0

@paweldunajecfcb z tego co słyszałem od ludzi to w tamtym roku była łatwiejsza :p
Także zdania ekspertów są podzielone xd

0

Wam też na ipli tak dziwnie przycina się obraz?

0

@Encore to wcześniej tego niepokazał ? ;)

1

@Sulimo jakie to jest niesamowite :D

0

@msmsms matma to mój nemesis xD
Ogólnie zdaje sb sprawę że wystarczy tylko podstawić pod wzór z tablicy jednak zawsze coś spieprze xD
Liczę że zdam ;D

0

@msmsms mam nadzieję że mi będzie tak samo łatwo :D
Powodzenia :D

1

@Colon galway girl ed Sheeran
Uwielbiam edka mega podoba mi się jego głos i fajnie mi się śpiewa jego piosenki :D
No i jeszcze Gazprom quebo i sokola
Podobaja mi się utwory obu artystów więc ich wspólny utwór to dla mnie totalny kozak. No i najbardziej podoba mi się ta nutka z całego albumu ;)

0

@zadafcbdla mnie najgorszy dzień jest jutro potem z górki :D

0

@LuisSalvano otóż to napisać rozprawkę czy ogarnąć zadanie z matmy nie każdy musi umieć
Ale w tych czasach mając około 20 lat ciężko nic nie umieć z anglika. Wszedzie w internecie pojawiają się angielskie słowa zwroty itd

1

@Ojciec5tkidzieci jaki pesel XD

2

@Pawel13sz oj tak
Ciekawe jak to się potoczy ;p

1

@Wossi61FCB no i klasa :D

0

0

To co ambicja pomaga w dążeniu do celu? :D

1

@lukas10 szkoda że na euro nie pogra :/

2

No to co
Wchodzę zdaje wychodzę
Krótka piłka :D
Jeszcze raz życzę wszystkim powodzenia ;)

2

@LeoMessiah chillerka ;)
Teraz jest powtarzane
Jutro wchodzę do sali robię swoje i wychodzę ;p
Najtrudniejszym zadaniem będzie jakoś wstać potem już z górki :D

3

@Criss18Barca z premka są same plusy :D

0

@Yosemite ponoć miał być nowym nazario
szkoda ,ze jego kariera sie tak potoczyła xd
zmarnowany potencjał :/

0

Skoro każdy się bawi w odliczanie no to zostało 27,5 godziny do maturki
Z fartem :D
Życzę wszystkim powodzenia ;)

0

Kto się bawi dalej
Lecimy nie śpimy!!!

0

@izabella luzik arbuzik mordo ;p

1

@DaPidejpi wiem o co chodzi
Aktualnie przerabiam pana Tadeusza
Później pan jasio Soplica też powinien się pojawić na spotkaniu ;)
Powodzenia:D

1

@Pasiak ja 20
I maturka we wtorek także trzeba się dobrze wyczilowac :D

1

Wjeżdżam na kielon jak towar na rejon

0

@Pawlak1992 mają środek pola ktory nadaje się tylko do tarcia chrzanu
Nic z takimi pomocnikami nie osiągną xd

0

Nie sądziłem że Juve będzie aż tak beznadziejne :D

0

@Encore przydałby się ktoś taki ;)

4

@saczers438 dziękujemy panie julianie :D

0

@michaleu moim zdaniem najlepsza nie lektura jest gra o tron
Nie zapraszam do dyskusji ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?