kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@jakub1906 Puyol co za szef
szacun
0
@Khajio a gdzie tu mowa o spd
jest napisane tylko o rozgrywających xD
0
@Khajio jeszcze jest pewien rudy belg ktory od wielu lat jest tym najlepszym
1
@Luciano99 ale happy end ;D
pozdrawiam serdecznie
0
Jakieś pewniaczki na dzisiaj ?
0
@draxidox hahahah
No i gicio
0
@paweldunajecfcb coś push cos pull coś na nogi i masz
w takim największym możliwym skrócie ;D
2
@MesQueUnClub96 to może sam zacznij uprawiać jakiś sport ?
Wtedy może znikną problemy i pojawia się jacyś znajomi
0
@Emhyr kto by był u nas tą dyszka?
0
@Lucerfi zajebista zajawka haha
0
@Emhyr czyli trzeba kupić dyszke SPD lewego obrońcę do rotacji i lewe skrzydło
Ciężki temat xdd
0
@KichuBlaugrana taktyczny de zerbi
0
@Lisek w środę to będzie maszyna losująca hahaha
1
@GeneralXavi srodek pola
wady to;
-przyspieszenie ( jak juz sie rozpedzilem to bylo git ale najpierw trzeba bylo sie rozpedzić haha )
gra głową (grałem w okularach i został mi nawyk uciekania od gry głową
-no i olewatorskie podejscie do gry w obronie XD
zalety to wszystkie cechy jakie są z pilką przy nodze
no i dobrze grałem bez piłki w ofensywie jakies wyciaganie przeciwnika, wybieganie za plecy czy przepuszczanie piłki
0
@tbas taktyczny XDDD
1
@Paolo92 taktyczny jezyki
0
@Dieselzor hahahah taktyczny XDD
1
@Arden piekna sprawa haha
0
@DonMatteo901 mają rozmach hahaha
1
@MesQueUnClub96 lepiej zeby nie spotkał laski z małym borkiem w gaciach xd
1
@Jonyx jak trenujesz jakiś sport to jest drastyczna poprawa
No i brak kaca to giga plus
0
@Destroyer_of_Worlds gdybyśmy mieli ich w prime to pewnie cały czas byśmy walczyli o wszystkie trofea
Sam Alexis z formą z Arsenalu by wystarczył
A reszta tych psycholi to już wgl rozpierdziel
Europa na kolanach hahah
0
@Destroyer_of_Worlds bez kitu hahahah
2
@Kengo już lepiej wyjsć pobiegać
tu i tak nie dotkniesz piłki XD
0
@HighestInTheRoom kimmich w tym sezonie jest średni z tego co piszą ludzie
1
@ObiektywnyKibic121 chłop by pewnie z ferrana zrobił króla strzelcow la liga XD
0
@Gaz busi to go ratował XDD
0
@AlphaNumeric pewnie ze tak
3
@Popitek12 najlepszy jest
plyta roku czy eklektyka o opus magnum polskiego rapu
0
@Luciano99 już wszystko jasne
bierzemy mbappe kimmicha sane wykup cancelo
oddajemy rapha kounde de jonga i kogoś jeszcze jak bedzie dobra oferta
prosty plan.