0

@TR3YWAY jest git

3

@Barcasub ten komentarz powinien mieć jakies specjalne wyróżnienie
ciezko o lepszą perełke hahah
@Damian11 dziękujemy xD

0

@Khajio skilla ma
tekstowo jest po prostu ok bez wiekszego szału
ale przede wszystkim dobrze buja i jest świeży
no i nie schodzi poniżej pewnego poziomu
kotem jest co tu dużo mowic ;p

2

@MadafakinGuy oczywista sprawa
Każdy sport jest top

0

@tristan87 dopóki Najman się nie wypowie to nic nie wiadomo xD

0

Padło kolano i nie ma co zbierać xd

1

@Lola120 i tak stąd się wszystkiego dowiesz także na luziku hahah

0

polecacie jakaś bajka w stylu nw epoka lodowcowa/król lew
najlepiej jakby była w miare świeża powiedzmy ze tak do 5/6 lat w tył

0

@Roobo w tym tygodniu piłem 4 razy więc zawsze można poprawić wynik

1

@Firestone taktyczny hahaha

1

@Janas11224 piękna sentencja
Chyba dziś ja zastosuje

0

@MichuZ44 oby alvarez tam nie poszedł
chłop naprawde jest mocny i ma giga potencjał
zaboli nas jego transfer ;//

0

@A4ron jak ci idioci naprawdę coś odwala to jeszcze całą polską piłka na tym ucierpi ...
Niech po prostu odpuszcza i pokażą że można być mądrzejszym xdd

1

@Medium taktyczny komentarz

1

Jedna bramka @Medium
Klasyka gatunku xD

1

@Medium noo ale żeby nie było zbyt pozytywnie to zabraklo mi bramek w Borussia Milan na drugim kuponie hahah
Wiadomo że tak dziś już na pewno wejdzie;p
Liczę że jakaś lepszakaska tym razem ;D

0

@TR3YWAY czy ja wiem czy to takie dobre
Dzięki face wiem mniej więcej co się dzieje na świecie
w końcu nie oglądam telewizji ani nie słucham radia Plus jest wiele przydatnych grupek
A na insta po prostu nie followuje żadnych znajomych i korzystam z niego w celach w sumie edukacyjnych + zainteresowania
Wszędzie można znaleźć przydatne treści tylko trzeba się odciąć od tych beznadziejnych

2

@pikass14 hahahah w sumie w punkt xD

0

@Medium jednak weszło xDD
Szachtar top hahsh

0

Noo i to jest start haha
W końcu weszło

1

@P33ck niestety poszedł na to piątak xd
liczyłem ,zę się ufarci xdd

0

@626 ciekawie w sumie ;p

0

@JordiAlbion dlatego ja lece pewnie xD
nauczyłem sie ze jak zmieniam to żałuje haha

1

@Medium @JordiAlbion tym razem chociaż bramkarz nie strzelił ;v
zawsze to jakis plus xd

2

Hahhaha
Znowu w ostatniej minucie przegrywam xDD
Dobra
Jutro już na pewno wejdzie

0

@MesQueUnClub96 sevilla to bierze
80 + minuta stały fragment gry
pewniaczek ;D

1

@Medium ja dałem singla na remis union braga xD
a teraz dalem winy realu i sevilli
mam nadzieje ze sevila nie odwali
real moze ;P

0

@partymaker ogólnie to nie lepszego niż wielostawy
Ale kółeczko deski i spacer farmera też dają radę

0

Jakieś kuponiki na dzisiaj?
Co ciekawego gracie ?

9

@PatrykBarca bo sami nie robią nic ciekawego xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?