encore to wcześniej tego niepokazał ? ;)
1
@Sulimo jakie to jest niesamowite :D
0
@msmsms matma to mój nemesis xD
Ogólnie zdaje sb sprawę że wystarczy tylko podstawić pod wzór z tablicy jednak zawsze coś spieprze xD
Liczę że zdam ;D
0
@msmsms mam nadzieję że mi będzie tak samo łatwo :D
Powodzenia :D
1
@Colon galway girl ed Sheeran
Uwielbiam edka mega podoba mi się jego głos i fajnie mi się śpiewa jego piosenki :D
No i jeszcze Gazprom quebo i sokola
Podobaja mi się utwory obu artystów więc ich wspólny utwór to dla mnie totalny kozak. No i najbardziej podoba mi się ta nutka z całego albumu ;)
0
@zadafcbdla mnie najgorszy dzień jest jutro potem z górki :D
0
@LuisSalvano otóż to napisać rozprawkę czy ogarnąć zadanie z matmy nie każdy musi umieć
Ale w tych czasach mając około 20 lat ciężko nic nie umieć z anglika. Wszedzie w internecie pojawiają się angielskie słowa zwroty itd
1
@Ojciec5tkidzieci jaki pesel XD
2
@Pawel13sz oj tak
Ciekawe jak to się potoczy ;p
1
@Wossi61FCB no i klasa :D
0
@IronSanHybrid git
0
To co ambicja pomaga w dążeniu do celu? :D
1
@lukas10 szkoda że na euro nie pogra :/
2
No to co
Wchodzę zdaje wychodzę
Krótka piłka :D
Jeszcze raz życzę wszystkim powodzenia ;)
2
@LeoMessiah chillerka ;)
Teraz jest powtarzane
Jutro wchodzę do sali robię swoje i wychodzę ;p
Najtrudniejszym zadaniem będzie jakoś wstać potem już z górki :D
3
@Criss18Barca z premka są same plusy :D
0
@Yosemite ponoć miał być nowym nazario
szkoda ,ze jego kariera sie tak potoczyła xd
zmarnowany potencjał :/
0
Skoro każdy się bawi w odliczanie no to zostało 27,5 godziny do maturki
Z fartem :D
Życzę wszystkim powodzenia ;)
0
Kto się bawi dalej
Lecimy nie śpimy!!!
0
@izabella luzik arbuzik mordo ;p
1
@DaPidejpi wiem o co chodzi
Aktualnie przerabiam pana Tadeusza
Później pan jasio Soplica też powinien się pojawić na spotkaniu ;)
Powodzenia:D
1
@Pasiak ja 20
I maturka we wtorek także trzeba się dobrze wyczilowac :D
1
Wjeżdżam na kielon jak towar na rejon
0
@Pawlak1992 mają środek pola ktory nadaje się tylko do tarcia chrzanu
Nic z takimi pomocnikami nie osiągną xd
0
Nie sądziłem że Juve będzie aż tak beznadziejne :D
0
@Encore przydałby się ktoś taki ;)
4
@saczers438 dziękujemy panie julianie :D
0
@michaleu moim zdaniem najlepsza nie lektura jest gra o tron
Nie zapraszam do dyskusji ;)