kuz

2

@FCB_dimiC Zmienią narrację, proste ;p

kuz

1

@LeoMessiiBarcaPepa reWASD pobierz i będzie śmigał normalnie po BT

kuz

0

@Criss18Barca Selekcja naturalna.

kuz

2

@Adran360 No nie do końca, bo Liga Mistrzów albo La Liga, PL, Serie A i tak dalej to jest poza pieniędzmi prestiż i osiągnięcie, ten turniej jest bez historii.

kuz

4

@blakkudium Jedyny czynnik dla którego ten turniej miał sens, szczególnie przy tych większych klubach.

kuz

0

Smoothie Bowl Banana Smile od Nepo, ale to jest pyszne piwo. Jak ktoś lubi kwaskowate rzeczy to polecam, jest w lidlu.

kuz

4

Lepsze sędziowanie w meczu charytatywnym niż w La Lidze :D

kuz

7

Mega fajnie zorganizowany ten mecz charytatywny, coś tylko nie pykło tam z wpuszczaniem ludzi, ale ogólnie przyjemnie się to ogląda.

kuz

3

@Mixtape Żadna kasa nie da im świeżości na początku sezonu, bo praktycznie bez wakacji zawodnicy wejdą w przygotowania do rozgrywek.

kuz

1

@blakkudium Mallorcę chcemy odkupić? :P

kuz

3

@fenix1983 Enter Sandman

kuz

5

@Walpiano Czekają jak daleko Real zajdzie w KMS, żeby w razie jak zajdą daleko dać im łatwiejszych rywali na początek.

kuz

25

@SinMistico Ta Liga to jakiś cyrk. Legalnie płacimy klauzule zawodnika a oni się zachowują jakbyśmy go w czarnym busie wywozili i próbowali za darmo wziąć. Coś jeszcze mnie zaskoczy w tej Tebasowej farsie?

kuz

0

@Rifek ku*wa co drugie słowo, tanie i prymitywne żarty, rżące grubasy i Janusze w kinach? Uwielbiam to. Vega wyznaczył trend.

kuz

1

@insp1re Jose Angel Sanchez prawa ręka Pereza, ale fakt, robią to bez szumu. Jedyny szum to wokół zawodnika i tak to powinno wyglądać.

kuz

0

@bart_azz No to grubo :P

kuz

0

Chłop nawet nie poczekał na var tylko od razu skończył mecz, już nie ma odwrotu. Nie rozumiem takich decyzji.

kuz

0

Przedstawiciele Bilbao weszli do biur La Liga, ludzie Tebasa wzięli księgę z napisem FC Barcelona, otworzyli na pierwszej stronie a tam zdjęcie Laporty z cygarem w jednej i szklaneczką whisky w drugiej ręce, rozwalonego na leżaku pod palmą z bebzunem na wierzchu.

kuz

1

@wyrek W komentarzach idioci bronią jeszcze tego w skodzie, internet jest porąbany.

kuz

0

Nie no ale chyba każdy zdrowo myślący człowiek widząc na żywo efekty prac na ten moment nie liczył, że oni serio zagrają tam w sierpniu? Przecież to jest plac budowy, w środku i na zewnątrz...

kuz

1

Myslalem że to tylko plotki, ale Bilbao na prawdę jest żałosne :)

kuz

1

@mordini123 Ostro, nawet nie wiedziałem :P Ze znanych osobistości to jeszcze Joanna Kondrat pochodzi z Bartoszyc i Czesław Mozil nosił swego czasu wszędzie czapkę z herbem. Małe miasto a cieszy się sporą sławą jak widzę. :D

kuz

0

@SeBa32 To fajnie, dla chłopaka z takiej małej mieściny to i tak pewnie spełnienie marzeń :) Dzięki za info

kuz

0

Zagrał w ogóle Czunkiewicz? Bo to koleś z mojego miasta Bartoszyce :P

kuz

6

@NeroTFP1 5 lat więzienia? Ten kraj jest chory od podszewki...

kuz

0

@patrykzmc2000 Już się zaczyna :) Ja od początku stawiam, że on odejdzie do Juve w tym okienku i ma nas gdzieś, ale zobaczymy co czas pokaże.

kuz

0

@kacperFCB_ A no Jo

kuz

0

@Lionel_Messi10 Scofield okaże się gejem

kuz

0

@TaughtMule Kulesza najbardziej pod wpływem*

kuz

0

@betonito Za to że przez tyle lat są w topce trzymając się tradycji na przykład.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?