kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@agaFCB puscic ci jakiś bit ?
Jak nie chodzisz to może zaczniesz rapować ;D
0
@ArterkHD ja mam z lumpa ale no ona jest bardziej jesienna i w sumie jest totalnie git
Poza tym jak ci się podoba to po prostu kup ;D
Jeszcze zajebiste kurtki ma Columbia możesz sprawdzić
0
@Jakub1513tylko w treningowe
ale ja jestem biednym studentem xD
takze jak chcesz to możesz codziennie ;D
0
@Vebrol w sumie to nie powinno się liczyć
Genetyka jest po stronie zawodnika Napoli
1
@Worny dobrze
Niech podkręcają ;p
4
@Pawel13sz jest tylko jeden lepszy i na szczęście gra w Barcelonie ;)
1
@Pawel13sz raczej tak
0
@abram3k może raphinha zacznie cos próbować
1
@Janiama w sumie w pierwszym sezonie double-double o sympatyczny wynik ;D
6
@Kgorecki2500 ciężko powiedzieć ale na pewno trzeba kupić jakiegoś Chorwata
Wtedy liga mistrzów wpadnie;D
0
@ranger3120 to już w sumie zależy od osoby
Ja na przykład bardziej odczuwam głód w drugiej części dnia
2
@MesQueUnClub96 pewnie wygrać lige mistrzow xd
2
@IronSanHybrid żeby tak chłop z chłopem ;v
3
@Encore sportowcy w większosci to żule xD
6
dobra wszystko zdane teraz tylko sesja i fajrancik
trzeba to uczcić
wasze zdrowie mordy ;D
0
@Transu96 na EA tez masz screeny ?Xd
1
@Mns21 są prawie tak dobrzy jak my ;)
3
@Michu94 i pomyśleć ,zę to wszystko bez prawego obróncy, lewego skrzydla i defensywneo pomocnika ;v
20
@Kgorecki2500 madryciak takich trzeba olewać
i tak nie zrozumiesz
0
@Kacper1432 zawsze to jakis tryplet ;D
2
@HighestInTheRoom noo messi będzie musiał włączyć goatmode ,zeby przeszli przez ten bayern xD
0
@HighestInTheRoom totalnie normalna ;D
0
@John_Doe jak zwał tak zwał
przekaz jest ten sam
1
@Hubsao poza jakims topieniem sie nic szczegolnego
1
@MesQueUnClub96 fajnie by było xd
1
@John_Doe sadzic palic zalegalizować !!
0
@tadzik447 aa to można wybaczyć xd
2
@Medium a niema wtedy ligi mistrzów ??
2
@koziar jak śmiesz wyrażać się w tak nieprzychylnym tonie o Bogu footballu
0
@Survier pewnie do Barcy by chciał