kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kamilos84 nic nie zmienia odebranie tych tytułow dajcie im bana kilkanaście lat na europejskie puchary i od razu skonczy sie zabawa xd
0
@The Game 10 troche jak tede
1
@abram3k gdyby tak za kessiego dali fajną oferte .. ;v
1
@Kgorecki2500 jeszcze garrinche i tego jersinho czy jak on tam sie nazywa
takze joga bonito na pełnej xD
0
rivaldo 92
szkoda tych 2 gwiazdek słabszej ale chyba git ;d
1
@okiemtypera_lucaxx95 nic na siłe ;)
ale ogólnie jesli nie zachlewasz niecpasz wysypiasz sie itd to mieśnie regeneruja sie w max 48h
to co teraz czujesz to po prostu bol powięzi ponieważ one są 6/7 razy gorzej ukrwione od miesnia przez co dłuzej sie regenerują
jeśli chcesz zrobic teraz ten trening dobrze sie porolluj i porob sobie mobility zeby dobrze rozhulac te tkankę(zwiększyć ukrwienie w tym rejonie ) i wspomoc szybszą regeneracje ;D
2
@Jakub1513 eripe, quebo, kuban ,kaz bałagane, belmondo aka młody G,guzior
jeszcze wyrożniłbym dwa sławy , słonia,oxon,bisz,ostr,reto,oki ale ich mniej slucham
0
@thorin jesli egzamin końcowy to galowo (wystarczy jeansy i jakis sweter) wszystko inne jak chcesz
2
@John_Doe ale dalej to są emocje
trash talk jest częscią kazdego sportu
1
@John_Doe normalna sprawa ;)
sami kiedyś graliscie w pilke wiec powinniście wiedzieć jak to jest xdd
8
@SinMistico roberto w barcelonie
wszystko sie zgadza xd
1
@Jakub1513 jeśli chodzi ci tylko o pompę to zamiast cytru wystarczy jeść więcej węgli
Możesz witaminę D szczegolnie w okresie zima jesień
Omega i ashwagandha
0
@prokofiew właśnie dobrze że pompują wtedy naprawdę czuć jak wielkie to jest wydarzenie i jakie ogromne są emocje
Ja też jestem zdania że roztrzaskamy madryciakow i na to się nastawiam ;)
0
@Deviler ja besta 90
5
@Rust_Cohle dark jest zajebiste
Polecam każdemu
To must have do obejrzenia
1
@Esteban_ gratki ;D
1
@BulaKG i pomyśleć że łoniaki zaszedł tak daleko dzięki papcio parisovi ;)
1
@Messibestplayerintheworld demb grałby na prawym a na lewe uderzylbym po kvare ;)
3
@cris2706 zdecydowanie tak takie szmacisko nadaje sie tylko do utylizacji
2
@pt9 i tak warto zerknac
0
@Deathwing112 oby zdążył jeszcze zgarnąć złotego balona ;)
0
@Emhyr no i gicior
oby to było tylko jakies naciągniecie
0
Może Dembele wejdzie na drugą połowę xd
0
@Faro po jaka cholere łączycie ich życie prywatne z zawodowym xDD
0
@Gaz wydaje sie to logiczne podejscie ale kazdego trzeba rozpatryywać indywidualnie na niego moglo to dobrze zadziałać ale juz @TheNekro94 moze działać inaczej
najlepiej po prostu wszystko na sobie sprawdzic ;)
Ogolnie kulturyści jak masuja to i tak do poziomu w którym widać im krate na brzuchu tylko ,że tam też lecą rózne bonusiki ;p
0
@TheNekro94 jakby co organizm to troche szmata i w zime troche bardziej stara sie trzymać tłuszcz wiadomo z powodów biologicznych (chce żeby ci było cieplo ;D)
ogolnie jesli nie liczycie kalorii, nie patrzycie za bardzo co jecie to srednio w zimę bedziecie mieli 2 kg więcej
to taka fizjologiczna ciekawostka ;D
0
@Janas11224 brakowało rączki a poza tym wszystko git
podbijesz do @Transu96 i wyjdzie idealnie ;)
2
@MesQueUnClub96 a to nie tak ,ze @Janas11224 zrobił sobie fotke z autem lucka ;v
3
@MesQueUnClub96 mlody w formie ostatnio
jednak co w rodzinie to nie zginie ;)
1
@shahman w sumie to dodałeś viniemu
porownywać go do takiego grajka to jest wyróznienie xd