kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@GOATessi biedny Szczęsny :///
1
@ArterkHD bez szans ;d
6
@Pawel13sz czyli barceloniarze są wysocy
kto ma ponizej 170 ten madryciak ;p
6
@Pawel13sz 183
przynajmniej ze sredniej pomiarów tak wychodzi xDD
1
@Rust_Cohle jakby juz mieli go sprzedać to wymiana za kvare ;D
2
tak dla superligi !!
0
@Kidd 5 razy byłem oddać
ale na pewno będe chodził cześciej
no i w sumie bede oddawał dopoki zdrowie pozwoli ;)
1
Jaaa z taka gra to nawet z Bayernem nie wygrają ;///
0
@Cotutajsiedzieje chyba po 4 drużyny z każdego kontynentu
0
@laikike1 dozoba ;)
2
@Pawel13sz szef
0
@arsenallondyn0 lubuskie
czub i kazik nie ma innych określeń
choć tylko czub jest uzywanyy xD
1
@masq jednodniowa jest całkiem git ;D
3
@Kgorecki2500 dasz radę ja tez po dniu dzisiejszym będę musiał skorzystać z drugiego xD
Ale noo gdyby się wszystko w pierwszym zdawało to by było nudno ;p
Powodzenia
0
@Donnie_Darko wrócisz
Wszystko w swoim czasie ;)
1
@Rewolucja123 koledzy już wytłumaczyli sprawę xDD
1
@GOATessi 4-5 litrów
3
@barcanawieki no to ładnie na koniec umowy mistrza zgarnie ;D
0
@BorzyKrzys niby ta tylko że czesto na zajęciach wymaga sie o wiele więcej niż na samej maturze ( co z resztą nie jest złe bo wtedy latwiej sie ja pisze xd )
w sumie z tym przepuszczaniem to pewnie też zależy od prestizu szkoly
w koncu jak jest szkoła która szczyci sie tym ,zę 99% zdaje mature to też nie przepuszczą jakiegos leszcza xd
0
@Kondziubarca w punkt
1
@GOATessi bierzemy wszystko i tyle w temacie
zadnych kalkulacji
1
@Pawel13sz oby xD
2
@Dironixu to niemożliwe zeby przegrał xd
0
@damianex10 nw o co chodzi ale buja xDD
1
@maciar bmi to gówno nie wskaźnik
ostatnia rzecz która powinieneś sie sugerować xd
2
@kamyk_23 ale koks ;D
0
@agaFCB od czegoś trzeba zacząć haha
4
@Mads piłka siłka spacery muzyka dietetyka lubię też pozwiedzać
No i wiadomo melanż haha
0
@Conradxc nawet jeśli to co z tego wynik zajebisty
3
Dobra Alvarez trafiony z paczki za 3 tokeny
@Transu96 @Kgorecki2500 @Oskar00
1,5 mln kosztuje także musi być niezły wariacik ;D