kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lanosss konkret
Ale jak już to wjeżdża to restrykcyjnie musisz podchodzic do redukcji
Ogólnie najlepiej sobie ja wrzucić na koniec
A przede wszystkim ostrożnie bo to już nie jest zabawka
Znajdź odpowiednią dla sb porcje
I zwiększ dopiero jak poczujesz się pewnie
0
@Pawel13sz ktoś chyba analizował tu Marqueza i ponoć lepiej ogarnia niż xavi
0
@BartqRKO ja widzę wszystko ale druga osoba nie widzi poprzednich wiadomości
Da się to jakoś ogarnąć?
1
@Rewolucja123 po prostu zagadaj
tu nie ma jakies magicznej regułki
wyjście ze strefy komfortu pomaga się rozwijać
na siłke też na początku pewnie było ci ciezko chodzić ale teraz stało sie to norma teraz czas na kolejny klocek
nikt nie pomoze osobie która nie daje sobie pomoc
głowa do gory klata do przodu i jazda
0
@draxidox 91 tapinów
nie ma czym sie chwalic
1
@Kuba_1 weźmy go :D
9
@TR3YWAY @Luciano99 konkurencja dla jowity
1
@Lola120 powodzenia ;D
0
@kanver_ bułka na pewno przed lewym
1
@JarekS XDDDD
co oni zrobili z tym klubem ...
szkoda gadać
0
@MesQueUnClub_87 fc barcelona vs real madryt 6-2 youtube
0
@lntrowertyk bedzie okej
1
@FcPortoFan1999 mimo wszystko 3 miejsce na MŚ to nie jest źle osiągnięcie
Moim zdaniem chłop to ta sama półka co xavi iniesta modric
Po prostu jeden z najlepszych pomocników w historii
1
@FcPortoFan1999 od jakiś 8 lat ma
1
@KobeFR odpowiednią rehabilitacja i wrócisz
Do góry łeb ;)
1
@HighestInTheRoom 300-600 Nike adidas
0
@Kuba_1 serio serio hahahah
0
@Kuba_1 opłacają im hotel dostają żarcie i jeszcze kaskę ale nie dużo
Brat mojego ziomka był ( ten który biegał z kiblem przyklejonym do tyłka hahah)
2
@Barti_Blaugrana liczby mówią za siebie
1
@partymaker bardziej po mordzie byś dostał oglądając to
0
@skubi99 tylko debiut z juniorów czy cos więcej
1
@misterio w one piece w tym roku zapowiada się sztosik
Każdy chapter to benger
Nie mg się doczekać ;D
0
@koksik2700 ale drip
1
@Hawajczyk taktyczny xDD
5
@Luciano99 niesamowite to jest hahahah
0
@Nazio_87 taktyk perfumy
1
@Alan_fcbfan na styl gry to tak zdecydowanie
natomiast na to że sie cieszą z bramki w końcowce to juz nie
0
@Alan_fcbfan nie ma co narzekać
Oby dotrzymali 3 pkt
0
@AFA90 to wróżenie z fusów alee jak zszedł o własnych siłach bez płaczu to zwykle nie ma zerwania
1
@HighestInTheRoom jako że podczas tamtego finalu miałem 5 lat to z czystym sumieniem mogę dać barce 2015