kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@MesQueUnClub96 mlody w formie ostatnio
jednak co w rodzinie to nie zginie ;)
1
@shahman w sumie to dodałeś viniemu
porownywać go do takiego grajka to jest wyróznienie xd
0
@Transu96 nawet zeby uzupelnic ławke w tym ostatnim skladzie cie nie stac
zenada
0
@Arnold1234 sprawdz g+a w tym roku i ogolnie samą gre
1
@barcanawieki brakuje Neymara
1
@cules100pro proste że tak i żaden wyrok tego nie zmieni xd
0
@Gaunter zmęczenie materiału xd
Wyżej ci dobrze poradzili
Możesz jeszcze spróbować pogadać w 4 oczy ale jak nic z tego nie wyniknie to nie ma sensu się starać
0
@esem91 przynajmniej będzie mieć dużo białka xd
1
@Lionel_Messi10 najlepszego;)
2
@JimMorrisonFCB nawet on by wtedy zaliczył
Innej opcji nie ma
8
@Kessie no i to sie szanuje ;)
0
@Medium wygląda na 16 lat
1
@ToWinaSedziego @Moderacja
w punkt wszystko co nie spelnia wymagan ma być teraz usuwane
1
@Janiama na orlika kiedyś można się zgadac ;D
1
@VegetaPolska powodzenia ;)
9
@VegetaPolska nawet młody cie cisnie
weź mu cos odpowiedz
0
@Matheu12 ciekawe jacy są ci ludzie na tych najlepszych uczelniach ;D
Niesamowite ilości informacji pewnie potrafia w siebie wsadzic
0
@draxidox xDDDDDD
piekne to jest hahah
1
@Chaoss chciałbym sobie kiedyś znaleźć takie Twingo xDDD
0
@Mns21 jakie twingo wariacie xDD
3
@Sulimo teraz nie byłoby pewnie tematu a wtedy kto wie ...
0
najgorszy moment tego meczu to było zdjęcie kapitana ;//
0
zajebiscie było
moze troche farta mielismy ,ze nam nie strzelili
ale z drugiej strony oni też mieli
takze nie ma co występ na plus
VEB!!!
0
Xavi zmienił kierownicę takze może byc już ciężko xd
0
@Encore na drugie skrzydło kvara i Europa może nam oblodzic
2
@IronSanHybrid genialne ;D
1
@MesQueUnClub96 koledzy ?
musiałes awansowac ;p
1
@Jonyx 21
15 znakowwww
1
@draxidox a myślałem że znam księżniczki xDDD
Ale to już jest wyższy level xDD
0
Dziś już lepsza forma Jacka
Czekamy na więcej !!!