kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lola120 fizjoterapia
3 rok
1
@Smixu mnie skutecznie powstrzymują zajęcia xD
Jestem tak znudzony że śpię na siedząco xD
0
@abram3k mocne to by było hahahha
3
@Comfortable_ ciekawe ile będziemy czekać żeby mieć takie potwory w składzie xD
1
@Pawel13sz taktyczny hahahhahah
1
@blakkudium piękny piłkarz
Jego na lewe skrzydło i Europa w strachu hahah
1
@Chucky oznaczaj jeśli masz jakiś plan wrzucać fotki albo informować o zawodach
Powodzenia ;D
2
@HighestInTheRoom forcow to akurat mam 2 pary xD
Sztosik buciki
1
@DLFCB xlXDDD
Taktyczny
1
@Stagiryta gratulacje ;D
0
@Khajio no moim zdaniem na koniec kariery pewnie będzie uznawany za najlepszego piłkarza w historii PL
No i każdy z wyżej przez ciebie wymienionych piłkarzy to był geniusz ale no kdb to na pewno ta sama półka
0
@Mattems jest spoko jak na pierwszy raz
Ciągnij temat dalej
0
@Khajio z czystym sumieniem kto niby jest od niego lepszy ?
0
@Emhyr ale ma luzz hahaha
0
@Chucky zdania ekspertow podzielone jak zawsze haha
2
@Rust_Cohle jade jade cadillakiem XD
1
@Pedri16Future jest niesamowity
moze powinniśmy brać samych pilkarzy z city xD
0
@Kgorecki2500 ale chadzior
szacun
1
@NeroTFP1 mam podobny haha
po górach chodziliśmy ;D
0
@Zoker ale no
Nie powiesz że kondogbia źle powiedział hahah
1
@ranger3120 małpi jest bezpieczniejszy niz zwykły
1
@Popitek12 podciąganie na klifie
0
@Lucerfi luzz hahaah
przynajmniej podzieliłeś się w pełni swoim zdaniem ;D
pozdro byku ;p
0
@joloskyy no i gicio
Ja wchodzę czasami żeby się pośmiać xD
1
@dominox1998 taktyczny
jak obejrze doktora house to wleci ;p
0
@Lucerfi mega kłuje w oczy narracja ze skoro alko jest dopuszczone to zioło też powinno bo jest teoretycznie mniej szkodliwe ( skoro tak mowisz ,to ci wierze )
i uzywanie jej przez większosć jako kontrargument xD
co ma piernik do wiatraka
no a ogólnie sie z tobą zgadzam odnośnie reszty.
0
@Lucerfi no akurat jak cos zrobisz raz na x czasu to nie bedzie to jakos specjalnie szkodliwe
tak samo nikt po jednej lufie nie zacznie bić żony czy tam dzieciaków
moim zdaniem wszystko jest syfem i nie ma sensu sie przekrzykiwać co mniejszym co większym
a niektorzy trakują tu najazd na ich kochaną roślinke czy napitek jak najazd na własną matke xdd ( nie ty akurat)
0
@Lucerfi nie ma sensu się licytować
Oba to syf
Gloryfikowanie czegokolwiek takiego to mocna odkleja
0
@mrboom w punkt xD
0
@QQL5 a za ile mozna było kupić na stronce ?