0

@ranger3120 3razy siłka i raz orlik to nie jest jakaś wielka aktywnosc fizyczna xd
chyba że prace masz mocno fizyczną to wtedy inna gadka

2

@Luciano99 chyba schudła ostatnio co ?

4

@Ptasior niby ta
Ale te ich rolę na nic teraźniejszego się nie przekładają
Jesteśmy Barcelona
Nie jesteśmy klubikiem który ma rozwijać młodziaków i sprzedawać ich za x
My jesteśmy klubem docelowym my mamy być najlepsi
irytuje mnie taki minimalizm
fajnie że młodym dobrze idzie ale co z tego jak nie dają wyników
Szkółka to fajny bonus , dopełnienie
Ale nie ma szans żebyśmy tak ugrali coś wiecej
Zacznijmy od porządnego trenera takiego z topu i dajmy mu warunki żeby budował
Let him cook

2

@MesQueUnClub96 fajna fryzura dopasowana do cb
jakiś sport / siłownia
jakiś fajny styl który tobie bedzie odpowiadał
dobry perfum
pewnośc siebie
i w magiczny sposob będziesz lepszy od tych twoich rowieśnikow chadów
do góry łeb ;D
idz po swoje ;p

1

@Arden hahahaha taktyczny

1

@HighestInTheRoom odpowiedzi też już dostał wszystkie mozliwe XD
albo nie ma totalnie jaj albo jest zbyt głupi zebby umieć cos wykorzystać w praktyce xdd

0

@agaFCB gratis to uczciwa cena jakby nie patrzec ;p

0

@Popitek12 trener paweł oczywiście

2

@szkodastrzepicryja oznacz kucharka bo ci usuną
@VegetaPolska

1

@IronSanHybrid szefem jesteś ;D
gratulacje

0

Usiądź mi na mordzie

0

Przygotowanie motoryczne w tym klubie to są jakieś jaja
Przecuez to się w pale nie mieści żeby na profesjonalnym poziomie działo się coś takiego
Już ja bym ich kurwa lepiej przygotował do sezonu
Zbijacie mi się na bilet piszecie CV po hiszpańsku i lecę hahahah

0

@TR3YWAY parę razy się zdarzyło hahahah

1

@macio_944 zajebiste
na grillku taka giera w sam raz

1

@FCMulti elegancko
Kebs jedzony bo trzeba sobie zrobic podstawy przed chlaniem
Dziś robimy sobie połowinki salka wynajęta także no
Destrukcja się zapowiada hahah

0

@misterio nie ma co
By puknął a potem prokurator by zapukał hahah
Gra nie warta świeczki

1

@Popitek12 eden to hazard ale czy hazard to eden ?

0

@Peciak prawda
Ale też swoją droga mi się wydaje że ten sezon pokazuje jakim kozakiem był busi
Chłop będąc cieniem samego siebie spawał nam genialnie te obronę

3

@Popitek12 nie musisz jej od razu zapraszać nie wiadomo gdzie
Luźna rozmowa
przecież nie zabronia ci zamienić z nią kilku zdań xD
Jeszcze podepne eksperta on ci powie co i jak @VegetaPolska

2

@Popitek12 skoro z tobą studiuje to moze zagadaj na uczelni xD

0

@TR3YWAY zapamietaj ten czas hahah

0

@Czajka90 no i sztosik jest jeszcze młody to teraz może w pelni bawić się życiem haha

2

@tomek8756 wczoraj poszliśmy do sklepu po piwo a skończyło się na jagerze i wodzie xDD
Także no trzeba spodziewać się wszystkiego haha

0

1

@Arden chcesz zagrac w ping-pong to kurde odbij

0

No jest ciekawie co by nie mówić xd

0

@xvcWinterSoldier poczytaj sobie te chapery w których jest ten moro i ten granola tam ci sie wszystko wyjaśni

1

@Lanosss bardziej chodzi o tkanke tłuszczową nie o kilogramy
mozesz zwiększyc działanie łącząc z kofeiną ale wtedy to juz jest jazda bez trzymanki hahahah
ogólnie ta masa ciała to może być mylny wyznacznik wszystko kwestia jak zareaguje twój organizm
jakie są jego mozliwosći , tolerancja
znajdzie sie 80kg chłopak dla którego 0,25 to będzie za malo a znajdzie sie 110 kg którego wywali z kapci ;D
takze no sprawdzaj działaj
powodzenia haha

0

@xvcWinterSoldier ma teraz jakąś lepsza wersje
W sensie że opanował go w o ileś lepszym procencie niż wcześniej
Nie pamiętam jak to tam działało
Ale jest o wiele silniejszy

0

@Lanosss konkret
Ale jak już to wjeżdża to restrykcyjnie musisz podchodzic do redukcji
Ogólnie najlepiej sobie ja wrzucić na koniec
A przede wszystkim ostrożnie bo to już nie jest zabawka
Znajdź odpowiednią dla sb porcje
I zwiększ dopiero jak poczujesz się pewnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?