7

@jakub1906 Puyol co za szef
szacun

0

@Khajio a gdzie tu mowa o spd
jest napisane tylko o rozgrywających xD

0

@Khajio jeszcze jest pewien rudy belg ktory od wielu lat jest tym najlepszym

1

@Luciano99 ale happy end ;D
pozdrawiam serdecznie

0

Jakieś pewniaczki na dzisiaj ?

0

@draxidox hahahah
No i gicio

0

@paweldunajecfcb coś push cos pull coś na nogi i masz
w takim największym możliwym skrócie ;D

2

@MesQueUnClub96 to może sam zacznij uprawiać jakiś sport ?
Wtedy może znikną problemy i pojawia się jacyś znajomi

0

@Emhyr kto by był u nas tą dyszka?

0

@Lucerfi zajebista zajawka haha

0

@Emhyr czyli trzeba kupić dyszke SPD lewego obrońcę do rotacji i lewe skrzydło
Ciężki temat xdd

0

@KichuBlaugrana taktyczny de zerbi

0

@Lisek w środę to będzie maszyna losująca hahaha

1

@GeneralXavi srodek pola
wady to;
-przyspieszenie ( jak juz sie rozpedzilem to bylo git ale najpierw trzeba bylo sie rozpedzić haha )
gra głową (grałem w okularach i został mi nawyk uciekania od gry głową
-no i olewatorskie podejscie do gry w obronie XD
zalety to wszystkie cechy jakie są z pilką przy nodze
no i dobrze grałem bez piłki w ofensywie jakies wyciaganie przeciwnika, wybieganie za plecy czy przepuszczanie piłki

0

@tbas taktyczny XDDD

1

@Paolo92 taktyczny jezyki

0

@Dieselzor hahahah taktyczny XDD

1

@Arden piekna sprawa haha

0

@DonMatteo901 mają rozmach hahaha

1

@MesQueUnClub96 lepiej zeby nie spotkał laski z małym borkiem w gaciach xd

1

@Jonyx jak trenujesz jakiś sport to jest drastyczna poprawa
No i brak kaca to giga plus

0

@Destroyer_of_Worlds gdybyśmy mieli ich w prime to pewnie cały czas byśmy walczyli o wszystkie trofea
Sam Alexis z formą z Arsenalu by wystarczył
A reszta tych psycholi to już wgl rozpierdziel
Europa na kolanach hahah

0

@Destroyer_of_Worlds bez kitu hahahah

2

@Kengo już lepiej wyjsć pobiegać
tu i tak nie dotkniesz piłki XD

0

@HighestInTheRoom kimmich w tym sezonie jest średni z tego co piszą ludzie

1

@ObiektywnyKibic121 chłop by pewnie z ferrana zrobił króla strzelcow la liga XD

0

@Gaz busi to go ratował XDD

0

@AlphaNumeric pewnie ze tak

3

@Popitek12 najlepszy jest
plyta roku czy eklektyka o opus magnum polskiego rapu

0

@Luciano99 już wszystko jasne
bierzemy mbappe kimmicha sane wykup cancelo
oddajemy rapha kounde de jonga i kogoś jeszcze jak bedzie dobra oferta
prosty plan.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?