0

@Barcasub racja ale też jest kwestia czy wszyscy kupieni zawodnicy to był jego pomysł czy bardziej prezesa/dyrektora sportowego
Też bym się wkurzył jakbym dostał zawodników o innej specyfice niż chce i musiał lepić z gówna bat xd Szczególnie że w poprzednim sezonie tak lepił
Pewnie tez nie spełnili wszystkich obietnic transferowych
Cyrk na kółkach xd

0

@Arden taktyczny messi

0

@FabianekMrozek Portugalczyk top
Trzeba brać

0

@bart_azz wtedy wyłapie z 10 xD
Xavi top

4

@Luciano99 zdrowia ;D

0

@Emhyr bylo brac z porto xd

0

@Zoker który lvl w Margo ? Haha

1

@DonCarletto takie rzeczy tylko w Fifie xDD

1

@P33ck potwór
sprawdz sobie na insta gościa smaevofficial to po prostu jest nierealne co ten gość robi

0

@JarekS taktyczny awans barca b

6

@Luciano99 szybko się rozwija młody ;p

0

@MesQueUnClub96 i pyk do gablotki

0

@Hindus ja ogolnie zacząlem sie jarac barcelona przez repke hiszpanii
euro 2008 pierwszy turniej ktory obejrzałem od początku do konca
no i wtedy najbardziej sie jarałem naszym aktualnym trenerem haha
już zostałem przy barcy i w sumie raczej sie to nie zmieni ale zawsze kibicuje naszym zawodnikom

0

@Hindus sztos filmik ;D

2

@FCB24 co jest zlego w kibiciowaniu ulubionemu zawodnikowi ?

0

@Safrani jest smaczne
Idealna oranżada nad jeziorko haha

4

@stone80 nie no jak uważasz że gra dobrze to właśnie ty raczej nie ogarniasz xd

2

@Arden kilka razy się topiłem
wchodzenie na rozne wysokie miejsca po alko znaki i tego typu duperele ( wejść to tam jeszcze luz gorzej z schodzeniem xd )
raz mi sztanga spadła na twarz
no i pare razy udało się jakoś unknąć pobicia od jakiś ludzi ze sprzetem

0

@Gaz niesamowite że chce sie wam znowu do tego wracać hahah

2

szkoda ze jeszcze sobie w europie nie kopią

0

@YayaToure24 ogolnie największym problemem niesą przeciwnicy tylko te nierówne boiska xdd
szkoda zdrowia na to

0

@Herato jak zarobimy na nim to powiedzmy że się spłacił
Za dużo czasu i pieniędzy na pensje poszedł na ten jego ,,rozwój"

0

@MACIEK 22 kimmich ma chyba 28 lat
nie robmy z niego dziada
co najmniej 5 sezonow top zawodnik

1

@Destroyer_of_Worlds ciekawe ile w tamtym sezonie by wykręcił gdyby nie ta pieprzona kontuzja xdd

0

@Ojciec5tkidzieci zakończony
A tego tytułu o którym wspominasz to nie oglądałem haha
A fajne ? xD

0

@RomanHoffer trzymaj się
Zdrowia dla cb i babci ;)

2

@Zoker warto
Nawet się nie zastanawiaj

0

@Toretto taktyczny mieszkania

0

@barcelonaLM cancelo bym zostawil

0

@TR3YWAY XD
W punkt

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?