1

@ZwyklyKibicBarcy04 w sensie odpisałem pod twoim komentem
ale chodzi mi o kolegow ktorzy napisali o lepszym sezonie realu hahah

0

@Cotutajsiedzieje piekna kariera ;)

1

@escarabajo fajne te pary
szkuja się ciekawe meczyki ;p

1

@ZwyklyKibicBarcy04 nie no z tym realem o ttrochę odkleja xDD
rozumiem,ze nam brakuje tej LM
ale jak mielibyśmy mieć gorszy sezon od druzyny która dostaje od nas na 3 frontach xDD

2

@Gomess hahahaha
dobry zawodnik xDD

1

@Mixtape dla większosci to raczej są wazne rozgrywki
poza tym przy okazji dają szanse na zdobycie superpucharu europy ;p
a to zawsze kolejne trofeum ;D

0

@Striker niee napoli idzie pewnie
i arsenal tylko ,zę graja w LE ;D

0

U siebie pewnie ich ograją
Ale gra nie porywa
Wyglądają jakby mieli odpaść na pierwszym mocniejszym przeciwniku xdd

0

@tomek8756 Napoli city PSG
A tak ogólnie to kiedy nie ma Barcy to kibicuje drużynie która najładniej gra ;D

1

@BulaKG ty się gapisz to ja mam szmal

3

@Jakchcesz myśle że tam wyższe procenty idą w gre xd

1

@MesQueUnClub96 jak liverpool

0

@kuz kvara zzrobi bayernowi z dupy jesień średniowicza
poza tym jeszcze nie przeszli PSG ;)

2

@Comentateiro ederson na spo a co tam ;p

2

@Tomo1989 oby w barcelonie ;p

0

@Medium no wiem ale za marzenia nie karaja
a lewe skrzydło u nas wolne ;D

0

@Faro zarowno u nas jak w akiej borusii ajaxie i wielu innych klubach zawsze młodzi brylowali
liczą się skilssy nie pesel

0

@Medium moze w barcelonie by chciał pograć ;D

1

@Chucky ale zajebiste ;O

3

@VegetaPolska leć po swoje niczym Messi po mistrzostwo świata
powodzenia ;)

1

@Emhyr mats 10
kounde 8/8,5
araujo 9( jakby przestał sie łamać dałbym wiecej ;p )
christensen 10 ( i tutaj gwiazdka wg mnie mvp tej rundy )
balde 7
alba 6/6,5
garcia 3,5/4
alonso 5( bramka z utd ,darmowy transfer mysle,ze nikt niemiał do niego wikeszych oczekiwań ttakzę niema co jakoś kryycznie oceniac )
busi 7
gavi pedri -8,5/9
kessie ( zaczął cos działac myśle ze 5 mozę być )
roberto 4 (Też sie budzi)
franek 7,5/8 (najlepszy sezon w naszych barwach oby tak dalej )
demb7,5/8(nierówny i bądz co bądz za mało strzela bramek alee robi niesamowity wiatr )
rape -7/7,5
ferran 3/5-4
fati -2
lewy 8,5

1

@barcanawieki w punkt

0

@tomek8756 w sumie jeśli nie jest schorowana a po gościu widać ,że zajechany to czemu nie ;p

0

@LS opinia opiniom ale faktem jest to że nie ma innej możliwości niż wygranie Leo
Szczerze wszystko inne to raczej byłby skandal xd

0

@Colon a mogą być z Polski ?

0

@LS niekoniecznie ale inna decyzja to jest po prostu abstrakcja xd

2

@Medium ta
A co na to paluch ?

0

Ale szef nie mam pytań :o

0

@Rysiu tylko że jeszcze dochodzi wiele różnych aspektów
Zwykle praca znajomi jakas siłownia sport jakiś
Trzeba znaleźć umiejętny balans żeby nie zwariować
Poza tym pewnie sami chodziliscie na studia
Dobrze wiecie że zdarza się mieć kilka zaliczeń jednego dnia i wtedy trzeba sobie wszystko podzielić w zależności od priorytetów
Plus zawsze pozostaje wykładowca który jak będzie chciał to i tak znajdzie jakaś furtkę i cię upieprzy

0

@dniel akurat sam mam anatomię także wiem o co chodzi xDD
Ale no nie da się nie chodzi o konkretny przedmiot tylko ogół
Są rzeczy ważne mniej ważne są przedmioty ważne i ważniejsze i w każdym przedmiocie są gówno informacje i te ważne
Na przykład w anatomii nigdy nie rozumiałem czemu odejmują tyle punktów za jakieś literówki z łaciny xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?