kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TR3YWAY jest git
3
@Barcasub ten komentarz powinien mieć jakies specjalne wyróżnienie
ciezko o lepszą perełke hahah
@Damian11 dziękujemy xD
0
@Khajio skilla ma
tekstowo jest po prostu ok bez wiekszego szału
ale przede wszystkim dobrze buja i jest świeży
no i nie schodzi poniżej pewnego poziomu
kotem jest co tu dużo mowic ;p
2
@MadafakinGuy oczywista sprawa
Każdy sport jest top
0
@tristan87 dopóki Najman się nie wypowie to nic nie wiadomo xD
0
Padło kolano i nie ma co zbierać xd
1
@Lola120 i tak stąd się wszystkiego dowiesz także na luziku hahah
0
polecacie jakaś bajka w stylu nw epoka lodowcowa/król lew
najlepiej jakby była w miare świeża powiedzmy ze tak do 5/6 lat w tył
0
@Roobo w tym tygodniu piłem 4 razy więc zawsze można poprawić wynik
1
@Firestone taktyczny hahaha
1
@Janas11224 piękna sentencja
Chyba dziś ja zastosuje
0
@MichuZ44 oby alvarez tam nie poszedł
chłop naprawde jest mocny i ma giga potencjał
zaboli nas jego transfer ;//
0
@A4ron jak ci idioci naprawdę coś odwala to jeszcze całą polską piłka na tym ucierpi ...
Niech po prostu odpuszcza i pokażą że można być mądrzejszym xdd
1
@Medium taktyczny komentarz
1
Jedna bramka @Medium
Klasyka gatunku xD
1
@Medium noo ale żeby nie było zbyt pozytywnie to zabraklo mi bramek w Borussia Milan na drugim kuponie hahah
Wiadomo że tak dziś już na pewno wejdzie;p
Liczę że jakaś lepszakaska tym razem ;D
0
@TR3YWAY czy ja wiem czy to takie dobre
Dzięki face wiem mniej więcej co się dzieje na świecie
w końcu nie oglądam telewizji ani nie słucham radia Plus jest wiele przydatnych grupek
A na insta po prostu nie followuje żadnych znajomych i korzystam z niego w celach w sumie edukacyjnych + zainteresowania
Wszędzie można znaleźć przydatne treści tylko trzeba się odciąć od tych beznadziejnych
2
@pikass14 hahahah w sumie w punkt xD
0
@Medium jednak weszło xDD
Szachtar top hahsh
0
Noo i to jest start haha
W końcu weszło
1
@P33ck niestety poszedł na to piątak xd
liczyłem ,zę się ufarci xdd
0
@626 ciekawie w sumie ;p
0
@JordiAlbion dlatego ja lece pewnie xD
nauczyłem sie ze jak zmieniam to żałuje haha
1
@Medium @JordiAlbion tym razem chociaż bramkarz nie strzelił ;v
zawsze to jakis plus xd
2
Hahhaha
Znowu w ostatniej minucie przegrywam xDD
Dobra
Jutro już na pewno wejdzie
0
@MesQueUnClub96 sevilla to bierze
80 + minuta stały fragment gry
pewniaczek ;D
1
@Medium ja dałem singla na remis union braga xD
a teraz dalem winy realu i sevilli
mam nadzieje ze sevila nie odwali
real moze ;P
0
@partymaker ogólnie to nie lepszego niż wielostawy
Ale kółeczko deski i spacer farmera też dają radę
0
Jakieś kuponiki na dzisiaj?
Co ciekawego gracie ?
9
@PatrykBarca bo sami nie robią nic ciekawego xd