kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barcasub racja ale też jest kwestia czy wszyscy kupieni zawodnicy to był jego pomysł czy bardziej prezesa/dyrektora sportowego
Też bym się wkurzył jakbym dostał zawodników o innej specyfice niż chce i musiał lepić z gówna bat xd Szczególnie że w poprzednim sezonie tak lepił
Pewnie tez nie spełnili wszystkich obietnic transferowych
Cyrk na kółkach xd
0
@Arden taktyczny messi
0
@FabianekMrozek Portugalczyk top
Trzeba brać
0
@bart_azz wtedy wyłapie z 10 xD
Xavi top
4
@Luciano99 zdrowia ;D
0
@Emhyr bylo brac z porto xd
0
@Zoker który lvl w Margo ? Haha
1
@DonCarletto takie rzeczy tylko w Fifie xDD
1
@P33ck potwór
sprawdz sobie na insta gościa smaevofficial to po prostu jest nierealne co ten gość robi
0
@JarekS taktyczny awans barca b
6
@Luciano99 szybko się rozwija młody ;p
0
@MesQueUnClub96 i pyk do gablotki
0
@Hindus ja ogolnie zacząlem sie jarac barcelona przez repke hiszpanii
euro 2008 pierwszy turniej ktory obejrzałem od początku do konca
no i wtedy najbardziej sie jarałem naszym aktualnym trenerem haha
już zostałem przy barcy i w sumie raczej sie to nie zmieni ale zawsze kibicuje naszym zawodnikom
0
@Hindus sztos filmik ;D
2
@FCB24 co jest zlego w kibiciowaniu ulubionemu zawodnikowi ?
0
@Safrani jest smaczne
Idealna oranżada nad jeziorko haha
4
@stone80 nie no jak uważasz że gra dobrze to właśnie ty raczej nie ogarniasz xd
2
@Arden kilka razy się topiłem
wchodzenie na rozne wysokie miejsca po alko znaki i tego typu duperele ( wejść to tam jeszcze luz gorzej z schodzeniem xd )
raz mi sztanga spadła na twarz
no i pare razy udało się jakoś unknąć pobicia od jakiś ludzi ze sprzetem
0
@Gaz niesamowite że chce sie wam znowu do tego wracać hahah
2
szkoda ze jeszcze sobie w europie nie kopią
0
@YayaToure24 ogolnie największym problemem niesą przeciwnicy tylko te nierówne boiska xdd
szkoda zdrowia na to
0
@Herato jak zarobimy na nim to powiedzmy że się spłacił
Za dużo czasu i pieniędzy na pensje poszedł na ten jego ,,rozwój"
0
@MACIEK 22 kimmich ma chyba 28 lat
nie robmy z niego dziada
co najmniej 5 sezonow top zawodnik
1
@Destroyer_of_Worlds ciekawe ile w tamtym sezonie by wykręcił gdyby nie ta pieprzona kontuzja xdd
0
@Ojciec5tkidzieci zakończony
A tego tytułu o którym wspominasz to nie oglądałem haha
A fajne ? xD
0
@RomanHoffer trzymaj się
Zdrowia dla cb i babci ;)
2
@Zoker warto
Nawet się nie zastanawiaj
0
@Toretto taktyczny mieszkania
0
@barcelonaLM cancelo bym zostawil
0
@TR3YWAY XD
W punkt