1

@Kamilos84 nic nie zmienia odebranie tych tytułow dajcie im bana kilkanaście lat na europejskie puchary i od razu skonczy sie zabawa xd

0

@The Game 10 troche jak tede

1

@abram3k gdyby tak za kessiego dali fajną oferte .. ;v

1

@Kgorecki2500 jeszcze garrinche i tego jersinho czy jak on tam sie nazywa
takze joga bonito na pełnej xD

0

rivaldo 92
szkoda tych 2 gwiazdek słabszej ale chyba git ;d

1

@okiemtypera_lucaxx95 nic na siłe ;)
ale ogólnie jesli nie zachlewasz niecpasz wysypiasz sie itd to mieśnie regeneruja sie w max 48h
to co teraz czujesz to po prostu bol powięzi ponieważ one są 6/7 razy gorzej ukrwione od miesnia przez co dłuzej sie regenerują
jeśli chcesz zrobic teraz ten trening dobrze sie porolluj i porob sobie mobility zeby dobrze rozhulac te tkankę(zwiększyć ukrwienie w tym rejonie ) i wspomoc szybszą regeneracje ;D

2

@Jakub1513 eripe, quebo, kuban ,kaz bałagane, belmondo aka młody G,guzior
jeszcze wyrożniłbym dwa sławy , słonia,oxon,bisz,ostr,reto,oki ale ich mniej slucham

0

@thorin jesli egzamin końcowy to galowo (wystarczy jeansy i jakis sweter) wszystko inne jak chcesz

2

@John_Doe ale dalej to są emocje
trash talk jest częscią kazdego sportu

1

@John_Doe normalna sprawa ;)
sami kiedyś graliscie w pilke wiec powinniście wiedzieć jak to jest xdd

8

@SinMistico roberto w barcelonie
wszystko sie zgadza xd

1

@Jakub1513 jeśli chodzi ci tylko o pompę to zamiast cytru wystarczy jeść więcej węgli
Możesz witaminę D szczegolnie w okresie zima jesień
Omega i ashwagandha

0

@prokofiew właśnie dobrze że pompują wtedy naprawdę czuć jak wielkie to jest wydarzenie i jakie ogromne są emocje
Ja też jestem zdania że roztrzaskamy madryciakow i na to się nastawiam ;)

0

@Deviler ja besta 90

5

@Rust_Cohle dark jest zajebiste
Polecam każdemu
To must have do obejrzenia

1

@Esteban_ gratki ;D

1

@BulaKG i pomyśleć że łoniaki zaszedł tak daleko dzięki papcio parisovi ;)

1

@Messibestplayerintheworld demb grałby na prawym a na lewe uderzylbym po kvare ;)

3

@cris2706 zdecydowanie tak takie szmacisko nadaje sie tylko do utylizacji

2

@pt9 i tak warto zerknac

0

@Deathwing112 oby zdążył jeszcze zgarnąć złotego balona ;)

0

@Emhyr no i gicior
oby to było tylko jakies naciągniecie

0

Może Dembele wejdzie na drugą połowę xd

0

@Faro po jaka cholere łączycie ich życie prywatne z zawodowym xDD

0

@Gaz wydaje sie to logiczne podejscie ale kazdego trzeba rozpatryywać indywidualnie na niego moglo to dobrze zadziałać ale juz @TheNekro94 moze działać inaczej
najlepiej po prostu wszystko na sobie sprawdzic ;)
Ogolnie kulturyści jak masuja to i tak do poziomu w którym widać im krate na brzuchu tylko ,że tam też lecą rózne bonusiki ;p

0

@TheNekro94 jakby co organizm to troche szmata i w zime troche bardziej stara sie trzymać tłuszcz wiadomo z powodów biologicznych (chce żeby ci było cieplo ;D)
ogolnie jesli nie liczycie kalorii, nie patrzycie za bardzo co jecie to srednio w zimę bedziecie mieli 2 kg więcej
to taka fizjologiczna ciekawostka ;D

0

@Janas11224 brakowało rączki a poza tym wszystko git
podbijesz do @Transu96 i wyjdzie idealnie ;)

2

@MesQueUnClub96 a to nie tak ,ze @Janas11224 zrobił sobie fotke z autem lucka ;v

3

@MesQueUnClub96 mlody w formie ostatnio
jednak co w rodzinie to nie zginie ;)

1

@shahman w sumie to dodałeś viniemu
porownywać go do takiego grajka to jest wyróznienie xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?