1

@Michael24 international love

0

@PatrykBarca de Jong ma dłużej kontrakt ?
Jeśli tak to niech dorzuca kasy albo jakiegoś sane niech dają w pakiecie ;p

0

@Arden najlepszy najwięcej wydaje
Krótka piłka ;p

3

@Firestone popieprzyły mu się przyciski na padzie XD

1

@Jakchcesz karate kid hahahah

0

@Jakchcesz pewnie jakiś trans

1

@Gaz kiedys to było ;//

0

@TR3YWAY hahahah taktyczny xD

2

@P33ck klasyka hahahah

0

@Bykunn nie zapominaj ze w 19 wieku mieli troche inne podejscie do zwierzat

1

@barcelonaLM oby wział z sane w pakiecie ;p

1

@Nefir dawka czyni trucizne normalna sprawa haha
po prostu uzywki nie sa dla idiotów

0

@TR3YWAY taktyczny telefony haahah

0

@Nefir zioło to taki sam syf jak alko i inne uzywki

0

@Luciano99 taktyczny mem

0

@Arkon ronaldinho do nas
chociaż jak patrze na argumenty kolegow wyzej to ciezko wymienić jeden i wszystkie sa ikoniczne na jakis sposob

0

@lntrowertyk najszerszy

1

@Emhyr lepsze czucie gry niż wszyscy sędziowie z La Liga
Nic tylko brać goscia

1

@malicinho taktyczny Messenger
Szyfrowanie ( gówno że hej xd)

0

@RoberDzik Suarez/xavi

0

@LM10GOAT ciekawe jak dobry będzie yamal w jego wieku ;D
vini też jeszcze młody ale w porównaniu do niego to weteran haha

1

@Kratos1990 taktyczny ahahahah

1

@MESSIah16 boli nadal
jest jedyny w swoim rodzaju
teraz nie ma mamy zadnego pilkarza dla którego warto włączyć mecz xd (no moze Jamal ;D)

0

@MESSIah16 nie promuj atencjuszy xd

0

Jaaaa szkoda ;///

1

@Forsyth ja nie mam prawka xD
mieszkam tak ze wszedzie na luzie dojade busem
mam doslownie minute na przystanki i busy jezdza co kilka minut
pare razy sie zdarzylo jechac bez prawka ale to sytuacje kryzysowe byly hahah
zrobic na pewno zrobie ale kiedy to nw
(przydałoby sie do konca studiow ułatwiło by robote XD)

4

@Kessie ale technika
Pewne cięcie
Widać że robota wykonana przez profesjonalistę xD

0

@MESSIah16 2008/2009
messi

4

@MESSIah16 jej decyzja
ci co po niej jadą to idioci
a ona nie jest lepsza bo tez szuka atencji

0

@ranger3120 3razy siłka i raz orlik to nie jest jakaś wielka aktywnosc fizyczna xd
chyba że prace masz mocno fizyczną to wtedy inna gadka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?