1

@Lola120 fizjoterapia
3 rok

1

@Smixu mnie skutecznie powstrzymują zajęcia xD
Jestem tak znudzony że śpię na siedząco xD

0

@abram3k mocne to by było hahahha

3

@Comfortable_ ciekawe ile będziemy czekać żeby mieć takie potwory w składzie xD

1

@Pawel13sz taktyczny hahahhahah

1

@blakkudium piękny piłkarz
Jego na lewe skrzydło i Europa w strachu hahah

1

@Chucky oznaczaj jeśli masz jakiś plan wrzucać fotki albo informować o zawodach
Powodzenia ;D

2

@HighestInTheRoom forcow to akurat mam 2 pary xD
Sztosik buciki

1

@DLFCB xlXDDD
Taktyczny

1

@Stagiryta gratulacje ;D

0

@Khajio no moim zdaniem na koniec kariery pewnie będzie uznawany za najlepszego piłkarza w historii PL
No i każdy z wyżej przez ciebie wymienionych piłkarzy to był geniusz ale no kdb to na pewno ta sama półka

0

@Mattems jest spoko jak na pierwszy raz
Ciągnij temat dalej

0

@Khajio z czystym sumieniem kto niby jest od niego lepszy ?

0

@Emhyr ale ma luzz hahaha

0

@Chucky zdania ekspertow podzielone jak zawsze haha

2

@Rust_Cohle jade jade cadillakiem XD

1

@Pedri16Future jest niesamowity
moze powinniśmy brać samych pilkarzy z city xD

0

@Kgorecki2500 ale chadzior
szacun

1

@NeroTFP1 mam podobny haha
po górach chodziliśmy ;D

0

@Zoker ale no
Nie powiesz że kondogbia źle powiedział hahah

1

@ranger3120 małpi jest bezpieczniejszy niz zwykły

1

@Popitek12 podciąganie na klifie

0

@Lucerfi luzz hahaah
przynajmniej podzieliłeś się w pełni swoim zdaniem ;D
pozdro byku ;p

0

@joloskyy no i gicio
Ja wchodzę czasami żeby się pośmiać xD

1

@dominox1998 taktyczny
jak obejrze doktora house to wleci ;p

0

@Lucerfi mega kłuje w oczy narracja ze skoro alko jest dopuszczone to zioło też powinno bo jest teoretycznie mniej szkodliwe ( skoro tak mowisz ,to ci wierze )
i uzywanie jej przez większosć jako kontrargument xD
co ma piernik do wiatraka
no a ogólnie sie z tobą zgadzam odnośnie reszty.

0

@Lucerfi no akurat jak cos zrobisz raz na x czasu to nie bedzie to jakos specjalnie szkodliwe
tak samo nikt po jednej lufie nie zacznie bić żony czy tam dzieciaków
moim zdaniem wszystko jest syfem i nie ma sensu sie przekrzykiwać co mniejszym co większym
a niektorzy trakują tu najazd na ich kochaną roślinke czy napitek jak najazd na własną matke xdd ( nie ty akurat)

0

@Lucerfi nie ma sensu się licytować
Oba to syf
Gloryfikowanie czegokolwiek takiego to mocna odkleja

0

@mrboom w punkt xD

0

@QQL5 a za ile mozna było kupić na stronce ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?