@Adran360 No nie do końca, bo Liga Mistrzów albo La Liga, PL, Serie A i tak dalej to jest poza pieniędzmi prestiż i osiągnięcie, ten turniej jest bez historii.
@SinMistico Ta Liga to jakiś cyrk. Legalnie płacimy klauzule zawodnika a oni się zachowują jakbyśmy go w czarnym busie wywozili i próbowali za darmo wziąć. Coś jeszcze mnie zaskoczy w tej Tebasowej farsie?
Przedstawiciele Bilbao weszli do biur La Liga, ludzie Tebasa wzięli księgę z napisem FC Barcelona, otworzyli na pierwszej stronie a tam zdjęcie Laporty z cygarem w jednej i szklaneczką whisky w drugiej ręce, rozwalonego na leżaku pod palmą z bebzunem na wierzchu.
Nie no ale chyba każdy zdrowo myślący człowiek widząc na żywo efekty prac na ten moment nie liczył, że oni serio zagrają tam w sierpniu? Przecież to jest plac budowy, w środku i na zewnątrz...
@mordini123 Ostro, nawet nie wiedziałem :P Ze znanych osobistości to jeszcze Joanna Kondrat pochodzi z Bartoszyc i Czesław Mozil nosił swego czasu wszędzie czapkę z herbem. Małe miasto a cieszy się sporą sławą jak widzę. :D
2
@FCB_dimiC Zmienią narrację, proste ;p
1
@LeoMessiiBarcaPepa reWASD pobierz i będzie śmigał normalnie po BT
0
@Criss18Barca Selekcja naturalna.
2
@Adran360 No nie do końca, bo Liga Mistrzów albo La Liga, PL, Serie A i tak dalej to jest poza pieniędzmi prestiż i osiągnięcie, ten turniej jest bez historii.
4
@blakkudium Jedyny czynnik dla którego ten turniej miał sens, szczególnie przy tych większych klubach.
0
Smoothie Bowl Banana Smile od Nepo, ale to jest pyszne piwo. Jak ktoś lubi kwaskowate rzeczy to polecam, jest w lidlu.
4
Lepsze sędziowanie w meczu charytatywnym niż w La Lidze :D
7
Mega fajnie zorganizowany ten mecz charytatywny, coś tylko nie pykło tam z wpuszczaniem ludzi, ale ogólnie przyjemnie się to ogląda.
3
@Mixtape Żadna kasa nie da im świeżości na początku sezonu, bo praktycznie bez wakacji zawodnicy wejdą w przygotowania do rozgrywek.
1
@blakkudium Mallorcę chcemy odkupić? :P
3
@fenix1983 Enter Sandman
5
@Walpiano Czekają jak daleko Real zajdzie w KMS, żeby w razie jak zajdą daleko dać im łatwiejszych rywali na początek.
25
@SinMistico Ta Liga to jakiś cyrk. Legalnie płacimy klauzule zawodnika a oni się zachowują jakbyśmy go w czarnym busie wywozili i próbowali za darmo wziąć. Coś jeszcze mnie zaskoczy w tej Tebasowej farsie?
0
@Rifek ku*wa co drugie słowo, tanie i prymitywne żarty, rżące grubasy i Janusze w kinach? Uwielbiam to. Vega wyznaczył trend.
1
@insp1re Jose Angel Sanchez prawa ręka Pereza, ale fakt, robią to bez szumu. Jedyny szum to wokół zawodnika i tak to powinno wyglądać.
0
@bart_azz No to grubo :P
0
Chłop nawet nie poczekał na var tylko od razu skończył mecz, już nie ma odwrotu. Nie rozumiem takich decyzji.
0
Przedstawiciele Bilbao weszli do biur La Liga, ludzie Tebasa wzięli księgę z napisem FC Barcelona, otworzyli na pierwszej stronie a tam zdjęcie Laporty z cygarem w jednej i szklaneczką whisky w drugiej ręce, rozwalonego na leżaku pod palmą z bebzunem na wierzchu.
1
@wyrek W komentarzach idioci bronią jeszcze tego w skodzie, internet jest porąbany.
0
Nie no ale chyba każdy zdrowo myślący człowiek widząc na żywo efekty prac na ten moment nie liczył, że oni serio zagrają tam w sierpniu? Przecież to jest plac budowy, w środku i na zewnątrz...
1
Myslalem że to tylko plotki, ale Bilbao na prawdę jest żałosne :)
1
@mordini123 Ostro, nawet nie wiedziałem :P Ze znanych osobistości to jeszcze Joanna Kondrat pochodzi z Bartoszyc i Czesław Mozil nosił swego czasu wszędzie czapkę z herbem. Małe miasto a cieszy się sporą sławą jak widzę. :D
0
@SeBa32 To fajnie, dla chłopaka z takiej małej mieściny to i tak pewnie spełnienie marzeń :) Dzięki za info
0
Zagrał w ogóle Czunkiewicz? Bo to koleś z mojego miasta Bartoszyce :P
6
@NeroTFP1 5 lat więzienia? Ten kraj jest chory od podszewki...
0
@patrykzmc2000 Już się zaczyna :) Ja od początku stawiam, że on odejdzie do Juve w tym okienku i ma nas gdzieś, ale zobaczymy co czas pokaże.
0
@kacperFCB_ A no Jo
0
@Lionel_Messi10 Scofield okaże się gejem
0
@TaughtMule Kulesza najbardziej pod wpływem*
0
@betonito Za to że przez tyle lat są w topce trzymając się tradycji na przykład.